שרשור חנויות מועדפות!

י9יו9ה

New member
התחתונים שהכי נוחים לי

הם של פיקס ללא התפר מיקרופייבר אבל הם יקרים בטירוף אז אני מחפשת במבצעים ואז אני קונה ערימה

../images/Emo41.gif תיקים וארנקים ../images/Emo41.gif

2 חנויות- תיק התיקים בעזריאלי ו-jopej בשינקין

T i k t a k i t

New member
תיק ותיק בקניון איילון

וגם חנויות ברחוב ביאליק -טקטיקה ועוד אחת ,לא זוכרת את שמה.

תיקים המליצו לי ב"אלדו"...כן כן..

יש מהממים במנגו, בזארה אבל אני אוהבת את המיוחדג'ים וקונה של aluma ארנקים בעיקרון יש בכל חנות אבל של עמנואל מנצחים!

ha hobit

New member
לתיקים

אין לי חניות קבועות, אני מסתובבת ואיפה שאני רואה תיק יפה אני קונה, קניתי לאחרונה תיק עור ורוד מ-ש-ג-ע בחנות בקניון ,סתם חנות תיקים לא שייכת לרשת

ט ו ש ה

New member
עוג המלצה מגניבה לתיקים

יש בדיזנגוף סנטר חנות (לא זוכרת את השם) שבה אתם מעצבות תיק לעצמכן (וגם סיכות וכובעים ועוד דברים מגניבים להפליא). עיבצתי לחברה שלי תיק ליומולדת, ויצא חמודי לאללה (תודו לעזרה מהבנות החביבות והמנוסות שעובדות שם), המחירים לא זולים, אבל לא מאד יקרים והחווייה גם שווה משהו בעיני. חמוד ומקורי

מכירה את החנות! גם לא זוכרת את השם

חנות מדליקה בהחלט! בצד השני של הסנטר.. כניסה ליד כלי זמר

יליק

New member
יש לאלדו תיקים סופניים!

אני קונה מה שאני אוהבת, בכל מקום הבאתי לאחרונה 2 תיקים שקניתי ברחוב בניו יורק מלבד זה קונה במנגו, יש לי תיק אהוב במיוחד מקוקאי ועוד תיק שאני לא מפסיקה לחרוש עליו של ניין ווסט

תיקים וארנקים - בשווקים בלונדון ../images/Emo10.gif

מה שאומר שעכשיו תעבור לפחות חצי שנה, וכנראה יותר, לפני שיהיה לי תיק חדש

Mורני

New member
אצל אחותי ../images/Emo3.gif

היא חולה על תיקים . יש לה בכל הגדלים והצבעים . אני לוקחת לה מידי פעם משתמשת לתקופה ומחליפה . יש לי 2 תיקים שלי אחד גדול מהסוג שכמה דברים שתכניסי אליו יש עוד מקום . ואחד לערב שחור .

י9יו9ה

New member
אחחחחחחח תיקים חולה על תיקים

יש לי עשרות תיקים, כל פעם מחנות אחרת אלדו, ניין ווסט וכל מיני חנויות שמייבאות תיקים שונים

../images/Emo41.gif שמלות ובגדי ערב ../images/Emo41.gif

מבחינתי אחת המקומות המועדפים זה Tag Woman קניתי שם מספר שמלות מדהימות גם רנואר סבבה, לוצ'י, מנגו, זארה ושיינקין בכללי

יש חנות מטריפה של בגדי ערב מיוחדים

קוראים לה spa והיא ליד המשטרה בדיזנגוף. פשוט שמלות לא מהעולם הזה! שמלות יפיפיות יש בכתמונטה, גמלא, נעמה בצלאל, ואפריל!

מממ...אין לי מושג...נראה לי ש-spa

זה עד 42 אבל אל תקחו אותי במילה!!! אפריל אני יודעת שיש מידות גדולות יותר ובדים שנמתחים יופי... בהחלט אנשים ציינו פה גי'נסים של פיוטה שבינינו? מתאימים למידה 38...

נצל"ש- את מכירה ג'ינס SEVEN?

אחותי, כוסית לפי כל קנה מידה, לא מפסיקה לזיין לי בשכל על הג'ינסים המדהימים האלו.

שמעתי שמקשקשים על זה בפורום אופנה

אבל לא נוכחתי אל מול הפלא... לא מוכנה לשלם הון גם לא על דיזל ולא על pepe jeans... יש גבול - כולה denim!

י9יו9ה

New member
כנ"ל, הסבן האלה גם כן, לא ניראה לי

שזה שווה, עדיף לקנות 3 זוגות במחיר הזה

למעלה