אני ודרומי צילמנו תמונות

מצב
הנושא נעול.
אגד/המקשר 666-401

אם המושבות (חניון ישן??)
בשכונת אם המושבות מצאנו אוסף של כ 7-8 אוטובוסים ישנים של דן ואגד מרוכזים במקום אחד. הבעיה שכולם היו שרופים לגמרי , הפוכים ללא כל אפשרות זיהוי בכלל. היחיד שלא היה שרוף היה אחד , כרטיסנית של דן. לכל התמונות אקרא אם המושבות.
אגד/המקשר 666-401
תמונות מהמגרש הזה העליתי כאן ב- 23-24 אפריל. מה יש שם - 1. שוסון (אוהד - אני נזכר שאביתר זיהה אותו כ"דן", אבל אולי אני טועה). חפרתי שם כדי לנסות למצוא את מס' השלדה שלו, אבל הכל היה רקוב. 2. אגד 39-169, 1960 3. אגד/המקשר 666-401, יולי 65 4. אגד/המקשר 666-424, 1965 5. דן, הארגז דגם 202, יולי 70 (פנימי סביבות 450) 6. דן, הארגז דגם 202, יולי 71, פנימי 525 7. דן, מרכבים 3170 (ג'מבו), אוקט' 74, פנימי 1249

צביקוש23

New member
אם המושבות

אני ודרומי צילמנו תמונות
לפני כמה דקות חזרתי מסיור במרכז שעשינו אני ודרומי. בשעתיים הקרובות חלק מהתמונות יועלו פה וחלק בגלרית ישנים ומוזנחים. אגב בין היתר מצאנו דבר שהדהים אותי, למרות שחשבתי שראיתי כבר הכל. בפ"ת בתוך מגרש ישן ולא פעיל כפי שנראה עומד לו אוטובוס כנראה של המקשר שממש כמו יצא מפס הייצור, למעט מעיכה ממש קלה בחלק הקדמי למעלה בגג האוטובוס כמו חדש. לא שבור שום דבר. צבוע בצבעים המקורים שלו, כולל מספרי רישוי. זה דבר שהדהים אותי וודאי ידהים עוד רבים כאן. חייבים לגרור אותו למוזיאון! פשוט להציב אותו כמות שהוא , הוא שלם מכל בחינה אפשרית . זה דבר שלא ראיתי מעולם בארץ. תיכף התמונות.
אם המושבות

צביקוש23

New member
אם המושבות, כרטיסנית דן

אני ודרומי צילמנו תמונות
לפני כמה דקות חזרתי מסיור במרכז שעשינו אני ודרומי. בשעתיים הקרובות חלק מהתמונות יועלו פה וחלק בגלרית ישנים ומוזנחים. אגב בין היתר מצאנו דבר שהדהים אותי, למרות שחשבתי שראיתי כבר הכל. בפ"ת בתוך מגרש ישן ולא פעיל כפי שנראה עומד לו אוטובוס כנראה של המקשר שממש כמו יצא מפס הייצור, למעט מעיכה ממש קלה בחלק הקדמי למעלה בגג האוטובוס כמו חדש. לא שבור שום דבר. צבוע בצבעים המקורים שלו, כולל מספרי רישוי. זה דבר שהדהים אותי וודאי ידהים עוד רבים כאן. חייבים לגרור אותו למוזיאון! פשוט להציב אותו כמות שהוא , הוא שלם מכל בחינה אפשרית . זה דבר שלא ראיתי מעולם בארץ. תיכף התמונות.
אם המושבות, כרטיסנית דן
אין מספר , ולכן גם אין זיהוי.

צביקוש23

New member
אסף ונעה, כנס. יש לי לוחית שלה

על החלון האחורי נרשם
Sortie de secours - יציאת חירום, בצרפתית.
אני מחזיק ביד שלי עכשיו לוחית שהייתה בכרטיסנית הזאת. היא כתובה אמנם באותיות אנגליות אך אני מבין שזה צרפתית. אני מתחיל לצוטט את הכרטיס : societe des usines CHAUSSON asnieres s/seine type:AHH522 No 341141 poids total en charge kg moteur 6HL-108-127 LUBRIFIANTS CASTROL a employer MOTEUR: audessous de-5o CASTROL CR 10 de-5o+20o CASTROL CR 20 au dessus de 20o CASTROL CR 30 BOITE DE VITESSES W: ETE CASTROL XXL HIVER CASTROL XL PONT AR-BOITIER de DIRECTION CASTROL HYPOY 90 סוף הלוחית.

