שאלון חמוד

SuperKeren

New member
../images/Emo124.gifשאלון חמוד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo124.gif

אם היה לך.. מה היית עושה איתו
במבה- פטיש- חולדה מתה- סביבון- דביבון- סחוג- 5 אגורות- דף ועט- מטר- חולצה גדולה\קטנה עלייך- כובע קסקט- מרגול- חרגול- עגבנייה- מצנח- השתמש בהם בחוכמה
שקל- 10 שקל- 20 שקל- 50 שקל- 70 שקל- 100 שקל- 200-שקל מיליון שקל- ואם היית מקבל מתנה.. האם היית שמח\עצוב
*דוגמה:עפיפיון - שמח* ברבי- מכונית[צעצוע, לא למבורגיני
]- סביבון- דיסק של מרגול- דיסק של שרית חדד- דיסק של שון פול- גופייה בצבע ורוד פוקסיה- גופייה בצבע ורוד בייבי- סטרפלס- איפור- דובי קטן וחאמוד- דובי גדול וחאמוד- כרית צבעונית ומתוקה- משהו שביר- עוגה- בלונים- פרחים- ספר- רולרבליידס- אופניים- קורקינט על מנוע- מנוי לחדר כושר- נסיעה לאילת- טיסה לאיטליה- חופשי חודשי[של דן
]- יום כיף בלונה פארק- ג'ינס- סרט של דיסני- נעליים- גרביים- תחתונים- שטיח- רהיט חדש לחדר-
בהשאלה מSinner Girl (קומונת "מפטפטים עם סקייטי" 2168)

tallllll1

New member
אני

במבה- אוכלת פטיש- דופקת על השולחן..אני יודעת חולדה מתה- בורחת סביבון- מביאה לאחי חחח דביבון- לוקחת לגן חיות חחח סחוג- מביאה לאמא שלי חח היא מתה על דברים חריפים 5 אגורות- קונה מסטיק או שטיח דף ועט- מקשקשת מטר- מודדת כל מיני דברים חולצה גדולה\קטנה עלייך- גדולה-מחכה שאני יגדל חח קטנה- מנסה להסתדר או שזורקת אני יודעת כובע קסקט- שמה בארון חחח מרגול-
חרגול- איכסה..צורחת חח עגבנייה- אוכלת חחח מצנח- מחכה ליום שאמא שלי תסכים לי לצנוח חח השתמש בהם בחוכמה שקל- לאדעת...מחכה שיבוא עוד אחד 10 שקל- מבזבזת על שטויות 20 שקל- קונה ממתקים או משו חח 50 שקל- משאירה לכרטיסית אוטובוס 70 שקל- שמה בקופה 100 שקל- קונה חולצה? 200-שקל הולכת לקנות ג'ינס מיליון שקל- לבנק ואם היית מקבל מתנה.. האם היית שמח\עצוב *דוגמה:עפיפיון - שמח* ברבי- עצוב..מה אני תינוקת? מכונית[צעצוע, לא למבורגיני]- עצוב..מתנה בשבילי שתגיע בסופו של דבר לאחי חח לא שווה סביבון- כלום..סתם דיסק של מרגול- עצוב חח דיסק של שרית חדד- לאדעת..שומעת כמה פעמים וזהו..ככה זה אצלי חח דיסק של שון פול- שמחה הכי בעולם..מתה על שונילה גופייה בצבע ורוד פוקסיה- שמחה..רק חבל שחורף גופייה בצבע ורוד בייבי- שמחה..אבל למה גופייההה? סטרפלס- שמחה (כל בגד בא בשמחה אלי) איפור- שמחהה דובי קטן וחאמוד- שמחה..יש לי אוסף חהחה דובי גדול וחאמוד- מאושרת כרית צבעונית ומתוקה- נמנמנמנ...פפסדר משהו שביר-שמחה..שמה אותו איפשהו בחדר ליופי עוגה- שמחה חחח בלונים- שמחההה פרחים- וואו שמחה ספר- חח אם הוא מענין אז למה לא רולרבליידס- כמה זמן לא רכבתי על כאלה אופניים- עצובה..מה אני צרכיה אופניים? קורקינט על מנוע- שמחה בשביל אחי חח מנוי לחדר כושר- שמחהה...יש לי כבר חח נסיעה לאילת- יאיי שמחה טיסה לאיטליה- חלוםםםם ש-מ-ח-ה חופשי חודשי[של דן]- אין לי דן פה באיזור :-\ יום כיף בלונה פארק- שמחה חהחה ג'ינס- ישש שמחה סרט של דיסני- חח מתה על דיסני שמחה
נעליים- שמחה גרביים- פסדר אני יודעת תחתונים- חחחחחחח לאדעת שטיח- אע? נחמד חח רהיט חדש לחדר- מאושרת

