היום ב19:00 בערוץ 3

ilovem

New member
כן, אבל לא מבירה או שומן,

זה מבנה הגוף שלו...תראה את you are not aloneץ לבנאדם אין ריבוע ואפילו לא חצי ריבוע בבטן, הוא רקדן, לא יוצא לו לעבוד על השרירים האלה. כל זה ועוד הפעם שהוא אמר שהוא שונא כפיפות בטן או שכיבות סמיכה, משהו כזה, אז יוצא שיש לו בטן עגלגלה כזו, למרות שהוא ממש ממש ממש רזה.

ilovem

New member
לא אמרתי לך ששרונה

בדקה את מה שכתוב בתעודת המעצר שלו, המירה למטרים ולקילוגרמים ויוצא שכתוב שם שהוא מטר שמונים (הוא מטר שבעים וחמש) ושוקל 54?! את יודעת מה זה מטר שבעים ושמונה ו54 קילו?! זה תת משקל מטורף!!! ונכון שהקטע הזה מתוק? הוא עושה את זה מלא...וזה כזה חמוד!

VAMPhantom

New member
אגב, מכיר את הבעיה שלו../images/Emo8.gif

אני אט-אט..חוזר גם-כן למימדים של פעם...בערך כמוהו
(על-דאגה, אין זה ממש תת-משקל, זה נורמלי וחוץ מזה, איך לדעתכם יש לו את הגמישות?!)

InvincibleMJ

New member
אני יודע על מה את מדברת...

ראיתי אותו גם כן מתכופף רגע ואז עולה.. אולי הוא היה צריך להשתין?! :-
D

The Experience

New member
he was reading it from the screen

that was infront of him...near the camera he doesnt do it much but hey..it was nice speech

ilovem

New member
הוא כן עושה את זה,

אני מכירה את התנועה הזו, הוא עשה אותה בעבר. וכן, זה היה נאום נחמד ביותר. לא הכי טוב שלו, הוא יכול להיות הרבה יותר סוחף, אבל נו שיהיה.

Eli1000

New member
מייקל מאד רזה ../images/Emo70.gif

אם שמתם לב לכרטיס המעצר של מייקל במשטרת סנטה ברברה, מייקל בגובה 5,11 שזה אומר 180 סמ ושוקל 120 POUND שזה אומר 54.5 קג !!! BMI זה BODY MASS INDEX מדד המקשר בן גובה למשקל אצל בני אדם. ה BMI של מייקל הוא 16.8 ה BMI של גבר בגיל 45 בריא צריך להיות בין 25 ל 35 !!! מייקל מ א ד רזה עד כדי בעיה בריאותית!!! נ.ב. יש לי ידידה דיאטנית...

The MoonWalker

New member
אם לומר את האמת,

לא אהבתי איך שהוא נראה... הלחיים שלו, כאילו נשאבים פנימה... הוא נראה רזה מאוד, וזה נראה כאילו הוא חולה (אני לא אומר שהוא חולה, רק נראה ככה בגלל שהוא ממש רזה...) אבל רק לראות אותו, לראות את ההערצה - אני חייכתי כמו מטורף!! כשהוא עלה, פשוט הייתי מאושר!!! ואיך כולם צועקים לו, והצחוק הזה של בושה כאילו, שלא נותנים לו לדבר... אחלה בנאדם!!! ואחלה קליפ, ומגניב לראות אותו רוקד בזמן שהוא מקליט! אבל... לא ראיתי עד הסוף, חיכו לי למטה... כבר לא היה נעים...

skaramanga

New member
ראיתי היה מדהים!...................

הוא נראה ממש טוב שם.... יחסית לתמונות שמראים עליו לאחרונה... אויש איזה נשמה הוא....... יצא גדוללללללללל!.... מקסים פשוט מקסים

למעלה