ברך דפוקה

../images/Emo122.gifברך דפוקה

אוקיי, אז ככה, קודם כל אני כותבת מחברה, אבל תענו לי בכל זאת.. אני רוקדת די מקצועי ולפני איזה חודש עשיתי קפיצה לא טובה ונחתתי רקב. מאז ממש ממש כואבת לי הברך. הקטע הוא, שבהתחלה זה ממש כאב, ואז זה נהיה פחות כואב, ועכשיו, מדי פעם זה כואב, ומדי פעם בכלל בכלל לא... בשאר הזמן, קצת... מה זה יכול להיות? יש לי הופעה שבוע הבא, אני לא רוצה לדפוק את הרגל, אבל אני ח-י-י-ב-ת להופיע אז פליז אל תגיד לי להפסיק עכשיו.... זה יכול לעשות נזק בלתי הפיך אם אני אמשיך עד שבוע הבא (יום שבת ואז אפסיק)?

קרלוצה

New member
את יכולה לנעול......

ולסגור את הברך עד הסוף או שיש הגבלה בתנועה? אני יכולה להגיד לך עליי, שקרה לי בערך אותו דבר, נתתי קפיצה ואז נחתתי לא טוב והברך שלי דיי הסתובבה, אחרי שבועיים חזרתי לפעילות וזאת הייתה טעות שאני מצטערת עליה עד עכשיו כי הנזק גדל ויכול להיות שיש לי קרע במיניסקוס בגלל זה (עוד חודש אני אדע בוודאות) ואני כנראה אצטרך ניתוח... יכול להיות שבגלל שלפעמים כואב לך ולפעמים לא זה רק קרע חלקי בגלל שזה דומה למה שחברה שלי עברה, אבל בעיקרון את צריכה ללכת לאורטופד כדי שיאבחן לך את זה.....

תגובה

אני יכולה לנעול אותה ואני יכולה ליישר עד הסוף, זה פשוט לפעמים כואב... אבל זה לא כאב שאי אפשרלסבול, רק קצת... וזה עובר... קרח עוזר לזה...

ברך

אין כאן מספיק פרטים ע"מ לחשוב על כיוון מסויים, כך שאין גם המלצות פרט ללכת להבדק אצל אורתופד.

למעלה