עונההההההההההההה......../images/Emo13.gif

במבה-כלום כי אכלתי במבה לפני שעה פטיש- נותנת לאבא חולדה מתה-צועקת א סביבון-מביאה לאמא דביבון-שמה בחדר סחוג- כלום שונאת חריף 5 אגורות- מה אפשר לעשות אם חמש אגורות ?! דף ועט-כותבת מטר-מדדת גובה חולצה גדולה\קטנה עלייך-זורקת כובע קסקט-שונאת כובעים מרגול-אה?! חרגול-פותחת תחלון שיצא מהחדר עגבנייה- שמה במקרר מצנח-עושה צניחה חופשית השתמש בהם בחוכמה שקל-קונה סוכריה על מקל 10 שקל-קונה שטויות 20 שקל- עגילים 50 שקל-תיק 70 שקל- חוסכת קצת 100 שקל-קונהאיזה בגד 200 שקל- עוד בגד מיליון שקל- קונה אוטו לעתיד
ואם היית מקבל מתנה.. האם היית שמח\עצוב *דוגמה:עפיפיון - שמח* ברבי- עצובה מכונית[צעצוע, לא למבורגיני]- עצובה סביבון- עצובהההההה דיסק של מרגול- אוי לא דיסק של שרית חדד- לא אכפת לי דיסק של שון פול- שמחה גופייה בצבע ורוד פוקסיה- שמחה גופייה בצבע ורוד בייבי- שמחה סטרפלס- שמחהההה איפור-שמחה כאילו דההה דובי קטן וחאמוד- שמחה דובי גדול וחאמוד- עוד יותר שמחההה כרית צבעונית ומתוקה- שמחה חח משהו שביר- שמחה עוגה- שמחה בלונים- ושוב פעם שמחה פרחים- שמחהה ספר-עצובה רולרבליידס-עצובה אופניים-עצובה קורקינט על מנוע- שמחהה חח מנוי לחדר כושר-יש לי אבל עדיין שמחה נסיעה לאילת- שמחה טיסה לאיטליה-שמחההה חופשי חודשי[של דן]- שמחהה יום כיף בלונה פארק-שמחההה ג'ינס-שמחה סרט של דיסני- שמחה נעליים-שמחה גרביים-עצובה תחתונים-עצובה שטיח-עצובה רהיט חדש לחדר- רק קניתי רביטים לחדר
טוב זה היה ארוךךךךךך

