נבחרי השנה- 2005 בפורום

• פותח הנושא cmpo
  • פורסם בתאריך

Rocking Diva

New member
../images/Emo106.gifהבחירה שלי../images/Emo70.gif../images/Emo106.gif

פרויקט השנה:
The Bitch Model
שיגעון השנה:
סימס חיי לילה
מדריכי השנה:
מדריכי FasterNY
מעורבי השנה:
BLUE SMILE

cmpo

New member
תוצאות ביניים! ../images/Emo9.gif

נו? אז כבר מתחילים להרגיש את המתח? כבר נרשמו המון תגובות, ואני רוצה להציג בפניכם את מה שהצבעתם עד כה- המשיכו להצביע! בהצלחה לכולם!
הפרוייקט של השנה- yoov13 - 3 קולות. פלורסיינטה ופלורי 2- 7 קולות איתן היפיוף- 4 קולות 100ממת הורסת- 2 קולות. DINALIZA13- קול אחד. הדבר ששיגע אותנו השנה יציאת סימס חיי לילה- 15 קולות. שטענו שסימס 1 יותר טוב מסימס 2- 2 קולות. תוספת עסקים- קול אחד. כותב מדריכי השנה- סימסחריף- 4 קולות. cmpo- 3 קולות. סים סיטי- 5 קולות. עזרה אחד לשני- 3 קולות. rey mistrio- קול אחד. Freakdool- שני קולות. היו מעורבים השנה- BLUE SMILE- 5 קולות REY MYSTERIO11- 5 קולות GREEN SIMSIT- שני קולות שירי 39- 4 קולות. SIMSBOY - קול אחד. NOAM5317- שני קולות. DULCA MARIA- שני קולות. ענבר 85- קול אחד. ישנם כמה שינויים בתוכנית: * נוסף למדריכים מי שכתב את המדריך על החנייה, אתם מוזמנים להצביע לו. REY MYSTERIO * אפשר במעורבים להצביע מקסימום ל- 3 איש. * יש להגיש את הבחירות עד ליום שישי הקרוב. בהצלחה.

אף פעם.......

אני לא מופיע! במי שהיה משותף אני לא מופיע תחרות סימית השנה שלי לא מופיע...........תמיד שוחכים אותי!

cmpo

New member
אני נותנת לך ../images/Emo106.gif ../images/Emo9.gif

מגיע לכולם

שירי 39

New member
ווואי תודה לכולם!!!!

תודה לכל מי שבחר בי למרות שאני רק מקום 3 זה ממש עושה לי הרגשה טובה!!!!! תודה לכם

cmpo

New member
אם לא יהיו בחירות- המנצחים יוכרזו!

תמשיכו להצביע! אחרת מי שפורסם בתוצאות בייניים הוא ייבחר! אתם עוד יכולים לשנות! עד יום שישי.

למעלה