יש לנו אשת בשוע חדשה
|4U

limooor

New member
גם אני שואלת../images/Emo13.gif

חופשה חלומית לאן היית נוסעת???

משיייי

New member
פיה פיה שעל ה...

מה הדבר הכי מגעיל שהיית מוכנה לאכול בשביל לזכות ב- 50,000 ב"אפקט הפחד? אם הייתה לך אפשרות לחזור אחורה לאיזו תקופה שתבחרי, איזו היית בוחרת ולמה?! האם את מכורה למשהו שאת רוצה שוב שוב.....?

עונה למשיייי../images/Emo140.gif

מה הדבר הכי מגעיל שהיית מוכנה לאכול בשביל לזכות ב- 50,000 ב"אפקט הפחד? לא הייתי מוכנה חאכול שום דבר מגעיל תמורת כסף. אם הייתה לך אפשרות לחזור אחורה לאיזו תקופה שתבחרי, איזו היית בוחרת ולמה?! חוזרת לגיל 17 הגיל הכי יפה בעיניי היה לימואד כיף אז. האם את מכורה למשהו שאת רוצה שוב שוב.....? לא מכורה לכלום אבל רוצה מאוד לעשן ולא יכולה ז"א לא מרשים לי

Taz39

New member
שאלות...

ים או בריכה... שוקולד או וניל למעלה או למטה... איפה את רואה את עצמך עוד 10 שנים... סרט או הצגה... מה היית לוקחת איתך לאי בודד... תכונה טובה שלך... תכונה רעה שלך... מה את הכי אוהבת בעולם... טאז - מראיין

עונה לטאז../images/Emo140.gif

ים או בריכה... - בריכה שוקולד או וניל - שוקולד למעלה או למטה... - למטה איפה את רואה את עצמך עוד 10 שנים... - בבית מרווח יותר עם משפחתי המקסימה סרט או הצגה... - סרט מה היית לוקחת איתך לאי בודד... - את בעלי והילדים. תכונה טובה שלך... - עזרה לזולת תכונה רעה שלך... - עצבנות מה את הכי אוהבת בעולם... - את הילדים שלי

../images/Emo23.gifשאלותיי../images/Emo23.gif

* אם נותנים לך ליום אחד להיות פרפר צבעוני ויפה, על איזה קיר היית רוצה להיות ולמה? * חזרה ליום אחד מתקופת העבר בחייך, לאיזו תקופה היית חוזרת ולמה?
דובי

עונה לדובונת איכפת לי../images/Emo140.gif

אם נותנים לך ליום אחד להיות פרפר צבעוני ויפה, על איזה קיר היית רוצה להיות ולמה? אם אפשר אז על כל קיר שבעולם, ככה אני אוכל לראות את כל העולם ביום אחד. חזרה ליום אחד מתקופת העבר בחייך, לאיזו תקופה היית חוזרת ולמה? עניתי כבר למשיי

../images/Emo140.gifעונה ל לי M O R

וואי שאלה באמת מסובכת אז ככה לא הייתי רוצה שישאלו אותי: התחתנת מוקדם כי היית בהריון? והתשובה כמובן לא סתם לכל המעוניין לדעת.

נתחיל

1] מה צבע האהוב עליך, 2] איזה ספר קראתלאחרונה ומומלץ 3]מה את הכי אוהבת באינטרנט,חוץ מפורום זה 4]תני סיבה למה טוב אינטרנט ולמה רע, 5] האם את מספרת לבעלך מה את כתבת בפורום או שהוא מציץ , 6]איזה חלום רצית להגשים ועדיין לא עשית

עונה להפלאות של עליזה

מה צבע האהוב עליך, - ורוד 2] איזה ספר קראת לאחרונה ומומלץ - לא זוכרת את השם שלו ממש ברח כי כי קראתי מזמן. 3]מה את הכי אוהבת באינטרנט, חוץ מפורום זה - סרטונים מצחיקים 4]תני סיבה למה טוב אינטרנט ולמה רע, - הוא טוב כי אפשר להתכתב עם חברות והוא רע כי יש הרבה סוטים שמנצלים את האינטרנט לדברים רעים. 5] האם את מספרת לבעלך מה את כתבת בפורום או שהוא מציץ, - לא סיפרתי והוא גם לא מציץ. 6]איזה חלום רצית להגשים ועדיין לא עשית - ללמוד נהיגה עדיין לא עשיתי מקווה שבקרוב אצליח להגשים.

../images/Emo24.gif שאלות

היכן תהיי עוד 10 שנים? איזה צבע את אוהבת? מהם התחביבים שלך?

עונה לדניאלה../images/Emo140.gif

היכן תהיי עוד 10 שנים? אין לי מושג אבל הכי חשוב שאני יהיה מאושרת. איזה צבע את אוהבת? ורוד מהם התחביבים שלך? אין לי משהו מיוחד.

למעלה