oceanblaze

New member
עונה ../images/Emo9.gif

אם היה לך.. מה היית עושה איתו במבה- אוכלת.
פטיש- כלום. חולדה מתה-
סביבון- משחקת איתו.
דביבון- בורחת ממנו. סחוג- שמה במקרר.
5 אגורות- זורקת. :X דף ועט- מקשקשת.. מטר- מודדת משהו.
חולצה גדולה\קטנה עלייך- שמה בארון. כובע קסקט- חובשת.
מרגול-
חרגול- איכס. עגבנייה- שמה במקרר. מצנח- כלום. השתמש בהם בחוכמה שקל- קונה מסטיק?
10 שקל- קונה קולה. 20 שקל- לא יודעת. 50 שקל- גם לא יודעת. 70 שקל- מחפשת ארנק חדש.
100 שקל- חולצה אולי.. 200-שקל לא יודעת..בגד כלשהו כנראה. מיליון שקל- טסה מיד להופעה של הבקסטריט בויז בארה"ב.
ואם היית מקבל מתנה.. האם היית שמח\עצוב *דוגמה:עפיפיון - שמח* ברבי- שמחה?
מכונית[צעצוע, לא למבורגיני]- שמחה. חח זה מאגניב. :] סביבון- שמחה. דיסק של מרגול-
דיסק של שרית חדד- עצובה. דיסק של שון פול- שמחה!!!
גופייה בצבע ורוד פוקסיה- שמחה, אולי. גופייה בצבע ורוד בייבי- עצובה. סטרפלס- שמחה. איפור- שמחה. דובי קטן וחאמוד- שמחה. דובי גדול וחאמוד- שמחה.
כרית צבעונית ומתוקה- שמחה. משהו שביר- שמחה, כנראה. עוגה- שמחה.
בלונים- שמחחחה.
פרחים- שמחה. ספר- עצובה. רולרבליידס- לא יודעת.. אופניים- לא יודעת גם
קורקינט על מנוע- שמחה נראה לי.. מנוי לחדר כושר- עצובה. נסיעה לאילת- שמחה!! טיסה לאיטליה- שמחחחחחה!
חופשי חודשי[של דן]- שמחה.
יום כיף בלונה פארק- שמחה!! ג'ינס- שמחה!
סרט של דיסני- שמחה!
נעליים- שמחה!
גרביים- שמחה. תחתונים- שמחה. שטיח- עצובה. רהיט חדש לחדר- שמחה כנראה.

Lilo 4 ReaL

New member
תשובות חמודות....

אם היה לך.. מה היית עושה איתו? במבה- אוכלתתתתתת פטיש- קונה מסמר ותולה תמונה יפה...? חולדה מתה- מביאה מתנה למישהי שאני שונאת סביבון- נותנת לילד קטן כלשהו דביבון- מוסרת אותו למקום שיטפל בו כמו שצריך... יש לי כלב! סחוג- נותנת למישהו שאוהב לאכול את זה 5 אגורות- תוקעת בארנק ואז לא עושה בזה כלום דף ועט- כותבת דברים שאני צ'כה לעשות מטר- הממ בודקת כל מיני מידות של דברים...? חולצה גדולה\קטנה עלייך- גדולה- מכווצת בכביסה. קטנה- מוכרת למישהו אחר כובע קסקט- לובשת מרגול- חחחחחחח מחזירה אותה לאיפה שהיא הייתה...? חרגול- אני מפחדת מחרגוליםםם.... אז מנסה להיפטר ממנו עגבנייה- שוטפת חותכת ואוכלת מצנח- מוכרת למישהו השתמש בהם בחוכמה: שקל- מסטיק 10 שקל- טוסט בתחנה מרכזית 20 שקל- סנויץ' ושתיה בארומה 50 שקל- מסיבה בPOWDER 70 שקל- מסיבה יותר יקרה 100 שקל- חולצה 200 שקל- מכנס מיליון שקל- אוטו+ דירה ואם נשאר משהו אז בגדים ונעליים ואם היית מקבל מתנה.. האם היית שמח\עצוב *דוגמה:עפיפיון - שמח* ברבי- הממ עצובה מכונית[צעצוע, לא למבורגיני]- שמחה סביבון- עצובה דיסק של מרגול- עצובהההה דיסק של שרית חדד- הממ עצובה דיסק של שון פול- שמחה גופייה בצבע ורוד פוקסיה- הכי שמחה בעולם!!! (חולה על ורוד הצבע האהוב עליי) גופייה בצבע ורוד בייבי- הכי שמחה בעולם!!! (חולה על ורוד כנ"ל) סטרפלס- הכי שמחה בעולם!!! (חולה על סטרפלסים!) איפור- שמחה:) דובי קטן וחאמוד- שמחה:) דובי גדול וחאמוד- שמחה:) כרית צבעונית ומתוקה- שמחה:) משהו שביר- שמחה עוגה- שמחה בלונים- שמחה פרחים- שמחה ספר- תלוי איזה בד"כ שמחה רולרבליידס- עצובה אופניים- עצובה רצח קורקינט על מנוע- עצובה מנוי לחדר כושר- שמחה נסיעה לאילת- שמחההה טיסה לאיטליה- שמחההה חופשי חודשי[של דן]- שמחה יום כיף בלונה פארק- עצובה ג'ינס- שמחה מאוד סרט של דיסני- שמחה נעליים- שמחה ביותר! נקווה שיפות... גרביים- שמחה תחתונים- שמחה שטיח- שמחה רהיט חדש לחדר- שמחה וזהווווו

BeCkY 1

New member
אני ...!

