יאללה וואטאבר

freak2100

New member
לא יודע...

לראות מותחן זה כזה לא מתאים ליום העצמאות... עכשיו אני צריך לאזן את זה איכשהו לפני שאני הולך לישון
(אמנם הייתה שם אנג'לינה גו'לי, והייתה איתה סצנה שמישומה פעם הורדתי מהאינטרנט *אפצי'*, אבל עדיין היו גופות בכל מקום ודברים קופצים וידיים שהגיעו משומקום וחנקו אנשים וכאלה... ודם...) בכל מקרה, הזיקוקי דינור היו נחמדים, ההופעה של הלהקה של בית ספר שלי הייתה משעשעת ושרל'ה שרון היה גם משעשע ביותר... אבל אלה היו כמובן תחנות ביניים לפני הסרט שראינו, שהיה תחנת ביניים לפני זה שעכשיו אני הולך לראות את "הבמה המרכזית" שהיה לפני כמה שעות בערוץ 2.... חג שמייח

edddie

New member
למאיה! יש אקדח!

מוניסקה סקס אינפקציה והדג נחש באו לפה הנה נחמד
מוניקה סקס משעממים
ולא היה הרבה שתייה

Master Boo

New member
איך הייתה ההעופה של אינפקציה../images/Emo35.gif

ואלו היו כנסיית השכל... לא מוניקה סקס

edddie

New member
כן נו התבלבלתי../images/Emo3.gif

מה לי ולרוק ישראלי חוץ מכמה שירים
אינקפציה היה נחמד לדעתי הם והדג נחש הביאו את ההופעה הכי טובה אבל אני פחות אוהב את המוזיקה שלהם

Ultra Spidey

New member
אינפקציה היו אחלה!

וגם "זבל" היו טובים.. ושייגעצ בכלל נתנו בשואו..

JeTfIrE

New member
../images/Emo119.gifעצמאות שמיייייח../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

!!!!!!!!!!!!! בתכל"ס נמאאאאס מעל האש....יצא מכל החורים...:-\ לפחות אני אתנחם בעובדה שיש מלא סרטים מצחיקים היום ביס
וכמובן להתאבל על העובדה שאני צריך ללמוד למתמטיקה :-S חג עצמאות שמח לכולם!!!!!

TheDiablo

New member
../images/Emo107.gifתכף נגמר מטריקס רילודד...

אחר כך יש אנימטריקס כמה פרקים..ואז רבולושן... ואז סיינס..ואז 8 מייל...ואז מת לצעוק שלוש

BLLizZarD

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

יש לי אנאלוגי

o0O0o

New member
גם לי../images/Emo4.gif

ואצל אבא שלי בכלל אין לי כבלים

למעלה