שרשור חנויות מועדפות!

ג ר ב ר ה

New member
../images/Emo51.gif לתות ושירת../images/Emo39.gif

אמרו לי שבסיטי סנטר יש גם עודפים של נעלי "גזית" במחירים נוחים.

אכן. אבל לדעתי יש עם זה קצת בעיה

הנעלים שיש בעודפים זה כל המיוחדות והנועזות שאף אחת לא העזה לקנות בעונה הקודמת
. מה שאומר שרוב הנעליים זועקות "יצאתי מהאופנה לפני שנה!"

המלצה על החולצות של גולף

כל המחפשות חולצות ייצוגיות לראיונות עבודה/פגישות וכו' יש עכשיו בגולף חולצות אלגנטיות בגזרות מקסימות וצבעים שמחים ב-79 ש"ח בכלל המקום מעולה לחולצות אלגנט!

חוצמי חולצות - הקולקציה החדשה של

גולף פשוט מקסימה! המון ורוד וירוק וכתום - שמלות וחצאיות וגופיות ליציאות - הכל מדהים!

יש עלי עכשיו חולצה ורודה!

של גולף מהקולקציה החדשה נראית כאילו ייצוגית (היה ראיון עבודה היום) אבל בעצם היא מאין מעטפה משהו מאמם!

יליק

New member
../images/Emo45.gifמצטרפת גם להמלצה על גולף!

יש להם אחלה קולקציה השנה! את החולצה שקניתי בשבוע שעבר לחתונה ,קניתי בגולף (דרך אגב,בשער של "לאישה" אפשר לראות את החולצה על מורן גרוס)

Mורני

New member
החולצות שלי ...

רובן מקסטרו , פוקס , רנואר , בוניטה , והרבה מהשוק . יש את השוק של רמלה לוד אצלנו ושם יש מציאות .

חולצות ..

אני אוהבת לקנות בהוניגמן, קסטרו ו- HDL והמלצה סופנית - חולצות + חצאיות + מכנסיים אצל מורן גינוסר המדהימה תודות לסוזי הכרתי את החנות ומאז כל שבועיים אני שם..

malina4

New member
אין לי חנויות מועדפות../images/Emo100.gif

אני אוהבת להיכנס לקניון ולצאת ממנו עם שקיות,לפחות אחת של קניה טובה. אוהבת את עזריאלי,גרנד בחיפה.הרשת המועדפת היא הוניגמן,TNT,בוניטה... ועוד חנויות שנמצאות בעיקר בחיפה...

י9יו9ה

New member
אלדו, ניין ווסט, מרקו,

ויש עוד איזה חנות שכחתי לרגע אה נעלי דיסקו רוסו

משקולת

New member
../images/Emo41.gif חולצות

- news באבן גבירול בת"א - tag - חנות בשם מסטיק במרכז העיר בהרצליה -banana במרכז שוסטר ברא"ג - טמגה ובאדולינה ביהודה המכבי (אבל קצת יקר) - xoxo בסוקולוב רמה"ש (הגלריה, לא הרשת). רח' בוגרשוב, ובמיוחד חנות בשם זאפ - מיס סלפרידג', טופשופ בלונדון- לא בארץ. גם H&M כמובן. - חולצות יותר "פושטיות", אבל שימושית (במיוחד להריון..) ניתן למצוא ברח' ביאליק בר"ג.

משקולת

New member
בהחלט! למוכר קוראים עודד-

אני מכירה גם את אשתו, ובתקופה שנהגתי לקנות שם רבות, נוצרו בינינו יחסי ידידות חמים- הוא ממש אחלה ולא משדל לקנות סתם... קרוב לשנה שלא פקדתי את חנותו, מסיבות ברורות.
מקווה לחזור בגדול בתחילת הסתיו...

גם אני מאחלת לי חזרה מהירה לעודד

ולזאפ...ברגע שאני מידה 38 שוב...אני שם! איזה טיפוס מיוחד הוא אבל הא?

אפרתים

New member
איזה כייף! חשבתי שרק אני מכירה את

הזוג. יש לי מערכת יחסים עם ויקי עוד מתקופת הצבא... כל פעם שאני שם אני מקבלת חיבוקים ונשיקות - ממש עושה חשק לחזור

למעלה