|סטו|אייס| שעת דיון. להתפקד.

SetoGirL

New member
../images/Emo11.gif|סטו|אייס| שעת דיון. להתפקד. ../images/Emo11.gif

האהא. אז כפי שבנות משפחתי היקרות הציעו, הבה לכם שאלה. את מי תעדיפו, את סטו קאיבה השקסי עם העיניים הכחולות, או את אטמו/יאמי בעל הקוצים והחזות המרשימה?
[או בעצם את שניהם ביחד?] פרטו, נמקו, והסבירו.
+ תמונה, אם מתחשק לכם. ~בחסות דיונים ע"ש קיו סומה בע"מ~

קיו ויוקי,אני מבקשת^^

ותשובתי-עדיף ביחד,אבל אם לחוד,יאמי
כי הוא מגניב כזה וכן,הוא מרמה לפעמים,אבל הוא בכל זאת עושה את זה בצורה מגניבה,מה לעשות,יש לי חולשה למאגניבים....טוב,קצת...הוא לא כזה מעניין,אבל יותר מסטו. הא,אל תיפגעו אוהבי(ואוהבות) סטו,אבל לי הוא נראה כמו יצור אגואיסטי ונפוח שרק אכפת לו מעצמו ואולי במקרה הטוב מאחיו. כל השאר יכולים לקפוץ,והוא אינטרסנט. ממ....ואני יודעת ושמעתי כבר מאה פעמים את עיניין ה-הייתה לו ילדות קשה והוא הבין שהוא צריך להתקדם לבד ולעשות הכל בכוחות עצמו. הא,אבל הוא כועס על כל העולם ולכן הוא מעצבן>> יש אנשים שקרו להם טראומות גדולות בהרבה כשהם היו קטנים,וגם להם יש אחים קטנים,אבל במקום לכעוס על כל העולם,הם מחפשים לתקן את מה שקרה,והם מסתובבים ממקום למקום בחיוך^^ ובגישה חיובית ובגישה של-נצליח! והם לא מתייאשים ולא כועסים על כל העולם. אז הנה לך סטו~! בור שכמותך,לך תלמד מהם!!!! אה,אני מקווה שזה היה ברור^^ ותמונה->

DarkBrownLynx

New member
../images/Emo57.gif אבלאבל להסתובב תמיד עם חיוך

זה לא להיות צבוע או משו? בכל מיקרה אני מעדיפה אותם יחשד :)

אממ..חיוך כנה>>

אני לא מתכוונת שתסתובבי עם חיוך ליד אנשים ומאחורי הגב שלהם תצחקי עליהם>> אני מתכוונת לגישה חיובית^^ משהו בכיוון-הכל יהיה בסדר ולחייך לא עולה כסף^^ אני אוהבת אנשים עם גישות כאלה^__^

DarkBrownLynx

New member
../images/Emo57.gif מה לעשות אני קצת כמו קאיבה..

לא עד כדי כך כי זה לא אנושי.. *שמה קסדה* אבל מה אני פה מדברת על משו שלא קשור בכלל לדיון ושזה גם הרבהההההה פחות מעניין מהדיון?!

XD זה בסדר מצדי^^

כל אחד ודעותיו^^ וגמני...ממ..קצת>> עוד סיבה למה אנ'לא אוהבת אותו

Envious

New member
../images/Emo3.gif סטו ? O.O אטמו *O* יחד ../images/Emo99.gif

זה בטח לא יותר טוב מלהטריד את אקירה XP אבל אני להעדיף את יאמי S= תמיד אהבתי את האוקא :X

Cagome chan12

New member
=]../images/Emo15.gif

התלבטות קשה. לשניהם אופי אחר לגמרי. את סטו אני אוהבת בגלל הוא לאשםעלאפאחד, ואת אטמו כי הוא תמיד טוב לאחרים בצורה קשוחה שכזו=/ אז בכל זאת נחליט - אטמו!^_^ אני מעדיפה אותו בגלל שגם כשהזמנים היו מאד קשים, הוא דבק בדעותיו, המשיך לנאום את הנאומים-הארוכים-עד-שינה שלו, ולא נכנע לצד האפל=]

שניהם!! ^0000^ דעעעעע!! =//../images/Emo99.gif

וגם ג'ואי יכול להצטרף ^00^
יהיה כיף ^_______________^

למעלה