willo1

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

וואי אתן חייבות לשמוע. אתמול הלכתי לי עם אבא לקנות שואב(ף) אבק בהום סנטר, עכשיו, השואב אבק נמצא במחלקה של המוצרים החשמלים. וממש בסוף המחלקה יש להם פלזמות כאלה...... אני מסתלכת לי לכיוון הפלזמה.. כמעט התעלפתי! "הוווווווו הנה ק-י-א-נ-ו הוו א-ב-א קיאנו! העאאא *קוצר נשימה* הווו" יש לציין שחצי הום סנטר הסתכל עליי וכמעט הזמינו את האבטחה..
סליחה?! מה אני אשמה שהם שמים לי מטריקס על חצי מחלקה!?

ayana19

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחח

גם אני הייתי מגיבה בהתאם ....במצב כמו שהיה לך

חחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo95.gif../images/Emo221.gif

גם לי פעם אחת זה קרה: אני עם אבא מסתובבת בקוסמוס[חנות]פתאום אני רואה על טלוויזיה ענקית מטריקס 3
עמדתי כמו עמוד הסתכלתי חחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

willo1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא פשוט דמיינתי את יוליה עומדת עם הפה פתוח בוהה בפוסטר

willo1

New member
חחחחחח../images/Emo24.gif

כן...
אבל אני נראיתי יותר פתטית זה בסדר

willo1

New member
חחח נוי אללה בנות

ספרו אם גם לכם קרה מקרה כזה..
אם השירשור יהיה ראוי נכניס אותו לטאגליינס

afterglow1

New member
חחחחח לא זכור לי משהו ספציפי...

אבל היו כמה מקרים מצחיקים,כמו למשל פעם אחת דפדפתי ב"פנאי פלוס" בכיתה (חרוצה שכמותי) וראיתי קטע על קיאנו ונתתי צעקה "יהההה!" והמורה הסתכלה עלי... למזלי היא לא קלטה את העיתון

viki rose

New member
יש לי מלא לספר

בשיא הגשם..... בשיא המבול.. סובבתי את הראש לשנייה לדוכן העיתונים אני כזה מסתובבת רואה משהו שדומה לקיאנו על השערררררר אתן יודעות מה זה רוורס בגשםםםם?!?!? חחחחח עוד כזה כיסיתי את חברה שלי במטריה איזה מצחיק זה היה... או שהיום חברה שלי כזה ממלאת תשחץ שואלת אותי "ויקי מי השחקן הראשי בספיד" אני כזה קיאנו ההיא איך את יודעת חחחחחחחחח(מצאה לה את מי לשאול) או שכל פעם שאני יוצאת לטיול שנתיייייייי פתאוםםםםםם מפרסמים כתבות על קיאנו ומישהו באוטובוס מביא עיתונים וקיאנו על השער וזה כזה לחכות עד שכולם יקראו את העיתון חחח בשביל שהוא יהיה שלייייייייייי

willo1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח

אוי העניין עם הגשם מאוד משעשע

willo1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה