להיכשל בהצלחה

../images/Emo12.gifלהיכשל בהצלחה../images/Emo12.gif

אז מה זו הכותרת הזו? כאילו, זה או להיכשל או להצליח.. לא? ציטוט: <..."יום אחד, לאחר כישלון צורב במיוחד, ניסיתי להבין למה אני נכשל בכל מה שאני נוגע בו. מדוע חיי נראים כמו מורד שסופו לא נראה. ההארה תפסה אותי במקלחת. בעצם, אמרתי לעצמי בעודי מסבן בנחת את גופי ומתענג על זרם המים, הדבר היחידי שהצלחתי בו בחיי הקצרים, הוא אוסף הכשלונות המרשים שלי. זהו ההישג האישי האמיתי והמוחלט של תולדותי. אני נכשלתי בהצלחה! פרצתי בצחוק היסטרי. זה היה רגע המפנה. מכאן ואילך חיי השתנו ללא הכר." ...> http://www.ybook.co.il/catalog1.asp?bID=3622147 ברור לי שלכולנו, כמו גם לי, יש לא מעט סיפורים שבהתחלה נחוו ככישלון צורב, ורק אחרי זמן, מוע או רב, קיבלנו תובנה אחרת לגביהם... הבנו שבזכות הסיטואציה ההיא שנחוותה ככישלון - אנו בעצם מצליחים!
מישהו מוכן לשתף בסיפור כזה? אוהבת

באמת שאין לכם מה לספר בנושא?

מעניין, אני יכולה לשלוף מאה כאלה תוך שניה, ויחד עם זה מעדיפה לחכות לסיפורים שלכם חברים... הבית הזה נועד בין היתר להזכיר לנו מאין באנו, ולאן אנחנו לא רוצים להגיע... וזו בעיני אחת הדרכים
יש לנו מישהו בחדר - NA שכל הזמן מספר לנו סיפורים כאלה, בכל פגישה, ומחבר אותם לנושא השיחה של אותו יום... הוא למשל עושה את זה בדרך הומורוסטית ומרתקת, כאילו "מסתלבט" על עצמו ועל הדרך, מעביר מסר חשוב מאד בין השורות.... ואתם, מה איתכם? תמשיכו לבוא אוהבים

למעלה