טובים גבירותיי! טובים!

candy can do it

New member
אסור לקטר אבל מותר "לטבב"?

או בעברית - לכתוב דברים טובים... אז יאללה! ומה עם תמונות? חשבתי לעצמי שמבחוץ הבית נראה חביב, אבל הבפנים הוא הקובע. אז יאללה!

candy can do it

New member
יופי שחזר../images/Emo13.gif

יופי שה'לחוד' עשה לכם טוב!! שפע בריאות לקטן ושפע שינה לשניכם
בטח כבר ספרת על העבודה החדשה, אבל מודה, שלא יוצא לי לאחרונה לקרוא לעומק כבעבר, אז בשבילי - מה העבודה החדשה?

א ו ח

New member
טובים!

מצטרפת לדנה- הבעל חזר מפולין,איזה אושר! כמה אני אוהבת את האיש הנבון, האוהב והמופלא הזה. התגעגעתי כל כך, היה סוף שבוע נהדר יחד
בעקבות העדרו של הבעל, יום ההולדת שלי חזר שוב ונחגג לי ברוב פאר אצל הוריו בשישי בערב. קיבלתי מתנה שווה- מלא תבניות חדשות
בחמישי אחה"צ בשיא הספונטניות נכנסתי לספר שלי ויצאתי עם צבע חדש ומחמיא, תספורת וגבות מסודרות- הו הדברים הקטנים שעושים אותי מאושרת. בכלל החלטתי שהליכה בטרנינג לא תורמת לתחושת הפיליות המתקדמת ולזה שאני מרגישה שאני נראית בלעע עם ההריון... אז כל השבת השקעתי והתלבשתי יפה, התאפרתי וכו', היה לי כיף! מצפה לשבוע אינטנסיבי בלימודים, חייבת להעלות הילוך או שהתיזה שלי תוגש ב2011
שבוע טוב ורגוע לכולן

candy can do it

New member
מה רע ב 2011?

זה לא עוד יותר מדי זמן!
איזה כיף לשמוע אותך ככה, נהנית... גם לי המון פעמים הבגדים הנכונים והאיפור המתאים יכולים לשפר את המצ"ר... שיהיה אחלה שבוע!

segalit

New member
נראה לי שהטובים הכי טובים של השבוע החולף

הם שלא קרסתי מעומס המטלות של הלימודים ועד עכשיו הגשתי בזמן הכל. תמיד זה נדמה שאני בחיים לא אספיק להגיש הכל בזמן אבל אז איכשהו מוצאים רפרנס או שסתם מתחילים להבין על מה הש.ב אז הכל מתחיל להסתדר פחות או יותר... כל הסופ"ש למדתי והדלקת שלי בדרכי השתן חוזרת לי כל הזמן (פתרון?) אבל מחקתי עוד כמה ימים מלוח השנה מה שאומר שהנופש שלנו מתקרב בצעדי ענק, סופ"ש הבא בעזרת השם.... והכי חשוב הצמוד מגיע השבוע והוא כבר משתגע מגעגועים אליי (גם אני די לא מצליחה להוציא אותו מהראש
) ועוד דבר אחרון: הוא סוגר שבת עוד שלושה שבועות שוב אבל הפעם הוא מזמין לי טיסה ואנחנו הולכים לבלות את השבת ביחד!

א ו ח

New member
באמת רציתי לשאול אותך למה את

לא נוסעת אליו? טיסה? לא כתבת שהוא בקורס מ"כים? אני מבינה שלא התכוונת לקורס מ"כים ח"יר... לגבי הדלקת- מלא מא מיץ חמוציות (אבל אני לא באמת מבינה בזה, כי הנה תופעה בריאותית אחת שדילגה עלי בחיים האלה)

segalit

New member
הנה אני נוסעת!

