איך אתם לומדים למבחנים?

vered151

New member
אנייייי

איך אתם לומדים למבחנים? הסטוריה ותנך ועיצוב קוראת את החומר. ספרות לא לומדת..על הז*ן שאין לי..לא סובלת את זה.. אנגלית גם לא לומדת כי אין מה..חח מתמטיקה לאחרונה אני גם לא לומדת כי פשוט היחס שאני מקבלת חזרה מהמורה הוא על הפנים אז אין מה שידחוף אותי ללמוד יש לכם שיטות מסויימות ללמידה של החומר שעוזרות לכם? לא..בהומנים קוראת ובריאלים תרגילים בודדים במיוחד יש ימים שהלמידה נקטעת באמצע בגלל הפרעות מסויימות?כן אבל אני משתדלת לשים לעצמי גבולות איך אתם לומדים להסטוריה? גם אתם מתחילים ללמוד בע"פ כמו תוכי,או שאתם מסתמכים על ההבנה?אך ורק על הבנה. אני לא זוכרת כלום מה המקצוע שאתם הכי שונאים ללמוד אליו? והמקצוע שאתם אוהבים ללמוד אליו? לא אוהבת כלום. מעניין אותי החומר בהיסטוריה אבל זה לא אומר שאני אוהבת לקרוא את זה עוד פעם ועוד פעם מהו המקצוע שאתם מקדישים הכי הרבה שעות ללמידה עבורו? הסטוריה, תנך כמה שעות תלמדו למבחן רגיל במתמטיקה? ולמתכונת? יומיים לפני שעה כל יום, גג האם אתם חורשים מבוקר עד ערב או מחפפים פה ושם? תלוי מה ועד כמה זה חשוב לי

GR££N woMAN©

New member
שאלה טובה.. אני באמת צריכה לעשות את זה

עכשיו
איך אתם לומדים למבחנים? קוראים את המחברת/קלסר יש לכם שיטות מסויימות ללמידה של החומר שעוזרות לכם? המממ לא, ת'אמת שבמבחן הקודם בהיסטוריה סיכמתי הכל והלך לי בננננננננזונה.. אבל קילתי את הציון הכי נמוך שלי השנה חחח אז זה לא ממש עזר
יש ימים שהלמידה נקטעת באמצע בגלל הפרעות מסויימות? ברור, אני כל שניה חוזרת למחשב [כמו עכשיו למשל] או שמה דיסק.. איך אתם לומדים להסטוריה? גם אתם מתחילים ללמוד בע"פ כמו תוכי,או שאתם מסתמכים על ההבנה? אני קוראת את כל הקלסר כמה פעמים, אם אני נתקעת על נושא שאני לא מבינה אני חוזרת עליו ומנסה להסביר לעצמי בכמה ניסוחים שונים.. בתכל"ס אני יודעת טוב היסטוריה מה המקצוע שאתם הכי שונאים ללמוד אליו? והמקצוע שאתם אוהבים ללמוד אליו? הכי אוהבים? פףף מתמטיקה
אני לא לומדת בכלל.. והכי שונאים.. תקשורת.. בגלל הידיעה שוואלה אני חורשת עכשיו אבל אכשל במבחן.. מהו המקצוע שאתם מקדישים הכי הרבה שעות ללמידה עבורו? נראה לי שהיסטוריה.. זה די ברור לא? כמה שעות תלמדו למבחן רגיל במתמטיקה? ולמתכונת?
בקושי.. אני טובה במתמטיקה
האם אתם חורשים מבוקר עד ערב או מחפפים פה ושם? מחפפת, לרוב.. אבל חופפת תמיד!!!1

אוקיי אוקיי שימו לב!!!!

הדרך הכי טובה ללמוד למבחן שדורש זיכרון וידע (כמו ביולוגיה, הסטוריה, תנ"ך וכו') זה לגרום לך להתעניין בזה! איך? פשוט תצחקו מזה!
תמצאו דברים מצחיקים ומוזרים בחומר.. תמציאו על זה בדיחות! זה מה שאני עושה עם זה כל הזמן וזה מצליח לי^^ וגם כשאתם לא לומדים, כשאתם בסתם עם חברים, תתקעו דברים שאתם יודעים מהחומר! למשל: לפני מבחן בביולוגיה הלכתי עם חבר שלי למכולת, והוא שאל אם כדאי לו לקנות שוקו.. אז אמרתי לו "השתגעת? לפני שעה אכלת שניצל! והפירוק הכימי של השניצל לחומצות שומן, גליצרול וחלבונים מתחיל רק בתריסריון, אז נשאר עוד הרבה זמן עד שהמזון יתעכל ויכנס לדם" בתנ"ך הכי קל למצוא דברים מצחיקים, יש שם סיפורים שאתה משתגע כמה אנשים שם מטומטמים כמו למשל אשתו של שמשון: "אוי אוי אתה לא אוהב אותי.. אתה לא מגלה לי איך הורגים אותך!!" ואז הוא מגלה לה והיא שולחת את הפלשתים להרוג אותו
עוד שיטה להסטוריה: כל פעם שאתם לומדים פרק, אל תשכחו לבדוק את התאריכים של זה והמקום של זה. כדי לראות את הזמן הכרונולוגי של זה לעומת פרקים אחרים. זה יעזור לכם כדי לערוך השוואות, וגם סתם כדי שזה יכנס יותר טוב לראש. למתמטיקה צריך פשוט לתרגל, והרבה.. אין דרך אחרת
בהצלחה

