זה קורה

AeroTom

New member
../images/Emo124.gif זה קורה../images/Emo70.gif

האתר המחודש הרשמי עלה לאוויר היום: http://www.blackcrowes.com/ נראה מעולה. ואפשר לשמוע את Goodbye Daughters Of The Revolution, שיר הפתיחה של Warpaint
כל העיצוב הוא בסגנון של הקאבר של Warpaint. לכל דמות יש קטגוריה, עם הביוגרפיה, דיסקוגרפיה, לינקים וכדומה. אם לוחצים על הפטריה הזאת בצד שמאל למטה אפשר לראות את הלהקה בתור BC/DC מהופעת ה-Halloween של 2005. ברדיו אונליין יש עכשיו את ההופעת Halloween של 96... ועלו גם עוד תאריכים לשנה הבאה, הנה הרשימה המלאה כרגע:
- March - 03/02/2008 - Sayreville, NJ @ Starland Ballroom (On Sale 01/18) 03/04/2008 - New York, NY@ Irving Plaza (On Sale 01/18) 03/05/2008 - Boston, MA @ Somerville Theatre (On Sale 01/18) 03/07/2008 - Chicago, IL @ Park West (On Sale 01/19) 03/08/2008 - Owensboro, KY @ Sportcenter (On Sale @ ticketmaster.com) 03/09/2008 - Atlanta, GA @ The Tabernacle (On Sale 01/18) 03/15/2008 - Austin, TX @ Stubb's BBQ (SXSW Festival) 03/19/2008 - San Francisco, CA @ The Fillmore (On Sale 01/20) 03/20/2008 - Los Angeles, CA @ The Avalon (On Sale 01/18) 03/24/2008 - Byron Bay, Australia @ East Coast Blues Roots Music (On Sale) 03/26/2008 - Perth, Australia @ Challenge Stadium (On Sale @ ticketmaster.com) 03/28/2008 - Adelaide, Australia @ Barton Theatre (On Sale @ venuetix.com) 03/29/2008 - Melbourne, Australia @ Palais Theatre (On Sale @ ticketmaster.com) 03/30/2008 - Sydney, Australia @ Hordern Pavilion (On Sale @ ticketek.com) - April - 04/01/2008 - Wollongong, Australia @ Win Centre (On Sale @ ticketek.com) 04/02/2008 - Canberra, Australia @ Royal Theatre (On Sale @ ticketek.com) 04/03/2008 - New Castle, Australia @ Civic Theatre (On Sale @ ticketek.com) 04/05/2008 - Auckland, New Zealand @ Logan Campbell Centre (On Sale TBA) 04/09/2008 - London, England @ Brixton Academy (On Sale TBA) 04/11/2008 - Amsterdam, Holland @ Heineken Music Hall (On Sale TBA)​
אפשר לראות שהם מתחילים להופיע יומיים לפני יציאת האלבום, ויש גם הופעה ביום שהוא יוצא. לא ידוע אם כל ההופעות בארה"ב יהיו עם ה-2 סטים והאלבום המלא, משער שחלק מהן. ב-19 במרץ הם מגיעים גם ל-Fillmore... באפריל הוסיפו את לונדון ואמסטרדם אחרי אוסטרליה. מאוד מוזר שרק הופעה אחת בכל עיר...אני די מאוכזב מהעניין ומקווה שמשהו ישתנה או יתווסף. קיוותי ללפחות 2 ערבים בכל עיר...צריך לחכות גם להופעות שיגיעו אחרי, בגרמניה וגם אמרו שיהיו בטוקיו איפה שהוא באמצע. ויש גם ספירה לאחור ליציאת האלבום, עם ימים\שעות\דקות\שניות...עוד 56 ימים. איזה אתר מגניב. איזו התרגשות...March Forth

מה עם

הופעה בפריז? יש סיכוי שזה יקרה? זה המקום היחיד שעוד איכשהו יש סיכוי שאני אוכל לראות אותם...

AeroTom

New member
לא אמרו כלום על צרפת אז כשהודיעו על הסיבוב

העולמי. ממה שהזכירו אז אמורים להוסיף את גרמניה ואולי גם יפן...אבל לך תדע, אצל הקרואוז אי אפשר לדעת. נמתין שכל התאריכים יעלו באירופה. אני ממש מקווה לעוד תוספות לאיפה שתכננתי, למרות שלונדון נראה חסר סיכוי כי זה יומיים לפני אמסטרדם ו-4 ימים אחרי אוסטרליה, ולא חושב שהם יכניסו עוד משהו באמצע. מקווה ללפחות עוד הופעה אחת באמסטרדם אולי...זה ממש חבל. אם זה יישאר ככה אז אני שוקל אולי לעשות סיבוב אחריהם בלונדון-אמסטרדם-גרמניה ולתפוס את כל מה שיהיה שם.

AeroTom

New member
הוידאו של BC/DC כ"כ גדול...../images/Emo6.gif

איזה כיף לצפות בזה. יש שם את כל שלושת השירים שהם עשו אז לפני שירדו ועלו שוב בתור הקרואוז. תמיד היה לי את זה רק באודיו (נמצא אצלי באייפוד לפני ה-IL של ההופעה
) וזה ממש משעשע וכיף לצפות בזה גם עכשיו. האתר החדש ממש מגניב. הורדתי גם Wallpaper של Warpaint שאפשר לראות אם לוחצים על החללית הקטנה שם בצד ימין.

AeroTom

New member
מארק גם מחקה את אנגוס יאנג...כ"כ מצחיק

בהליכה שלו, במיוחד ב-Highway To Hell. וכריס עושה את התנועת מטאל עם האצבעות (וגם לוקח קשת עם קרניים שמישהו זרק לבמה ושם על עצמו). יחד עם המשפטים שכריס אומר בסוף השיר הראשון והאחרון, שהכרתי כבר מהאודיו, שהם כ"כ מצחיקים. הוידאו המלא הזה של שלושת השירים ממש גדול

AeroTom

New member
טוב, נראה שאלו כל ההופעות

יצאה עוד הודעה רשמית. כנראה שגרמניה ויפן לע על הפרק כמו התכנון הראשוני, וההופעות היחידות באירופה הם ה-2 האלה בלונדון ואמסטרדם. אני כנראה אהיה שם. חבל לי שרק 2 הופעות, אבל זה מה יש. בדקתי כבר על האולמות שבהם יהיו ההופעות. ה-Brixton Academy בלונדון נראה אולם ממש מגניב. בסביבות 5000 מקומות, נראה ממש יפה. הלהקה הופיעה שם 4 פעמים בעבר, ב-92 ו-93 ופעם אחרונה ב-2001. ה-Heineken Music Hall באמסטרדם הוא גם עם סביבות 5000 מקומות. המיקום שלו הוא באיזור שהייתי שם בעבר בשנת 2000, שזו הסביבה של ה-Amsterdam Arena של איאקס לפי מה שקראתי (הייתי במשחק של איאקס ב-Arena בשנת 2000). אני ממתין שכרטיסים יחלו להימכר...

SaintJohn

New member
רק 2 הופעות באירופה? מוזר.

לדעתי הם היו יכולים לעשות קופה טובה אם היו עושים איזו ריצה של 3 שבועות ברחבי אירופה.

למעלה