זהו, זה קרה!!!

תרמיוני

New member
../images/Emo11.gif זהו, זה קרה!!!

סוף כל סוף ההורים שלי נסעו לסופ"ש!!!! ^_____^ עכשיו אין הורים מקרצצים עד יום שבת בלילה...
וגם יש לי מחשב!!!! ^^ (אמא כל הזמן תופסת את המחשב, אבל עכשיו היא לא בבית...
) ובנוסף, הנה שכתוב מאורך של הסיפור "את ואני", שפרסמתי לא מזמן (בגרסתו הקצרה): את ואני אני זוכר את התקופה בה עוד היינו ביחד. זה היה לפני זמן רב. איני סבור כי היא אפילו זוכרת. באותו הזמן, לא עבר יום מבלי שחשבתי עליה. כל לילה, הייתי חולם את החלומות היפים ביותר, עליה. הייתי חולם על שנינו, יחד - לעד. יופייה היה משכר. היו לה עיניים ירוקות נוצצות ושיער ארוך ושופע. היא לעולם לא לבשה את מלבושי האחרים. היא תמיד לבשה את הבגדים הייחודיים שלה. אנשים רבים חשבו כי בגדיה מגוחכים. אך אני לא חשבתי כך. אלו היו הבגדים היפים ביותר שראיתי מעודי. הבגד האהוב עליה היה שמלה לבנה שקנתה לאירוע אחד מיוחד. וכשרק הסתכלה על זו, היא הייתה נושכת את שפתה בצורה שגרמה לה להיראות כמו מלאך. והיא באמת הייתה אחד - מתנה משמיים. וזאת, למרות שהייתה כה פשוטה. כל יום שישי היא הייתה באה לביתי והיינו צופים בסרט האהוב עלינו ואוכלים שוקולד. היא אהבה שוקולד. זה היה הממתק האהוב עליה. היא אהבה סוגים רבים של שוקולד, אך השוקולד האהוב עליה היה שוקולד חלב רגיל. זה היה סוג השוקולד הראשון שהיא טעמה, והיא לא אהבה שינויים. ולכן, כאשר אני השתניתי, הייתי חייב לעשות את מה שעשיתי. אך אני כבר יודע שאני לא אשים מחר פרחים על הקבר שלה. אני לא אמיץ דיי בכדי להסתכל על הקבר של האישה שאהבתי. אהבתי - ורצחתי.

fipo

New member
וואלה כיף לך!!

נו.. מגניב לך .. תנצלי את זה!!!!!! ותהני ...

תרמיוני

New member
../images/Emo11.gif חחחח

אבל זה קצת יתנגש עם המסיבה של אחיות שלי - לא?
ולfipo - אכן, אני עומדת לנצל את זה שהם לא פה עד הסוף.... סוף כל סוף יש לי מחשב!!! ^^ אבל אבא לקח את המחשב הנייד של העבודה לטיול, ושמור לי שמה הפאנפיק של "בשורות טובות"
אבל לא נורא... יש אינטרנט!

תרמיוני

New member
../images/Emo11.gif שש עשרה ועשרים.

אבל אחת (בת ה-16) היא שילוב מוזר של השטן ושל מישהו על התקפי צחוק ממושכים, והשניה (בת ה-20) לא מסוגלת לחשוב על שום דבר חוץ מהחבר שלה... בקיצור - נתקעתי עם מטורפות למשך סופ"ש!!! אבל לא נוראי... עדיף מאשר ההורים המטורפים....

999999

New member
בת ה-16

תביאי אותה אליי לסופשבוע וככה הבת 20 תהיה עם חבר שלה ואת תהיהי לבד בבית! שווה לא?

תרמיוני

New member
../images/Emo11.gif כן, בטח....

אחותי בת ה-16 חזרה אתמול מכזה כנס שואה שמקדים את הנסיעה לפולין. היא בדיכי. וחוץ מזה, אם היא תשאר בבית זה ייתן לי ולה הרבה זמן להמשיך את הסיפור שלנו.... ^^ אולי סוף כל סוף נגלה למה התאומות-מכשפות הרשעות צריכות כל כך הרבה כלבים מ"חסר-כלבים"...? (הסיפור באנגלית. באנגלית זה נשמע יותר נורמלי.
)

תרמיוני

New member
../images/Emo11.gif וחוץ מזה,

אני בכלל הולכת לישון אצל חברה שלי...
מה לעשות שעבודות לביה"ס באות על הסופ"ש של ההורים שלי!

למעלה