שרשור חנויות מועדפות!

אפרתים

New member
רק-רק-רק ניין ווסט

הנעליים שמחזיקות לי הכי הרבה זמן והכי נוחות. אני מרוצה מכל זוג שקניתי שם.

ובהשראת טושה וההתמכרות שלי

ממליצה על נעלי אצבע מעור שנמכרות בכל מקום ב-60 ש"ח נראות כמו כפכפים סטייל הודו מסתבר שליצרן שלהם קוראים camel מומלץ בחום!!!

שווה לבדוק

מי שמזדמן לו להגיע לירושלים, יש ברחוב יפו- מרכז העיר, רחוב שלם של נעליים מכל הסוגים הדגמים והמחירים. גם טיול כיף בירושלים וגם הכל מרוכז במקום אחד תהנו...

4baby

New member
century 21, אוסף פרטי, NEWS

ב century - יש נעלי מעצבים מדהימות בחצי מחיר (שווה בכל נסיעה בניו יורק) NEWS (באבן גבירול)- מצוינת לנעלי יום יום אוסף פרטי - נעליים מיוחדות (אם כי טיפה יקרות...)

Mורני

New member
הנעליים שלי ...

מכל מקום , מהשוק במיוחד הסנדלים והכפכפים , מהמשביר , מניין ווסט , מגלי . אין לי חנות ספציפית . מה גם שאני לא כל כך אוהבת לקנות נעליים , לא יודעת למה . אם אני רואה משהו יפה אני קונה .

בתל אביב, מול שוק בצלאל, בקינג

ג'ורג', בחלק הכי קרוב לאלנבי שלוש חנויות מטריפות שקונות נעלי מעצבים לפי משקל ומוכרות אותן בערך עד 80 ש"ח לזוג. הייתי לפני שלושה שבועות קניתי זוג בטורקיז זוג לסוזי בפוקסיה וזוג בלבן כשהסוליה בירוק רעל. כל זוג 80 ש"ח נוחות בטירוף וככה בערך כל שנה טיול אחד ברחוב המדהים הזה ויש לי כל מה שאני רוצה.

משקולת

New member
נעליים-

- חנות בשם news באבן גבירול (שאותה ציינתי גם בקטגוריה של החולצות. מדובר בשתי חנויות נפרדות עם אותם בעלים, שכמעט צמודות זו לזו. - רח' ביאליק בר"ג.

HoGod

New member
אני אוהבת לקנות באנטילופ, קליגולה,

קדס. עדיין לא יצא לי לקנות באלדו אגב, לאנטילופ יש חנות עודפים בראשל"ש - שווה ביותר

../images/Emo41.gif חולצות ../images/Emo41.gif

יש חנות בראשל"צ מול המדרחוב בשם "סיישל" עם מיליון חולצות טריקו יפות וצבעוניות במחירים מגוכחים של 20-30 ש"ח האיכות אגב הרבה יותר גבוהה מ-TNT או פוקס

יש מגוון ע--נ--ק של טישירטים ב...

שוק! אלא איפה? אני עדיין אוהבת את המבחר של פוקס ו-TNT בגלל הצבעוניות והדוגמאות בזארה ומנגו וקסטרו תמיד יש את החלקות אך איכותיות

ha hobit

New member
לאחרונה

אחרי שרזיתי כ 7 ק"ג ואני משתחלת יפה לשמלות התאהבתי ברנואר, משתדלת לא להכנס לשם כי תמיד יוצאת בנזק חוץ מזה גולף, זארה, מנגו - כל "הרגילים" לא אוהבת את קסטרו

T i k t a k i t

New member
תמנון...וגם

חנויות כמו "מציאון" ו"מחסני קניה" נדמה לי שקוראים להם,הראשונה בביאליק ר"ג השניה בבנין ויטה ר"ג.

רנואר עודפים

תמיד יש דברים מעניינים ומיוחדים, שעולים גרושים. והמצלת עודפים נכונה לכל רשת.

בסיטי סנטר בחיפה

יש שם גם עודפים של TNT, פוקס והוניגמן, אם את אוהבת. וגם של ניין ווסט

למעלה