Keren I6

New member
נשמע שאתה נהנה ללמוד../images/Emo3.gif

הלוואי והשיטות האלה היו עוזרות לי. אולי מידי פעם אני תופסת על זה טרמפ,אבל בד"כ זה לא עוזר לי לאהוב את מה שאני לומדת. "..הפירוק הכימי של השניצל לחומצות שומן, גליצרול וחלבונים מתחיל רק בתריסריון, אז נשאר עוד הרבה זמן עד שהמזון יתעכל ויכנס לדם"

אחי, זה לא שאתה עושה מזה בדיחות

אתה פשוט חייב דחוף להפסיק חלחרוש ולעזאזל עזוב כבר את הספר ביולוגיה חוץ מזה מה קשור שוקו אחרי שניצל? עברה רק שעה... מה הוא הולנדי?

הוא לא אכל שניצל

אני חשבתי שהוא אכל שניצל כי זה מה שהיה לארוחת צהריים אבל הוא לא אכל

יש לכם שניצל לארוחת צהריים?

איזה כיף
לנו יש משהו דמוי דג שדומה לסמרטוט לבן והעצמות שבפנים זה בעצם הציפורניים של הטבחית

חח שעשעת אותי ../images/Emo6.gif

איך אתם לומדים למבחנים? נוסעים באוטובוס עם הספר\מחברת [לרוב מחברת] וקוראת. אם זה מתמטיקה - פותרת תרגילים בסלון. אוצר מילים באנגלית נמנמ בד"כ סתם הכתבה או שתיים לפני שפורשת לישון. יש לכם שיטות מסויימות ללמידה של החומר שעוזרות לכם? בהחלט לא. פשוט קוראת את החומר. בד"כ פעם אחת. אם יש זמן - עוד פעם. לרוב אין
. יש ימים שהלמידה נקטעת באמצע בגלל הפרעות מסויימות? אני המפריעה היחידה, אז יש. איך אתם לומדים להסטוריה? גם אתם מתחילים ללמוד בע"פ כמו תוכי,או שאתם מסתמכים על ההבנה? בהיסטוריה עושים הכל, לא משנה מה, העיקר לקלוט את החומר. זה גובל בלענות על כל השאלות האפשריות, כי ככה זה נכנס לשכל. זו הבגרות היחידה שאני חושבת שבאמת חרשתי אליה כמו מפגרת. למבחנים בכלל לא, זה חוזר ללמוד למבחן רגיל - קוראת את המחברת\ספר בנסיעות. מה המקצוע שאתם הכי שונאים ללמוד אליו? והמקצוע שאתם אוהבים ללמוד אליו? לא אוהבת ללמוד לכלום, והכי שונאת ללמוד תושב"ע. מהו המקצוע שאתם מקדישים הכי הרבה שעות ללמידה עבורו? מתמטיקה, אני מניחה :S כמה שעות תלמדו למבחן רגיל במתמטיקה? ולמתכונת? מבחן רגיל? בקטנה. למתכונת? עד שתצא נשמתי, מן הסתם. האם אתם חורשים מבוקר עד ערב או מחפפים פה ושם? מחפפים כל הזמן, מדי פעם לומדים.

צטלע

New member
אממ..

איך אתם לומדים למבחנים? הומני- קוראת את המחברת, מבינה..מנסה להגיד שוב, להבין ולחזור.. מתמטיקה פיזיקה וזה- אז לקרוא את החומר התיאורטי, ולפתור תרגילים ערבית למשל ולשון, אז ללמוד כללים ולתרגל קצת. יש לכם שיטות מסויימות ללמידה של החומר שעוזרות לכם? אממ..בעיקר להבין קודם. ולחשוב שמסבירים למישהו אחר..(שיטת פיצול האישיות זה טוב
)..חח וכמובן להמציא קיצורים מצחיקים, משפטים זה מעולה. יש ימים שהלמידה נקטעת באמצע בגלל הפרעות מסויימות? לא נראה לי. אם אני מתרכזת אז לא. איך אתם לומדים להסטוריה? גם אתם מתחילים ללמוד בע"פ כמו תוכי,או שאתם מסתמכים על ההבנה? אמ..כבר כתבתי. להבין, לקרוא שוב, להגיד לעצמי, לבדוק. להמציא קיצורים/משפטים. מה המקצוע שאתם הכי שונאים ללמוד אליו? והמקצוע שאתם אוהבים ללמוד אליו? אין משהו שאני אוהבת ללמוד..חח אני שונאת מבחנים בכל מצב. מהו המקצוע שאתם מקדישים הכי הרבה שעות ללמידה עבורו? זה מאוד משתנה בקשר לסוג המבחן/החומר/עד כמה אני מבינה אותו..וזה. כמה שעות תלמדו למבחן רגיל במתמטיקה? ולמתכונת? אני לומדת כמה ימים לפני כל פעם כמה שעות. בערך 2-3 ימים. ולמתכונת זה גם אותו דבר..זה תלוי גם כמה זמן יש לי, כאילו אם אין לי לפני זה עוד מבחנים או משהו. האם אתם חורשים מבוקר עד ערב או מחפפים פה ושם? תלוי במבחן.

למעלה