כוכב נולד 2 - המשחק

t0mi

New member
מה את ילדה קטנה?

רואים שאת מעוצבנת בגלל שהוא לא אוהב את הקול שלו, ולא בגלל שיענו הוא עושה לך טובה. תעכלי שיש אנשים שלא מתחברים לקול של מויאל, כמוני למשלץ

S h A r O n 14

New member
../images/Emo15.gifשילי../images/Emo15.gif

קשה...למה דווקא את סקעת מויאל לירון ושירלי ביחד?
4. הראלי סקעת
3. שירלי לילולילילוליללוי חחחח
2. הראל מויאל
1. לירון לב
קשה לי לשים את לירוני מקום אחרון...אוף...

1dana1

New member
../images/Emo15.gif שלי ../images/Emo15.gif (זאת מלמעלה-גנבת לי

תסמלים שלי!!!!!!) 4הראל סקעת - בדידות 3שירלי לילו - לך איתה 2לירון לב - נבראתי לך 1הראל מויאל - משאלה

1dana1

New member
חחח חמודה לא תקפתייי !! מואהה כנסיי

חח זה היה בצחוק.. לאף אחד אין סמל פרטי... סתם צחקתי.. חח..

שלי!!!

4.הראל סקעת - בדידות 1.הראל מויאל - משאלה 2.שירלי לילו - לך איתה 3. לירון לב - נבראתי לך סורי על הבלאגן!!!

Meijen Shaggy

New member
מוזר.. ../images/Emo12.gif../images/Emo15.gif

בפעם הראשונה שפרסמת את חצאי הגמר, זה לא היה שונה?.. משום מה זכרתי את יעל במקום שירלי.. על כל פנים, ההצבעה שלי היא כזו: 4. לירון לב. 3. שירלי לילו. 2. הראל סקעת. 1. הראל מויאל.

מאור 87

New member
תשובות..

שירלי לילו - לך איתה - 4 לירון לב - נבראתי לך - 3 הראל מויאל - משאלה - 2 הראל סקעת - שלכת - 1

אקרעאק

New member
אפשר לתת לסקעת 10 ???????

כי זה מה שמגיע לו ואפילו יותר!!!! אז לסקעת אני נותנת את המקסימום... ללירוני הממי אני נותנת את הכי הרבה אחרי סקעת , לשירלי כפרה עליה אני נותנת קצת פחות מללירוני ולמויאל
אני נותנת את המינימום... כי בכל זאת לתת למישהו 0 זה לא יפה! הוא בכל זאת השתתף... זהו! אז לסדר את זה במספרים? 4. סקעת 3. לירוני 2. שירלי 1. מויאל, על ההשתתפות...

mamita35

New member
איזה מעפנההה את../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo122.gif בסדר

הבנו תפואנטה שלך, אז את לא אוהבת את מויאללל
, זאת דעתךךך, אבל מה הקשר פתאום: "ולמויאל אני נותנת את המינימום... כי בכל זאת לתת למישהו 0 זה לא יפה! הוא בכל זאת השתתף... זהו! אז לסדר את זה במספרים.....1-מויאל, על ההשתתפות... " לא יכולת פשוט למספר ולסתום
תסלחי, אבל הגבת בצורה ממש טיפשיתתתתתת וחסרת טאקט לחלוטין

שלי

לא ממש הבנתי מה צריך לעשות אבל ככה: הכי אהבתי את השיר הראל מויאל משאלה אחרי זה שירלי לילו-לך איתה אחרי זה סקעת בדידות ואז לירון לב נבראתי לך :)

ayaliar

Well-known member
זה קשה

4. הראל סקעת - בדידות 3. הראל מויאל - משאלה 2. לירון לב - נבראתי לך 1. שירלי לילו - לך איתה

Yarden908

New member
../images/Emo26.gif

הראל סקעת - בדידות -4 הראל מויאל - משאלה -1 שירלי לילו - לך איתה-3 לירון לב - נבראתי לך-2

למעלה