הסופ"ש האחרון היה מוקדש ללימודים וגם ככה הוא היה ממש עסוק כי רק עכשיו הקורס התחיל. אבל בהחלט הבנת נכון זה לא קורס מכי"ם חי"ר. ציינתי פעם בעבר ממש כשהצטרפתי שהצמוד שלי הוא מוהנדס (חיל הנדסה) כך שהוא נמצא בבהל"צ כחצי שעה מאילת, לפחות עכשיו בתור מ"פ יש לו הטבות מזה... לגבי הדלקת, גם אני חשבתי שזו תופעה בריאותית שלעולם לא אפגוש אבל מאז שהתחלתי ללמוד כל המחלות שבעולם תקפו אותי... תודה על הטיפ, מבטיחה לנסות...

א ו ח

New member
נהדר!

מכירה היטב את הטיסות הללו... תאכלו הרבה בנאות סמדר מממ יאמי

אמאבולי

New member
יווו... איזה זכרונות... בעברי נהגתי לשם לבדי

לא כ"כ נורא כמו שזה נשמע. וכשהיה משעמם בבסיס קפצתי עם הבת הגדולה (שהיתה אז קטנטונת ויחידה) לאילת, ביקרנו בחוף הים וחזרנו לאסוף את החייל המסכן שנשאר לעבוד. טיסה אפפעם לא היה נשמע לי נוח, לנסוע עם ילדה לנתב"ג, להעמיס עצמנו, לטוס עד אילת, ואז שהוא ישלח מישהו לאסוף את שתינו +הפקלאות לעוד 3/4 שעה נסיעה חזרה צפונה? כבר אותו זמן ויותר נוח לנהוג לבד
(אבל אם את לבד, ואולי אפילו מתארגנת לך טיסה עד עובדה, אז ממש אחלה! בכולפון- תהנו המונים, בעקר מהביחד!)

segalit

New member
תודה רבה מותק!

ההבדל אצלי שאני מגיעה מחיפה ולא מתל אביב ככה שהטיסה משתלמת בצורה משמעותית... כבר יצא לי להתמכר לנאות סמדר כשנסענו לנופש באילת, ככה שברור שנבלה שם... וואו ממש הכנסתן אותי להתרגשות כבר מהנסיעה ובכלל מזה שאני אפגוש את כל הצוות שלו.... מה לארוז לשם?

אהבת M

New member
היא חושבת שכולן גרות ליד הבסיסים../images/Emo123.gif

זותי, גם כן. (נסיעה של שעתיים במכונית היתה לך עדיפה? בחיי!!) בטח שטיסה
ובעיקר אם מחיפה. תהני!

candy can do it

New member
תמיד בעיצומם של לימודים,

נראה ש"אין סיכוי לסיים הכל בזמן". זה מוכר לי נורא. אבל איכשהו, דברים מסתיימים ומסתדרים.. שיהיה שבוע טוב

הכי טוב השבוע -שהוא נגמר כבר

וגם שבת עברה נחמד יחסית אפילו שהיינו בבית בלעדיו.

א ו ח

New member
טוב שעבר... מה עם הנופש?

השאלה גם לעמליה כמובן- האם אושרו החריגים? אנחנו צריכים להזיז את הנופש, היש סיכוי?

אמאבולי

New member
../images/Emo9.gifברגע זה סיימתי לצבוע את הבית../images/Emo126.gif

או לפחות את רובו. עכשיו שהתיישבתי לי כאן והבטתי סביב- פתאום אני מצטערת שלא צבעתי גם את חדר הבנות/מחשב.... וכבר שטפתי מברשת וניקיתי הכל
טוב, זה יחכה לפעמהבאה.
ריח של פסח באוויר
חוצמזה שבת בבסיס עברה עלינו בנעימים יחסית לתנאים, האישלי אמור לצאת היום לאפטר בשעה נורמאלית, מקווה שזה יתגשם, והבנות המדהימות שלי- ממשיכות להקסים
שנשמע רק חדשות טובות!!

למעלה