שאלון היכרות קצר

אפפ

New member
אני

שם: אפרת גיל: 20 מיקום: צפון /מין: נקבה באיזה עונה אתם: 3 פרק: 8 דמות אהובה: מתה על אריק דמות שנואה: האמת? קצת מרגיז אותי הגינגי'ת קראתם את הספרים? (אם כן איזה) לא... איזה פינות הייתי רוצים לראות בפורום: הסצנה הכי סקסית :p הצעות ליעול/שיפור/דברים נחמדים להגיד: שמחה שהפורום נפתח מחדש מסר לאומה- vampires do exscite

limors2

Active member
שלום!

שם: ליאורה גיל: 23 מיקום: סביבות י-ם /מין: נקבה באיזה עונה אתם: בעוד כשעה ורבע אהיה בקצב ארה"ב, עוד לא הספקתי לראות את הפרק האחרון. פרק:^^ דמות אהובה:אריק
דמות שנואה:ביל. הערפד הכי חננה מכל סאגת הערפדים הנרחבת. קראתם את הספרים? (אם כן איזה)לא, אין אותם בספריה שלנו
אני צריכה לחפש אם אולי בנתיים הם הגיעו. איזה פינות הייתי רוצים לראות בפורום:פינת הזלת ריר?
יש כ"כ הרבה אנשים אטרקטיביים בסדרה הזו. הצעות ליעול/שיפור/דברים נחמדים להגיד:יש מה לשפר? הרגע הגענו! מסר לאומה:נתקע לי האייפוד.

West Doll

New member
בערפד הכי חננה../images/Emo6.gif הרגת אותי ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

limors2

Active member
מה, לא נכון?../images/Emo3.gif

רק בעונה השלישית הוא השתפר. בתחילת הסדרה ממש התאכזבתי ממנו.

NettlesRule

New member
מה?

להפך אני התאכזבתי ממנו בעונה ה3 ובכל העונות האחרות אני מתה עליו הוא כזה חתיך וצנועה (חוץ ממתי שהוא עם סוקי לבד באותו חדר)
אבל חוץ מיזה הוא שווה רצח

limors2

Active member
*צנוע../images/Emo58.gif

אין אף אחת צנועה בסדרה זו
וביל נמושה. אהבתי אותו רק כשהוא "הצטרף" לראסל והתנהג יותר כמו ערפד.

West Doll

New member
אל תתחילי אפילו לנסות לתקן אותה../images/Emo122.gif

זה פשוט לא יגמר
אחותי הכי עילגת בארץ

עונה../images/Emo13.gif

שם: שוהם גיל: מתקרב ל-24 מיקום: הבית מין: זכר באיזה עונה אתם: שניה דמות אהובה: ג'יסון (וגם טרה ולאפייט) דמות שנואה: סוקי קצת מעצבנת
קראתם את הספרים? (אם כן איזה) לא איזה פינות הייתי רוצים לראות בפורום: לא עולה לי כרגע לראש... הצעות ליעול/שיפור/דברים נחמדים להגיד: נחמד לראות שפתחו שוב את הפורום מסר לאומה: תנו חיוך הכול לטובה

West Doll

New member
באמת ג'ייסון?../images/Emo12.gif

הוא לפעמים יכול לעצבן אותי
במיוחד בעונה השניה

Shiri from the block

Active member
ג'ייסון אני כזה שונאת-מחבבת לפעמים הוא ממש מעצבן ולפעמים הוא נחמד כזה.. מעצבן אותי אבל שהוא כזה טיפש

למעלה