שרשור המוזיאון הגדול

מצב
הנושא נעול.

gsx750f

New member
דוד ! אין עליך. ../images/Emo140.gif

שרשור המוזיאון הגדול
לקח לי יומיים למיין את הכל, לסנן ולברור ועדיין נותרו יותר ממאה תמונות שאני רוצה לחלוק איתכם. אז פיניתי קצת זמן ויאללה - לעבודה.
- זה הולך להיות ארוךךךךך...
דוד ! אין עליך.

אחלה תמונות כל הכבוד.

ה דרומי

New member
ספסיבה יצא ענק../images/Emo45.gif דוגמן הניופלאן

שרשור המוזיאון הגדול
לקח לי יומיים למיין את הכל, לסנן ולברור ועדיין נותרו יותר ממאה תמונות שאני רוצה לחלוק איתכם. אז פיניתי קצת זמן ויאללה - לעבודה.
ספסיבה יצא ענק
דוגמן הניופלאן
בידי הצלם המוכשר
. וכמובן לכול העוסקים בתחזוקה ובהחייה של האוטובוסים במוזאון

alantan

New member
תודה רבה מיסטר פיינשטיין!

שרשור המוזיאון הגדול
תודה רבה מיסטר פיינשטיין!
טוב להזכר במוזיאון...

harhanegev

New member
../images/Emo32.gif אגב, אתה מודע לעובדה

שרשור המוזיאון הגדול
אגב, אתה מודע לעובדה
שחברת עלית (ועוד כמה חברות) ממש אסירות תודה למשפחה שלך ?

davidfainshtein

Member
מנהל
לא ולדעתי זה בלתי אפשרי.

האם בדקת
את כל שושלת משפחת פיינשטיין עד לפיינשטיין הראשון שהיה כשקבעו שמות משפחה ?
לא ולדעתי זה בלתי אפשרי.
אין לא לי ולא לאבי מידע מעבר לשניי-שלושה דורות אחורה...

harhanegev

New member
אם כך, עדיין יש תקוה.

לא ולדעתי זה בלתי אפשרי.
אין לא לי ולא לאבי מידע מעבר לשניי-שלושה דורות אחורה...
אם כך, עדיין יש תקוה.
עדיין יתכן שאתה (או אביך או סבך) בן דוד רביעי / חמישי / וכו' של הרב משה פיינשטיין זצ"ל. אגב, אני בן דוד שני של בן דוד ראשון של נכד של הרב משה פיינשטיין. ומשהו קצת משעשע על משפחולוגיה: בחתונה שלי (לפני שנתיים וחצי בערך), התברר להפתעתי, כי הסבא רבא שלי (ע"ה) היה בן דוד ראשון של סבתא של אשתי. לכן, סבא שלי הוא בן דוד שני של אביה של רעייתי, אמא שלי היא בת דודה שלישית של רעייתי, ואני בן דוד רביעי של הבן שלי !!!

davidfainshtein

Member
מנהל
סיבכת אותי... ../images/Emo178.gif

אם כך, עדיין יש תקוה.
עדיין יתכן שאתה (או אביך או סבך) בן דוד רביעי / חמישי / וכו' של הרב משה פיינשטיין זצ"ל. אגב, אני בן דוד שני של בן דוד ראשון של נכד של הרב משה פיינשטיין. ומשהו קצת משעשע על משפחולוגיה: בחתונה שלי (לפני שנתיים וחצי בערך), התברר להפתעתי, כי הסבא רבא שלי (ע"ה) היה בן דוד ראשון של סבתא של אשתי. לכן, סבא שלי הוא בן דוד שני של אביה של רעייתי, אמא שלי היא בת דודה שלישית של רעייתי, ואני בן דוד רביעי של הבן שלי !!!
סיבכת אותי...

אני מה זה גרוע בזה.

harhanegev

New member
מה מסובך ?

סיבכת אותי...

אני מה זה גרוע בזה.
מה מסובך ?
זה מאוד פשוט: זוג נשוי, גבר ואשה, נולדו אי שם באירופה לפני כ-170 שנה. נכד אחד שלהם הוא שמואל נייר, נכדה אחרת שלהם היא שרה שפרה פרנק. נמשיך הלאה: שמואל הוא אבא של יחזקאל צבי יבדל"א שהוא אבא של אמי. לכן, אני נכד של נין של אותם גבר ואשה. שרה שפרה היא אמא של חיים זלמן יבדל"א שהוא אבא של אשתי, שהיא אם בני. בני היקר, אם כך, הוא גם כן נכד של נין של אותם גבר ואשה. אם כך, הרי שאני והבן המתוק שלי בני דודים מסדר רביעי, ולא רק אבא ובן.

mucool2

New member
אתה גם דוד של עצמך...

מה מסובך ?
זה מאוד פשוט: זוג נשוי, גבר ואשה, נולדו אי שם באירופה לפני כ-170 שנה. נכד אחד שלהם הוא שמואל נייר, נכדה אחרת שלהם היא שרה שפרה פרנק. נמשיך הלאה: שמואל הוא אבא של יחזקאל צבי יבדל"א שהוא אבא של אמי. לכן, אני נכד של נין של אותם גבר ואשה. שרה שפרה היא אמא של חיים זלמן יבדל"א שהוא אבא של אשתי, שהיא אם בני. בני היקר, אם כך, הוא גם כן נכד של נין של אותם גבר ואשה. אם כך, הרי שאני והבן המתוק שלי בני דודים מסדר רביעי, ולא רק אבא ובן.
אתה גם דוד של עצמך...

harhanegev

New member
איך דוד ?

אתה גם דוד של עצמך...
איך דוד ?
למיטב ידיעתי, דוד הוא אח של הורה או בעלה של אחות של הורה. אני לא אח של אף אחד מהורי, ולא בעלה של אחות של אף אחד מהורי, ולכן אני לא דוד של עצמי.

mucool2

New member
מדרגה רביעית...

איך דוד ?
למיטב ידיעתי, דוד הוא אח של הורה או בעלה של אחות של הורה. אני לא אח של אף אחד מהורי, ולא בעלה של אחות של אף אחד מהורי, ולכן אני לא דוד של עצמי.
מדרגה רביעית...

מצב
הנושא נעול.
למעלה