דלקת בכיס מרה

משיייי

New member
../images/Emo122.gifדלקת בכיס מרה

מקווה שזה המקום לשאול גילו לי לפני כמה ימים אבן בכיס מרה ודלקת רצינית -כרגע אני בבית אחרי כמה ימים בבית חולים וכואב לי מאוד הגב-רציתי לשים בקבוק חם על הגב שיפסיק את הכאב אך אמרו לי שכניראה לדלקת לא טוב לשים חם האם זה נכון? האם יש לכם רעיון טוב בשבילי מה אפשר לעשות עם הכאב הזה? תודה

נשימהה

New member
מה עשו לך בבית החולים?

לי היה אותו דבר ונתנו לי אנטיביוטיקה משך 4 ימים היתה לי צהבת חסימתית ועשו לי ERCP מהרגע שהתעוררתי מההרדמה עברו כל הכאבים, והצהבת התחילה להרפא המשכתי לקחת אנטיביוטיקה משך כמה ימים. עוד משהו חשוב מאוד- אסור לך לאכול כל דבר שקשור לשומן, טיגון, אוכל שמן, ביצים, מותר לאכול- גבינות עד 3%, דגנים מלאים, ירקות, פירות, אורז מלא, מיצי פירות, לחם. אולי את אוכלת לא נכון וזה מה שעושה את הכאב . קובעים לי ניתוח עוד שבועיים.

דלקת בכיס המרה

אם יש המשך כאבים גם לאחר השיחרור מבית החולים יתכן והדלקת לא שכחה או התלקחה בשנית. במקרה של דלקת בכיס המרה הטיפול הוא אנטביוטי. החלטה לגבי מועד הניתוח להוצאת כיס המרה צריכה להילקח על ידי רופא כירורג. לעיתים מנתחים בזמן ההתקף החריף ולעיתים במועד מאוחר יותר. כיום מבוצעים רוב ניתוחי כיס המרה בגישה אנדוסקופית וללא פתיחת הבטן. ניתן לפנות למרפאה לכירורגיה אנדוסקופית באיכילוב-6974000

למעלה