שרשור חנויות מועדפות!

דווקא בקסטרו רכשתי לאחרונה חליפה

(כולל מכנסיים מן הסתם) - ובאופן מפתיע המכנסיים מוצלחות מאוד! (ולא - אני רחוקה מלהחשב רזה)

Mורני

New member
דוקא רוב הבגדים שלי משם ...

מאוד אוהבת את הבגדים שלהם . תמיד מוצאת שם דברים יפים . הכי אוהבת לקנות בקסטרו בראשל"צ בקניון רוטשילד שם לדעתי יש את הקולקציה הכי טובה שלהם .

תלוי במשקל שלי...פחחח אבל מוצאת

בעיקר בנו-ניים, פאשה, טראפיק ליד דיזנגוף סנטר (יש שם מתרחבים מדהימים עם גומי רחב ומתקפל למעלה)

ותודה לטיקטקית על היוזמה

יש לי כמה: ג'ינסים - אני ממליצה על כמה חברות ולא חנויות שתמיד יש להם גזרות מוצלחות: Payota, TNT, Twenty, Tango, No Name, Yoop מכנסיים אלגנטיים: Mango, Zara, No Name, Yoop, Renuar ולטיקטקית- אני לובשת עכשיו מכנסיים של נו ניים שחורים בגזרה שחיפשת

T i k t a k i t

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo13.gif

עכשיו רק נשאר למצוא חנות של נו ניים באיזור... [יש להם חנות או שמוכרים אותם במשביר או משו] וpayota הם באמת אחלה ג'ינסים,קניתי לעצמי אחד כזה לאחרונה והגזרה ממש טובה.

מה זה משביר??? ../images/Emo12.gif

סתם סתם יש להם חנויות וגם מוכרים אותם בכל מיני חנויות אחרות אבל לא במשביר

ט ו ש ה

New member
מכנסיים

טראפיק, טראפיק ושוב טראפיק - עוד לא מצאתי מישהי מחברותיי (והן מגוונת מאד בגולד, גובה והיקף אגן..) שלא מצאה שם מכנסיים שהחמיאו לה ומצאו חן בעיניה. אריסטו שמט, תלוי במה שיש בסטוק באותו רגע. לי יש זוג מכנסיים חלומיים שמצאתי אצלם (בחנות בקניון הראל) ממש במקרה, והם מופלאות קסטרו - חייבת להגיד שאני אישית לא מוצאת שם מכנסיים, אבל אחותי הדקיקה והשאפה קונה רק שם מכנסיים והג'ינסים שלהם יושבים עליה פשוט מושלם.

T i k t a k i t

New member
טראפיק נשמע שווה ביקור../images/Emo13.gif

תודה על ההמלצה -ותודה גם לסוז על אותה ההמלצה
(באיזה צד זה בכלל, או איזה מספר בערך בדיזנגוף?)

למעלה