ח ב ר ´ ה
סקר חדש.......

1גילגולה

New member
צודקת גם לפי דעתי

השיר של יאגו היה מגעיל. פקונדו אולי שחקן טוב אבל זמר גרוע.

Mrs Arana

New member
יאגו היה שיר מגעיל ?!

לויקי 16.... יאגו היה שיר מדהים!! אוקיי? ולחשוב שהבן אדם (כן כן פקונדו ה"לא" חתיך) ישב עם המלחין ליד פסנתר והמציא את המילים והמנגינה ופשוט יצר יצירה ...רק בן אדם מיוחד כמו פקו יכול לעשות דבר כזה..ואם תקראי את המילים תביני..נגיד כמו השיר סיום...אמ..משו כזה.. "זה האשליה להבין, הדרך לגדול, זה להסכים עם הפורמה להרגיש".. "אין למה לחכות........... הקסם כולו יכול להפתיע"... משו כזה..ויש עוד שפע..שלא לדבר על המנגינה ברקע וה"או אה!" כולם התלהבו מזה...זה ממש מקורי לטלנובלה... וגם הקליפ שעשו היה מקסים...אין פלא שיאגו הצליחה בארגנטינה! ואני בטוחה שהרבה מכאן מסכימים איתי.. יאגו וכל מה שקשור ליאגו פשוט ע-נ-ק!

ויקי16

New member
זה לא משנה מה תגידי, ובאמת אין מה

להתווכח במקרה כזה...לדעתי השיר מגעיל. אני לא אוהבת אותו....
בזה שתנסי להוכיח לי כמה השיר מדהים, וכמה פקונדו אראנה מקסים, ממש לא תצליחי לשנות את דעתי... לילה טוב

Mrs Arana

New member
בסך הכל הבעתי את דעתי..

מי רצה לשנות את דעתך? בכל מקרה את בין החידים שחושבים ככההה

2002ב

New member
אוי...כמה שאת צודקת.......

השיר הייה מושלם,הסדרה הייתה מושלמת והקליפ...........אין מילים. לא הצלחתי למצוא שיר פתיחה כל כך מקורי כמו יאגו........ פשוט מושלם.........הכי יפה בעולם

קרלוצה

New member
../images/Emo124.gifהמשך סקר../images/Emo124.gifאחרון../images/Emo8.gif

[URL='http://'] מה השיר הכי מאוס???[/URL]
האמת שיש לי הרגשה שהתשובה תהיה פה אחד.......

Mrs Arana

New member
האמת שזה די ברור..אבל זה בגלל ש...

אוקיי ברור שכמביו דולור פשוט שמו אותו מההתחלה פעמיים בשבוע וזה לא קצר..יש מלא פרקים אז כשאתה שומע את זה עוד ועוד זה נמאס... אבל זה שיר הנושא בין הטובים שהיה אי פעם לטלנובלה!!

למעלה