שאלון היכרות קצר

kidis

New member
מגניב

אני הולכת לפסטיבל הקומיקס בשישי, בטוח יש שם

NettlesRule

New member
כן אה...

גם אני ידעתי שיש את הבקבוקים של דם אמיתי אבל מה שאני לא יודעת זה מה שיש בפנים, שמעתי שזה מיץ שזיפים או משהו כזה אז אני רוצה את הבקבוק ולא את מה שיש בתוכו

NettlesRule

New member
אמ...

כל ספר זה עונה שלמה. אז על תקראי את ספר 3 למרות שעדיין לא תירגמו אותו

birka

New member
עונה!

שם: ריקי גיל: 25 מיקום: חולון /מין: בחורה..:p באיזה עונה אתם: 3 פרק: לפי ארה"ב, לא זוכרת מה יצא אחרון דמות אהובה: אריק דמות שנואה: טרה- תמותיייייייייי כבררררררררר!!!!!!!!!!!!!!!!! קראתם את הספרים? (אם כן איזה) לא איזה פינות הייתי רוצים לראות בפורום: לא יודעת הצעות ליעול/שיפור/דברים נחמדים להגיד: אריק, תמשיך להתפשט...! מסר לאומה: אריק.. תמשיךךךךךךךך להתפשט!!!!!!!!!!!!

rap girl 15

New member
עונה

שם: נינה גיל: 20 מיקום: פ"ת /מין: נקבה באיזה עונה אתם: מחכה ל3 ! פרק: ^^ דמות אהובה:ביל,אריק דמות שנואה:אמממ,האמת לא זוכרת כבר. קראתם את הספרים? (אם כן איזה) לא איזה פינות הייתי רוצים לראות בפורום: חדשה פה אז לאדעת הצעות ליעול/שיפור/דברים נחמדים להגיד: ............. מסר לאומה: שיצא כבר עונה 3 ביס,אני משתגעת !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

West Doll

New member
ברוכה הבאה נינה../images/Emo24.gif

שימי לב לשרשר נכון בפעם הבאה
סתם כדי שיהיה יותר ברור ומסודר

NettlesRule

New member
לגמרי שתמות ../images/Emo46.gif

למה ג'יסון הציל אותה ש... לא זוכרת איך קוראים לא רצה להרוג אותה איזה נוד

reasonforall

Active member
עונה!!!

שם: חסוי גיל: 22 מיקום: ירושלים מין: זכר באיזה עונה אתם: 3 פרק: 9 דמות אהובה: סוקי דמות שנואה: לאפייט מעצבן אותי קראתם את הספרים? (אם כן איזה) לא איזה פינות הייתי רוצים לראות בפורום: לא יודע הצעות ליעול/שיפור/דברים נחמדים להגיד: בכלל לא ידעתי שיש פורום מסר לאומה: הסדרה פשוט נוטפת הורמונים שאין דברים כאלה. ולורנה כוסית! חבל היא מתה. וידעתם שאחרי העונה השנייה שודרו שישה קטעים קצרים על הסדרה? אפשר למצוא אותם ביוטיוב. היום גיליתי.

West Doll

New member
אני אוהבת אותך../images/Emo99.gif סוף סוף עוד אחד שבעד

לורנה
(אפילו אם זה רק בגלל שהיא כוסית) כפרות עליה!
והפורום ממש דנדש אז מזל שגילית אותו עכשיו
ושתף אותנו בקטעים האלו מהעונה השנייה! לא זכור לי שראיתי סרטונים שכאלו.

West Doll

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

שלום ../images/Emo152.gif

שם: אלכסנדרה על צורותיו השונות
/
באיזה עונה אתם: 3
פרק: עומדת-לראות-את-9
דמות אהובה: קשה להגיד, כולם נראים לי אדירים במידה שווה
דמות שנואה: ^ מה שאמרתי. אולי סלידה קלה מחסוס/ישו.
קראתם את הספרים? (אם כן איזה) (עדיין) לא.
איזה פינות הייתי רוצים לראות בפורום: אין הצעות מיוחדות, אולי פינות "הידעת" או משהו...
הצעות ליעול/שיפור/דברים נחמדים להגיד: הידד פורום לדם אמיתי
מסר לאומה: SOOKHHHHIEE---

West Doll

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif ויש לציין ספויילר ../images/Emo58.gif

בדמות השנואה שלך. יש כאלו שלא ידעו על מי את מדברת
ואולי בינתיים לא רוצים לדעת.

למה ציון של סתם שם נחשב לספויילר?

הרי לא כתבתי עליו כלום מלבד שמו, זה חסר משמעות...

West Doll

New member
ברור, אבל עדיין.

כדי להמנע מכל הבלבול של "מעניין מי זה X ומה תפקידו בסדרה". עדיף פשוט לא להכנס לזה

למעלה