תמונות מ-RND..ויש הרבה..

sweet shir

New member
תכל'ס!!

למרות שדאגי יותר גברי מטום, לטעמי בכולופן. ^__^ חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דאגי............ גברי?? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD וואי זה קרע אותי. XDDD זה לא שאני לא קרועה לדאגי על הטוסיק (
), אבל גברי הוא לא! XD

D o u g i e

New member
היי! ../images/Emo11.gif

דאגי יכול להיות מאוד גברי שהוא רוצה!! אלה דעות שונות בכל מקרה
הארי גם! וטום...מאז ה- Mcfly's 100 amazingly brilliant num 1's יש לי תיאוריה שהוא הומו. סורי הוא פשוט נראה כככה

וואו שיגעתן אותי../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

מה אכפת לכן אם הם גבריים או לא?! זה לא כאילו תצאו איתם פעם, מצטערת לפוצץ לכן ת'בועה. סתמו כבר באמאשלכן >,<

sweet shir

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif

א. מה אכפת לך?! ב. נו ברור שלא, אבל באלנו לדבר על זה. ://

../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

כי זה פורום על הלהקה, לא על כמה גבריים וסקסיים הם. אמורים לדבר פה על המוזיקה שלהם ולא על כמה שערות בחזה צמחו לדאגי או איזה חולצה לבש דני ואיפה. כאילו פאק מה אכפת לכן? די להתערב להם בחיים הפרטיים, הם כולה בני אדם! זה שיצאו להם כמה [הרבה] גנים טובים לא הופך אותם לאלים!

sweet shir

New member
הם בהחלט לא אלים, וזהו אכן פורום

ללהקה מקפליי. אבל אם אנחנו רוצות לדבר על איך שהם נראים, אנחנו נעשה את זה. את לא חייבת לקרוא את ההודעות האלו.

אלולוש

New member
תודה מיק!

זאת רק אני או שדני נראה ממש ממש חיוור?! ודאגי...בונא הבנאדם הזה נהיה ממש ממש חתיךךך!!!הוא נראה מעולההההה!!!!!!הוא ממש שקססס!!! והארי גם יפיופיייי!!אני ממש אוהבת את השיער שלו ככה!!!! וטום....אמממ....לא נראה משהו פה...

sweet shir

New member
תודה רבה!!!!!! ~סוגדת~

תודה רבה!!!!!! ~סוגדת~ גודאמיט הארי סקסי.%@$#@ גרר
אעעע כל התמונות של הארי (כמעט) מרוח לי חיוך עצום על הפרצוף ואני רוצה לצחקק ולצעוק: 'אעעאעאאאעעא הוא לובש ת'חולצה של דאגייייי הם מחליפים בגדים! חעחעחע$##@!' XD ואגב, לטום הרבה יותר מתאים ויפה בלי קוצים.

למעלה