שדח"ם

TheWingedPig

New member
../images/Emo110.gif שדח"ם

- שרשור להודעה הראשית
- קרדיט ליוצר הבייס

Nakuro

New member
../images/Emo13.gif

זה לא גמור
הצעות איך להצליל תגרביים יתקבלו בברכה בייס ממרייי, זו ג'יני, הדמות האהובה עלי בה"פ P:

sha chan XD

New member
באמת אין כאן אף אחד../images/Emo122.gif

ממש אהבתי אותה, בעיקר את השיער
(והנעלייםD:) אממ הדבר היחיד שמציק לי קצת זה ההצללה של החצאית, היא קצת.. מוגדת מידי, לא יודעת בדיוק איך להסביר. בכלאופן דולי ממש חמודהD: ה"פ זה מגניב~

tamaguchi girl

New member
אין על ג'יני DDD:

אני מתה על הסוודר
ואני חושבת שבגרביים הצללה כמו של גרביון (כלומר לפי הצללת הרגל) + איזה קפל אחד או שניים יעשו את העבודה :)

sha chan XD

New member
אווו../images/Emo99.gif

אני מתה על איך שאת עושה שמלות וחצאיות וזה
וכמה שהצורה שלהן מסובכת הקפלים מסתדרים ממש מושלם *-* הכי אהבתי את האמצעית, רק שבאזור של הבטן ההצללה קצת מוזרה (וקצת חסרה לי שם הצללה בכללי) אבל שלושתן ממש מקסימות!

tamaguchi girl

New member
הדוליז שלך תמיד מקוריות ומדהימות../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif

נשאר לי רק לרייר עליהן!P:

Nakuro

New member
תתעלמו

או שלא זו סתם דולי מחורבנת ואני חייבת להעלות איפשהו לתחרות סתמנו אני מתה עליה בייס ממריייי אין פה אנשים!

sha chan XD

New member
איזו חמודה../images/Emo6.gif

השיער יצא ממש טובD: ישפר עוד יותר (לדעתי) אם תוסיפי שוונצים~

Nakuro

New member
ואו השיער X:

לקח לי אולי 3 ימים לעשות אותו, מילארדים של קווי מתאר והצללות, פשוט עשיתי מחדש ומחדש עד שהייתי מרוצה. ולא הצלחתי שוונצים, אבל לדעתי זה גם לא מתאים לקווי המתאר של השיער. ואמ, ישלי מכתונת בע"פ עוד שעה ואני כאן.

tamaguchi girl

New member
אי אפשר להתעלם ממנה ../images/Emo2.gif

היא כזו מתוקה, לאכול אותה ^^ אני מתה על הנעליים%&#@^!

sha chan XD

New member
נו טוב~

רציתי לפרסם אותה כשתהיה גמורה, אבל בא לי עכשיו P: בנתיים אני מרוצה ממנה, ולגלות שאני לא ממש חלודה היה משמח (למרות שאני בקושי עושה דוליז) בייס מצ'אמה אלקטריק בלו, רוב הפלטות מדולקאט היא פאנקיסטית
(מקווה לסיים אותה בקרוב, לא נשאר הרבה.)

למעלה