אם היה לך.. מה היית עושה איתו במבה-מסניפה אותו פטיש-כלום חולדה מתה-לא היה לי ואם יהיה... אני לא יהיה ליד.. סביבון-מסובבת...? דביבון-לא הייתי נמצאת לידו סחוג-אוכלת.. נאמ... 5 אגורות-כלום דף ועט-כותבת... מטר-מודדת... חולצה גדולה\קטנה עלייך-לובשת כן? כובע קסקט-לא אוהבת.. מרגול-..? חרגול-..? עגבנייה-יאככ.. מצנח-הלוואי... תביאו ואני עושה על המקום.. השתמש בהם בחוכמה שקל-מסטיק.. איכ.. לא אוהבת מסטיקים... הייתי קונה כדור פינג פונג.. 10 שקל-מה הייתי עושה איתם? שמה בארנק? 20 שקל-כנ"ל 50 שקל-כנ"ל 70 שקל-כנ"ל 100 שקל-כנ"ל 200-שקל אני לא בזבזנית! מיליון שקל-שממה בבנק.. ואם היית מקבל מתנה.. האם היית שמח\עצוב *דוגמה:עפיפיון - שמח* ברבי-האפיי [שמחה] מכונית[צעצוע, לא למבורגיני]-שמחה סביבון-שמחה דיסק של מרגול-נותנת לחברה שלי.. אבל נגיד שהייתי שמחה.. דיסק של שרית חדד-לא מאושרת אבל בסדר.. דיסק של שון פול- שמחהההההה גופייה בצבע ורוד פוקסיה-שמחהההה גופייה בצבע ורוד בייבי-שמחחהה סטרפלס-בע איפור-אחלה דובי קטן וחאמוד-נחמד.. שמחה דובי גדול וחאמוד-שמחה כרית צבעונית ומתוקה-שמחה משהו שביר-לא עוגה-לא בלונים-שמחה פרחים-שמחה ספר-שמחה רולרבליידס-שמחהה אופניים-שמחה קורקינט על מנוע- כעיקרון.. הייתי משתמשת בו רק בחודש הראשון ואחר כך הוא היה מעלה אבק.. אבל.. נגיד ש.. שמחה!!:) מנוי לחדר כושר-שמחה..? נסיעה לאילת-נסעתי כבר עם חברותיי.. והיה כיייף..:) אשמח לעשות זאת שוב... טיסה לאיטליה-הייתי שם.. אבל כן...:) חופשי חודשי[של דן]-? יום כיף בלונה פארק-אחלה ג'ינס- לא אוהבת.... סרט של דיסני-בסדר.. נעליים-שמחהה... אולסטאר..! גרביים-שמחה... גרביים זאת אהבתי השנייה אחרי... לא יודעת.. תחתונים-יש לי מספיק.. אז לא שטיח-לא רהיט חדש לחדר-שמחה זה היה ארוך ומייגעע...

