יאללה, שאלון היכרות

תמיר1991

New member
../images/Emo124.gif יאללה, שאלון היכרות../images/Emo9.gif

שם: תאריך לידה: כינויים: שם שהיית רוצה שיקראו לך: גיל: מין: מקום מגורים: מזל: מספר מזל או מספר מועדף: להיות באחד או במאה? אברי גלעד -
או
? בית ספר: אוהב או שונא? שמח שנגמרת השנה? השיעור האהוב - השיעור השנוא - איזה כיתה? שנה הבאה המספר כיתה משתנה? אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? על כמה אתה מוגש השנה? כללי: באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? מה צבע התחתונים שלכם? מה הסרט האחרון שראיתם? מה הדבר האחרון שאכלתם? מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? מה צבע העיניים שלכם? ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? ביום כיפור האחרון- איפה היית? יש לך בלוג? יש לך משקפים/עדשות? מה העיר אותך היום? היית בחו"ל? מה המדינה האחרונה שביקרת בה? הלכת מכות? הוצאת מלא כסף על שטויות? צרחת מפחד? הופעת בציבור בפיג'מה? בכית בסרט? בכית כשסיגי מתה? היית על במה? התעלמת ממישהו בכוונה? סיננת מישהו בטלפון? ניתקת למישהו בפרצוף? רצית לצרוח ולא עשית את זה? ולסיום - תשאירו כאן מסן או אייסי או תפנו אותנו למקום בו הם נמצאים...
תמיר.

תמיר1991

New member
*ראשון*

שם: תמיר
תאריך לידה: 4.1.91 כינויים: "קרקסון", "ויקיפדיה"
שם שהיית רוצה שיקראו לך: קרקסון...
מזל: גדי, אבל זה בולשיט מספר מזל או מספר מועדף: 7, 21 להיות באחד או במאה? אחד! אברי גלעד -
בית ספר: אוהב או שונא? בגדול, אוהב שמח שנגמרת השנה? האמת שכן XD השיעור האהוב - היסטוריה! השיעור השנוא - פיזיקקי איזה כיתה? י'4 שנה הבאה המספר כיתה משתנה? לא
אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? מהגדולים, ינואר... תחילת השנתון. אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? באמצע לכיוון הגבוהים, 1.77 מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? מגן בלשון|: על כמה אתה מוגש השנה? 75 בלשון [איכס לשון], 100 בהיסטוריה [כנראה], 92 בערבית, 85 באנגלית כללי: באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? אין מה צבע התחתונים שלכם? כחול מה הסרט האחרון שראיתם? וואי, נראלי "סאנשיין" [
] מה הדבר האחרון שאכלתם? שקדים מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? לשתות נס קפה
מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לקרוא, לכתוב, ללמוד [נו, רק דברים נורמלים], מחשב, טלוויזיה, ספורט...
מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? אתמול מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? שבוע שעבר מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? אתמול מה צבע העיניים שלכם? חום ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? מישהי שאני יוצא איתה ביום כיפור האחרון- איפה היית? בגני יהושע יש לך בלוג? כן, לינק בחתימה יש לך משקפים/עדשות? משקפיים מה העיר אותך היום? אבא שלי היית בחו"ל? כן מה המדינה האחרונה שביקרת בה? אנגליה הלכת מכות? כן הוצאת מלא כסף על שטויות? כן XD צרחת מפחד? כן
הופעת בציבור בפיג'מה? כן
בכית בסרט? כן בכית כשסיגי מתה? לקחתי את השאלון מסקרים ושאלונים והם לקחו אותו מפורום האלופה...
היית על במה? כן התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה? לא ולסיום - תשאירו כאן מסן או אייסי או תפנו אותנו למקום בו הם נמצאים... בכרטיסאישי
תמיר.

לשון../images/Emo13.gif

הי תמיר, לגבי לשון...........אז אני מבינה שאתה לא ממש מת על זה, אתה יכול לשאול אותי במסראישי כל מה שתרצה עד הבגרות ואשתדל בשמחה לעזור. אין לי פשוט כוח לענות על כל השאלות (חזרתי מ-5 שעות של חזרות להצגה), אבל שאלה אחת מצאה חן בעיני במיוחד...'היית על במה'..כן הייתי (דווקא די הרבה) ואני אהיה גם בשבוע הבא (איזה פחד...........). תגידו בהצלחה....טוב נו, מה זה כבר לעומת להיות באחד?

תמיר1991

New member
תודה רבה על ההצעה../images/Emo9.gif

אבל, אם הייתי רוצה עזרה הייתי לוקח מורים פרטיים - ואני ממש לא רוצה. לא רק שזה לא מעניין אותי, וש- 75 מספק אותי, אני גם לא מתעניין כלל בציוני הבגרות שלי, שלא רלוונטית כלל בשבילי, כידוע לך. ובכל מקרה, אם תרצי לענות על השאלון, אשמח
ושוב תודה על ההצעה. תמיר.

