סקר חדש

../images/Emo124.gif סקר חדש ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ולפני זה..מאירועי הסקר הקודם: כמה פעמים ההורים שלך מעירים לך ביום? 6% הם דיירים אנונימים ב
, וכדי להעיר להם צריכים למצוא אותם קודם. 23% נתקלים בתופעה הנ"ל פעם פעמיים... 25% נתקלים בתופעה 4 פעמים. ב-י-ו-ם. ל44% אין מספיק זמן לספור כמה פעמים מעירים להם..
והסקר החדש:את מי יותר קל לתמרן
מוזמנים להצביע בסקר ולהגיב להודעה זו

אני חושבת שזה תלוי בסיטואציה...

אבל הצבעתי אמא, כי אבא שלי הוא חננה כזה...
אבל הוא חמוד, וזה מה שחשוף

בהחלט אמא!

אבא קשוח מדי.... נגיד בענייני בי"ס, אבא שלי הוא יו"ר הוועד אז הוא יודע בערך הכל אז יותר פשוט אמא...

Shani5

New member
טח יאאאא את התאומה שלי

גם אבא שלי הוא היו"ר של הועד בבי"ס ומכיר את כל המורים וזה...
אמא ממש תמימה בקטעים האלה וממש פשוט לתמרן אותה... אז הצבעתי אמא...

אחותי! איזה יופי!

עד היום היו לי רק אחים קטנים! כמה טוב שיש תאומה! איפה את לומדת?

*neta*

New member
אני מפחדת לכתוב את התשובה..

מכיוון שאמא יכולה להכנס ולראות.. נתגבר
אז..אמא! כל כך אמא! וזה לא שהיא יותר קלה, זה שאבא יותר קשה!! אבא לא ממש מבין במחשבים וכל הקטע של האינטרנט לא נראה לו, במיוחד פגישות ומפגשי פורומים למינהם..וכל היציאות צריכים להסביר לו והוא לא ממש ליברלי..

shiri_b

New member
אז אני אהיה הראשונה (אני חושבת...)

שתגיד אבא!!! אני מכירה אותו כל כך טוב... ואני יודעת בדיוק מה לעשות ולהגיד כדי שהוא ירשה לי לעשות דברים או לקנות דברים (נטע עדה
) אין זה ממש פשוט, *מפחדת שאבא יכנס ויראה* אבל אבא פשוט מדהים זה כל כך נחמד מצידו שהוא נותן לי לעשות דברים כאלה מראה לי כמה שהוא אוהב אותי..הוא אחלה שימשיך ככה!

CrAz¥ Gi®L

New member
מאוד תלוי במה...

בחלק מהמקרים את אמא, בחלק את אבא. זה ממש ממש תלוי במקרה שלי

sivani

New member
המ...שאלה קשה מבחינתי ../images/Emo13.gif

בגלל שאני כ-ל כ-ך דומה לאבא שלי (אין לי פשוט כלום מאמא) ואני מדברת איתכם על חיצונית, פנימית, אופי, התנהגות וכל ההעדפות הקטנות (אתם צריכים לראות בשביל להבין) אמא שלי תמיד אומרת לי לכי תשאלי את אבא, ואז אני הולכת לשאול את אבא אז הוא רק אם אמא גם מסכימה
אבל בעיקרון...אני חושבת שאת אמא, בגלל שאנחנו נורא שונות אז תמיד אני מראה לה בול ההפך ממה שהיא חושבת!

למעלה