עונה ../images/Emo41.gif

במבה- נותנת לאח שלי... בעע פטיש- שוברת חלון חולדה מתה- צועקת סביבון- מסובבת אותו דביבון- מלטפת אותו סחוג- טועמת אותו 5 אגורות- שמה על השולחן והולכת דף ועט- מקשקשת מטר- מה
חולצה גדולה\קטנה עלייך- נותנת למישהי כובע קסקט- מודדת מרגול- מההה
חרגול- איכככככס עגבנייה- אוכלת אותה מצנח- שמה במחסן השתמש בהם בחוכמה שקל- קונה מסטיק 10 שקל- קונה רדבול 20 שקל- שומרת 50 שקל- שומרת 70 שקל- שומרת 100 שקל- שומרת 200 שקל- נוסעת לעשות הליקס מיליון שקל- קונה בית חדש, ואת השאר שומרת ונותנת חלק להורים ואם היית מקבל מתנה.. האם היית שמח\עצוב *דוגמה:עפיפיון - שמח* ברבי- זורקת מכונית- זורקת סביבון- שמחה דיסק של מרגול- עצובה דיסק של שרית חדד- עצובה דיסק של שון פול- עצובה גופייה בצבע ורוד פוקסיה- עצובה גופייה בצבע ורוד בייבי- עצובה סטרפלס- עצובה איפור- שמחהההה דובי קטן וחאמוד- שמחה דובי גדול וחאמוד- שמחהההה כרית צבעונית ומתוקה- שמחה משהו שביר- שמחה עוגה- שמחה בלונים- עצובה פרחים- עצובה ספר- עצובה רולרבליידס- שמחה אופניים- שמחה קורקינט על מנוע- שמחה מנוי לחדר כושר- שמחההההה נסיעה לאילת- שמחהההההה טיסה לאיטליה- שמחההההההה חופשי חודשי[של דן]- שמחה יום כיף בלונה פארק- שמחההה ג'ינס- שמחההההה סרט של דיסני- עצובה נעליים- שמחהההה גרביים- שמחה תחתונים- שמחה שטיח- שמחה רהיט חדש לחדר- שמחההה

יובלוש26

New member
עונה =>

במבה- אוכלת קצת ותשאר זורקת.. פטיש- דופקת בראש למישהו חולדה מתה- קוראת לאבא? סביבון- מנסה להרוס אותו ולשבור :S דביבון- מצלמת? סחוג- יאקק.. הייתי מביאה לאבא 5 אגורות- אוספת עד שיהיה לי שקל! דף ועט- מחרבשת שטויות.. מטר- מוציאה ומכניסה כזה.. חולצה גדולה\קטנה עלייך- לובשת? כובע קסקט- חובשת? מרגול- יאק מעיפה אותה חרגול- זורקת נעל עליו עגבנייה- איכס אממ מביאה לאמא? מצנח- ולמה שיהיה לי מצנח? השתמש בהם בחוכמה שקל- אוספת עד 100 ככה 10 שקל- פחית? ועוד פחית? ועוד אחת? 20 שקל-טבעת או משו 50 שקל- אממ מוח לאחשילי? אבל זה אפילו יעלה 10 שקל.. 70 שקל- משהו לחדר 100 שקל- בגדים 200-שקל - גם בגדים? מיליון שקל- חוסכת ואם היית מקבל מתנה.. האם היית שמח\עצוב - אממ פגישה עם ג'ון - מאושרת עד הגג D: *דוגמה:עפיפיון - שמח* ברבי- שמחה! אפשר להוציא לה ידיים או ראש.. מכונית[צעצוע, לא למבורגיני]- שמחה! אפשר פה להוציא תגלגלים.. סביבון- סביבון!?!? מה אתם רוצים שאני ירגיש אם יש לי סביבון? זה לא יהיה אכפת לי.. דיסק של מרגול- עצובה.. אני ידפוק אותו למישהו בראש דיסק של שרית חדד- כנ"ל דיסק של שון פול- אממ שמחה? גופייה בצבע ורוד פוקסיה- שמחה :) גופייה בצבע ורוד בייבי- שמחה :) סטרפלס- אממ שמחה? איפור- שמחה! דובי קטן וחאמוד- בארור שמחהההה! דובי גדול וחאמוד- כנ"ל!! כרית צבעונית ומתוקה- כנ"ל! משהו שביר- שמחה? עוגה- שמחה! אפשר לזרוק על אנשים ולעשות מלחמה פרחים- שמחה! ספר- תלוי מה רולרבליידס- שמחה.. אופניים- שמחה קורקינט על מנוע- שמחה מנוי לחדר כושר- שמחה!@! נסיעה לאילת- מאושרת! טיסה לאיטליה- מאושרת שוב!! חופשי חודשי[של דן]- חחחחחחחחחחחח לא נראלי שאני ישתמש בזה יום כיף בלונה פארק- האפי :p ג'ינס- תחשבו נוו!! מה אני מפגרת? מי יהיה עצוב מג'ינס? סרט של דיסני- אממ שמחה.. קצת נוסטלגיה נעליים- שמחה גרביים- שמחה תחתונים- שמחה? שטיח- שמחה? רהיט חדש לחדר- שמחה :] חחחחחח הכל שמחה

למעלה