טוב אז אני...../images/Emo9.gif

שם:מורג
תאריך לידה:28 באפריל 1992 כינויים:מוגי....אל תשאלו..
שם שהיית רוצה שיקראו לך:אני אוהבת ת'שם מעיין... גיל:15 מין: תנחשו...
מקום מגורים:....... מזל:שור מספר מזל או מספר מועדף:22 להיות באחד או במאה?אחד כמובן
אברי גלעד - או ?
בית ספר: אוהב או שונא?לא זה ולא זה...אוהבת תהווי החברתי...
שמח שנגמרת השנה?ברור... השיעור האהוב - ENGLISH
השיעור השנוא - מתמטיקה ולשון
איזה כיתה?ט' שנה הבאה המספר כיתה משתנה?כנראה..
אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים?באמצע אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?בין הגבוהות מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך?לשון...
על כמה אתה מוגש השנה?עדיין אין בגרויות...
כללי: באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? אני יחפה לחלוטין
מה צבע התחתונים שלכם? מה אכפת לך?!?!?!?!?! מה הסרט האחרון שראיתם? הבופור מה הדבר האחרון שאכלתם? מסטיק.. מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? שוב שיעור לשון
מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? חברות...
מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?לפני 2 דקות בערך.. מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? אואואוא כל יום
מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם?כל הזמן...
מה צבע העיניים שלכם? חום נוטה לירוק ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?חברה.. ביום כיפור האחרון- איפה היית? כאן יש לך בלוג? לא יש לך משקפים/עדשות? עדשות מגע מה העיר אותך היום?עצמי היית בחו"ל? עדיין לא
מה המדינה האחרונה שביקרת בה? ישראל...
הלכת מכות? לא ולא.. הוצאת מלא כסף על שטויות? כל הזמן
צרחת מפחד? לא נראה לי.. הופעת בציבור בפיג'מה? יכול להיות חח בכית בסרט? הרבה פעמים.. בכית כשסיגי מתה?ממש לא
היית על במה? כה
התעלמת ממישהו בכוונה?כה
סיננת מישהו בטלפון? כנ"ל ניתקת למישהו בפרצוף? כנ"ל רצית לצרוח ולא עשית את זה?...כה... תמיר יופי שהקשבת לעצתי..
אנשים ענו על השאלון!!..

digikids

New member
גמני!

שם: חסוי תאריך לידה: 24/3/1994 י"ב ניסן תשנ"ד כינויים: FOX Boy שם שהיית רוצה שיקראו לך: יוספוס פלביוס גיל: 13 מין: זכר מקום מגורים: איזור ירושלים מזל: טלה מספר מזל או מספר מועדף: 6 להיות באחד או במאה? גם וגם אברי גלעד - או ?
בית ספר: אוהב או שונא? שונא שמח שנגמרת השנה? מאד השיעור האהוב - דרמה השיעור השנוא - מתמטיקה איזה כיתה? ז' שנה הבאה המספר כיתה משתנה? לא אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? באמצע אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? באמצע מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? באקולוגיה היום. על כמה אתה מוגש השנה? אממ אני בכיתה ז' כללי: באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? אני יחף. מה צבע התחתונים שלכם? ירוק מה הסרט האחרון שראיתם? צופן דה וינצ'י ובקולנוע ספיידרמן 3. מה הדבר האחרון שאכלתם? פתיתים ושנייצל. מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? אני לא חושב ממש בבוקר מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? מחשב וחברים. מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? אתמול בצופים על המדריכה שלי
מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? אתמול . מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? היום בבצפר - המורה לאנגלית מה צבע העיניים שלכם? חום. ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? ידידה טובה.. ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית כנסת - צם. יש לך בלוג? יאפ יש לך משקפים/עדשות? לא מה העיר אותך היום? אבא שלי ואחותי בת השנתיים היית בחו"ל? כן וב-1.7 אני טס לארה"ב בפעם הראשנה. מה המדינה האחרונה שביקרת בה? הולנד. הלכת מכות? אהמ היום
הוצאת מלא כסף על שטויות? לא צרחת מפחד? לא זוכר הופעת בציבור בפיג'מה? כן ב"יום הפוך" בבצפר (לפני פורים) בכית בסרט? לא. בכית כשסיגי מתה? ??????? היית על במה? הרבה. התעלמת ממישהו בכוונה? ברור סיננת מישהו בטלפון? ברור מאד ניתקת למישהו בפרצוף? ברור מאד מאד רצית לצרוח ולא עשית את זה? ברור מאד מאד מאד