וואו! ביליתי שעה באוטו המאובק הזה -

אני מחזיק ביד שלי עכשיו לוחית שהייתה בכרטיסנית הזאת. היא כתובה אמנם באותיות אנגליות אך אני מבין שזה צרפתית. אני מתחיל לצוטט את הכרטיס : societe des usines CHAUSSON asnieres s/seine type:AHH522 No 341141 poids total en charge kg moteur 6HL-108-127 LUBRIFIANTS CASTROL a employer MOTEUR: audessous de-5o CASTROL CR 10 de-5o+20o CASTROL CR 20 au dessus de 20o CASTROL CR 30 BOITE DE VITESSES W: ETE CASTROL XXL HIVER CASTROL XL PONT AR-BOITIER de DIRECTION CASTROL HYPOY 90 סוף הלוחית.
וואו! ביליתי שעה באוטו המאובק הזה -
ולא מצאתי כלום. תן לי כמה דקות לזיהוי.

צביקוש23

New member
שטפתי אותו עם כל הכלים..

ייך איזה עניים יש לדרומי

הרג אותי הצביקוש הזה תגיד נקית את הלוחית במכונת כביסה?
שטפתי אותו עם כל הכלים..
אחרי ארוחת הערב... אגב הלוחית נראית כמו חדשה, לא שרוטה לא שחוקה . פשוט נוצצת וחדשה לגמרי. מדהים איך היא השתמרה כל השנים דרומי אולי מחר (שזה בעצם היום..) נצא לחפש תגליות חדשות.....?...

ה דרומי

New member
אחד ממכם חייב עדין חייבים להגיע ל

שטפתי אותו עם כל הכלים..
אחרי ארוחת הערב... אגב הלוחית נראית כמו חדשה, לא שרוטה לא שחוקה . פשוט נוצצת וחדשה לגמרי. מדהים איך היא השתמרה כל השנים דרומי אולי מחר (שזה בעצם היום..) נצא לחפש תגליות חדשות.....?...
אחד ממכם חייב עדין חייבים להגיע ל
שניים בשני המושבים הזמן קצר והמאלכה מרובה.

הלוחית

הלוחית
או.קיי., זה שוסון AHH522, ככה"נ משנת 1955. זה לא עוזר לי - אני עדיין לא יודע של מי הרכב. יש אדם אחד שיוכל לתת זיהוי מדוייק - אביתר - אבל מחשבו מושבת כרגע. האוטו צוייד במנוע פנר שישה צילינדרים, דגם 6HL. מרבית הלוחית מפרטת את השמנים לרכיבים השונים - מנוע (מפורטים מספר שמנים - בהתאם לטמפרטורות חיצוניות), תיבת הילוכים, סרן אחורי, תיבת הגה.

צביקוש23

New member
יש לי רעיון

הלוחית
או.קיי., זה שוסון AHH522, ככה"נ משנת 1955. זה לא עוזר לי - אני עדיין לא יודע של מי הרכב. יש אדם אחד שיוכל לתת זיהוי מדוייק - אביתר - אבל מחשבו מושבת כרגע. האוטו צוייד במנוע פנר שישה צילינדרים, דגם 6HL. מרבית הלוחית מפרטת את השמנים לרכיבים השונים - מנוע (מפורטים מספר שמנים - בהתאם לטמפרטורות חיצוניות), תיבת הילוכים, סרן אחורי, תיבת הגה.
יש לי רעיון
אולי ניפגש שם ביחד נערוך חיפוש יסודי יותר בכל מה שיש שם. ואני אתן לך את הלוחית אם אתה רוצה....

מצב
הנושא נעול.
למעלה