שרשור חנויות מועדפות!

ofri2

New member
מכירה SEVEN

ולא ממש מבינה מה ההתלהבות הגדולה. ג'ינסים יפים, זה נכון, אבל למה מי מת שאני אשלם 200$ על ג'ינס?

אני מכירה..............

במקרה בתאילנד, בילבלתי את השכל למוכרת על ג'ינסים של דיזל קניתי לבן של דני ארבעה דיזלים היא ציינה בפניי בעדינות שמי שמבין, קונה SEVEN אז קניתי ומסתבר שזה השוס החדש בג'ינסים.

YaelSF

New member
אני מכירה ../images/Emo45.gif

יש להם אחלה גיזרות ופה הם לא כאלה יקרים (יותר זולים מדיזל לפחות).

י9יו9ה

New member
באמת תותחית הסוזי הזאת

הכל היא מכירה בנוסף אני ממליצה על סה לה וי בירמיהו בת"א דיויאנס סוקולוב רמה"ש ובכלל הרחוב הזה איזה חנויות לה פולי ברמה"ש ואין כמובן כמו BEBE חולה עליהם ברמות כל מה שקניתי משם החמיאו לי בטירופ יש להם דברין סופ סופ הדרך מומלץ ביותר

../images/Emo9.gif../images/Emo51.gif בובית!

אבל לי נורא יקר ב-bebe וגם בקוקאי...יפה שם מאודדדד אבל יקר... גיחות לטופשופ אני עושה פה ושם... מה שמזכיר לי שביומולדת שלי אני בונה להיות באילת ול---התח---רע!!!!!!!!! על הקניון שם...פחחחחחחחח

י9יו9ה

New member
איזה כיף אז אולי תמצאי משהו בBEBE

עם קצת הנחה, באמת שזה שווה כל שקל קוקאי האלה גם כן נורא יקרים אבל יש שם בגדים מאוד מיוחדים ואיך שכחתי את ראמפאג' ששם גם אפשר לגוון את המלתחה האישית

chikashel

New member
סוזי- אם את נוסעת לארה"ב-

ראמפאג' בארה"ב ממש, אבל ממש לא יקרים! אני זוכרת איך אכלתי את הלב, כשקניתי פה חצאית שלהם לשבת חתן שעלתה לי כאן קרוב 400 ש"ח, וזכרתי שבארה"ב ראיתי אותה ב-28$. בארה"ב ראמפאג' נחשבים לרשת ממש לא יוקרתית, אפילו זולה...

י9יו9ה

New member
נכון כשהיינו בארהב ראינו חנות של רא

ראמפאג ממש מוזנחת ומסודרת כמו בשוק ואני ואחותי לא היינו בטוחות שזו אותה רשת כמו בארץ האמת בארץ יש דברים יותר יפים בראמפאג

chikashel

New member
אותה רשת... רק שבארה"ב צריך לחטט

כדי למצוא את הפרטים היפים... יש בחנות הזו הרבה זבל, אבל הפריטים שנמכרים בארץ, נמכרים גם בארה"ב, רק הרבה יותר בזול... וכאמור, צריך לחטט בערמות של ג'אנק.

הולכת לטביעות אצבעות בשגרירות

שבוע הבא..ומקווההה חמסה חמסה חמסה שתהיה לי ויזה... אבל לארה"ב נטוס כנראה לא בקיץ הזה כי רק התחלתי ג'וב חדש ואני לא אעלם להם ל-3 שבועות פתאום...בו הווווו

סוזי- אל תבטלי את הטיול

תגידי להם שעשית תוכניות לפני שהתחלת לעבוד אצלהם, גם אני נסעתי לחופש ל-3 שבועות כחודש אחרי שהתחלתי עבודה חדשה, כי כשתיכננתי את הטיול חשבתי שאהיה מבוטלת ולא רציתי לבטל. זה התקבל בהבנה. אם לא תבקשי בטח לא תקבלי אישור. זה לא מעיד על חוסר מקיצועיות, י תיככנת כבר לפני שהתחלת לעבוד אצלהם.

נועה נשמה שלי..שכחתי לציין שגם..

אין לנו את הממון הענק כרגע לטיול בארה"ב כמו שאנחנו רוצים ל-3 שבועות כי הייתי מובטלת 4 חודשים וזה כאב בחשבון...ואני לא אקח הלוואה לטיול בארה"ב. אני עובדת עכשיו ומרוויחה יפה (חמסה חסמה) אז נחסוך ונטוס קיץ הבא... לא נורא...בכלל לא - רק שיאשרו לי את הויזה...

זה כבר משהו אחר

אני רוצה גםםםםםםםםםםםםםםם כבר שנה ושליש לא הייתי בחופש (לא, חופשת לידה זה לא חופש).

חחח..תעשי כמונו..סופש של היומולדת

שלי אנחנו במלון אגמים באילת...אחח איזה כיף וכמה בזבוזים יהיו בקניון מול הים...............

יום ההולדת של שלושתנו

יהיה רק בעוד 5 חודשים.........יבשתי אותי עכשיו
לחכות עד אז?

p u s i

New member
או, זה אני אוהבת../images/Emo99.gif

TAGWOMAN ZARA RENUAR BONITA APRIL בדיזינגוף

למעלה