shiratel

New member
שלי ../images/Emo13.gif

שם: שירה
תאריך לידה: 13.11.1990
כינויים: שיוצ'יס, שירו, שייה, שיר, שירונת
שם שהיית רוצה שיקראו לך: שירה וזהו
מקום מגורים: זכרון יעקב
מזל: עקרב!
מספר מזל או מספר מועדף: 13
להיות באחד או במאה? במאה
אברי גלעד -
או
?
בטח ש
! בית ספר:
אוהב או שונא? זה פסדר
שמח שנגמרת השנה? לשון (כי זה היחידי שנגמר ולא נהיה יותר קשה
)
השיעור האהוב - ערבית? אבל אין יותר...
השיעור השנוא - תנ"ךךךךך
איזה כיתה? י'6
שנה הבאה המספר כיתה משתנה? לא
אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? בין הגדולים
אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? באמצע הייתי אומרת
מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? הייתי אומרת מתמטיקה!
על כמה אתה מוגש השנה? 90 במתמטיקה, 95 בהסטוריה, 100 בערבית וסביר ש-95 בלשון. כללי:
באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? אני יחפה
מה צבע התחתונים שלכם? שחור
מה הסרט האחרון שראיתם? אמממ... אני לא זוכרת!
מה הדבר האחרון שאכלתם? קינדר בואנו
מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? מה השעה...
מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? זבל כמו מחשב וטלוויזיה
מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? היום
מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? גם היום
מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? היום?
מה צבע העיניים שלכם? חום
ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? את באה היום? מערן (מישו מהקריות שאני לא הכי בקשר איתו)
ביום כיפור האחרון- איפה היית? עם חברים, הסתובבנו בכל זכרון. ואז אצלי בבית עם חברה מבנימינה שישנה אצלי
יש לך בלוג? כן 231697
יש לך משקפים/עדשות? משקפיים בקרוב עדשות
מה העיר אותך היום? אימא שלי?
היית בחו"ל? כן
מה המדינה האחרונה שביקרת בה? אנגליה
הלכת מכות? מזמן
הוצאת מלא כסף על שטויות? לא זוכרת
צרחת מפחד? כשהכלבה שלי נדרסה לפני כמה חודשים
הופעת בציבור בפיג'מה? כשהכלבה שלי נדרסה
בכית בסרט? מזמן בהחלט
בכית כשסיגי מתה? לא ממש
היית על במה? בהחלט ורצוי גם עוד!
התעלמת ממישהו בכוונה? יס
סיננת מישהו בטלפון? יש מצב
ניתקת למישהו בפרצוף? כן
רצית לצרוח ולא עשית את זה? כןןן
ולסיום - תשאירו כאן מסן או אייסי או תפנו אותנו למקום בו הם נמצאים... נראלכם? מי שרוצה שידבר איתי במסרים (ויקבל אחרי סינון קפדני
) תמיר. הודגש באמצעות מדגישומטיק

beniNC

New member
נענה

שם:בני תאריך לידה:22/7/1987 כינויים:beniNC שם שהיית רוצה שיקראו לך:טוב לי עם זה גיל:20 מין:זכר מקום מגורים:חיפה והסביבה מזל:סרטן מספר מזל או מספר מועדף:9 להיות באחד או במאה?אחד אברי גלעד - או ? בית ספר: סימתי אוהב או שונא?ככה ככה שמח שנגמרת השנה?תזכיר לי מה זה בציפר? השיעור האהוב - היסטוריה השיעור השנוא - לשון/ספרות איזה כיתה?סימתי כרגע לוקח קורסים שנה הבאה המספר כיתה משתנה?אה? אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים?גדול אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?אמצע מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך?לשון וספרות על כמה אתה מוגש השנה?סימתי בגרויות כללי: באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? לא לובש גרב מה צבע התחתונים שלכם? אה? מה הסרט האחרון שראיתם? מיסטר בין מה הדבר האחרון שאכלתם? תפוח מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? לא חושב מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לקורא ספר טוב מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?לפני הרבה זמן מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב?ההיתי ב סדנת צחוק מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? אוי לפני הרבה זמן שחכתי מה צבע העיניים שלכם? לא יודע ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?מהמכללה ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית יש לך בלוג?\כן יש לך משקפים/עדשות? משקפים מה העיר אותך היום?הלכתי לבדיקה בקופת חולים היית בחו"ל? לא מה המדינה האחרונה שביקרת בה?לא ההיתי בחו"ל הלכת מכות? לא הוצאת מלא כסף על שטויות? לא צרחת מפחד? כן פוחד מצ'וקים הופעת בציבור בפיג'מה? לא בכית בסרט? לא בכית כשסיגי מתה?אה? היית על במה? לא התעלמת ממישהו בכוונה?כן סיננת מישהו בטלפון? לא ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה?לא

למעלה