קומונת בננות בע"מ!

EVE Lights

New member
../images/Emo32.gif היה יום טובבבב ../images/Emo13.gif

נתחיל בזה ששוב נסעתי לצריפין במקום לקרייה
וויץ' מינס - טריליל, מגיעים ב-9 בבוקר וחוזרים הביתה בצהריים. סיימתי שם בעיישר, פגשתי ממש במקרה ידיד שלי מהשכבה שנמצא משרד ליד, ישבתי ודיברתי איתו איזה שעה וקצת, ואז דיברתי עם ג'וש (ששאל אם אני פנויה היום) והחלטתי להיפגש איתו איפושהו בת"א.. אז נסעתי מצריפין לת"א, והומייגאד, היו באוטובוס ערסים מבית שמש שכל הפאקינג נסיעה צעקו, קיללו ומה לא, יכולתי לתקוע לכל אחד מהם כדור בראש, ב-ח-י-י!!! גררר
בסוף לקחתי קו 5 מתחנה מרכזית לרוטשילד-פינת שינקין והלכנו לשבת בביתקפה-ספרייה כזה (אם מישהי מכירה בפינת החשמונאים) והיה ממממההה נחמד!!
לא יודעת, היה הרבה יותר כיף מפעם קודמת (לפני חודש) שראיתי אותו בעזריאלי.. וסתם הוא שילם עליי וזה בכלל עשה הרגשה טובה כזאת
ודיברנו כזה על הכל, באווירה רגועה כזאת, ובאמת רואים שהבנאדם השתנה.. כאילו, הוא לא אותו חנון דתי בן 21 שפגשתי לפני שנתיים בקיץ.. הוא אמנם עדיין די חנון (רק בן 23
) אבל הגישה שלו לחיים השתפרה. וזה כיף לראות את זה, וואלה, ולהרגיש שהייתי חלק מזה. והוא גם אמר לי, שהוא נורא שמח שנפגשנו אז
[טוב שלא הרסתי לו את התמימות אבל בחפייייף] מה גם ששאלתי אותו שאלה שנוראנורא סקרנה אותי והוא די ענה בדיוק את מה שציפיתי לשמוע.. אבל לא נדבר על זה כאן, לא יפה
אכלתי איזה סלט שווה כזה עם גבינת רוקפור עבשה לגמרי (מדהים!!!
כל כך אוהבת את זה) ותפוחים ושייק בננה-תמר והיה שאוווווה
ואז חזרתי הביתה ובדרך קניתי תחתונים בתחנה מרכזית
חח אבל זה לא קשור כלכך. קיצר היה יום נחמד
אם קראת תגיבי!! (בחיית נו!!) [אה ואני כבר 3 ימים רצוף חוטפת דלקת עיניים ב9 בערב. מה לא בסדר איתי לעזאזל]

e l u l a

New member
שמחה שנהנית:]../images/Emo153.gif

ותתחדשי על התחתונים ואני מציעה לך לכבס אותם לפני שאת לובשת כי לא כזה הגייני שם
אה וקו חמש מגיע גם למקס ברנר..?כאילו אם אני לוקחת מונית שירות 5 אני יכולה לבקש מהנהג להוריד אותי שם?כי זה גם ברחוב רוטשילד [אם חוץ מאורנית מישהי יודעת אני אשמח אם היא תענה..
]

DIE kvar

New member
כןכן. גם אם את באוטובוס רגיל

אז תרדי בתחנה שלו איך שהוא מגיע לשדרות רוטשילד מכיוון אלנבי (אלנבי פינת רוטשילד, נו), ואז את נמצאת מול ארומה. את חוצה את הכביש לצד שמאל של הרחוב, הולכת שנייה, חוצה את רחוב יבנה 30 מטר (במדויק, מדדנו) וזה שם.

EVE Lights

New member
ידעתי שתהיה איזה חטטנית ../images/Emo3.gif

חח סתם, שאלתי אם הייתי בדד (כאילו בלי אלון) אז הוא היה עושה אותי. בואי נגיד שהתשובה לא הייתה שלילית

Miss Tika

New member
שאלה שאם אני במקום אלון

היתי שומעת אותה היתי דופקת לך כאפה והולכת. כאילו את יודעת שאני אוהבת אותך, אבל יצאת באמת פוסטמה.

T00L

New member
מגיבה

מזל"ט על היום הטוב. איך אני אוהבת כאלה.

אוי אוי, הערסים של בית שמש מגיעים

לכל חור
הם מוציאים לעיר שלנו שם רע;[ לא כולנו ככה שם! אה, ושמחה שנהנית:]

EVE Lights

New member
הם היו זוועתיים!!!!

אבל ממש!! גאד מה זהההה צריך להשמיד אותם!! את כולם!!!!

למעלה