השיר הכי איכותי EVER

נטלי אנא מחקי את ההודעה הנורווגית

הזאת
בושה וחרפה שבפורום ישראלי יכתבו כאלה דברים

שקט ../images/Emo70.gif שקט שיהיה פה../images/Emo70.gif

אני חושב שצריך להיות חירש/אנטישמי או לא יודע מה כדי להגיד שכל השירים ששלחנו לאירוויזיון לא איכותיים

Flendy

New member
א.קיטש מתאים מאוד לליט א קנדל

שהוא השיר הצפוי הקיטשי והמחורבן שישראל שלחה. ב.מעולם לא העדתי על עצמי כשוחר איכות או מלודיפסטיבלן. בכלל, אני מציין לא אחת כמה ששוודיה מדינה אירוויזיונית גרועה. וכל זה עדיין לא משנה שלייט א קנדל שיר שעליו צביקה פיק צריך לשבת בכלא. ולא רק עליו האמת.

אמר מי שדרג רק השבוע את הזוועה

מבלרוס 06 במקום השני שלו...., אחלה טעם מוסיקלי יש לך,נראה לי שעל הבחירה הזאת שלך-יש טעם לשלוח אותך לכלא,ויפה שעה אחת קודם.....

ההגדרה של "קיטש" נשמה זה

ניסיון לחקות סגנון מוזיקלי שהצליח בעבר. זה מה ששוודיה עושה, בעצם, כל שנה. "לייט אה קנדל" אמנם מדבר על שלום ואחווה- אבל הוא לא קיטשי בכלל לטעמי. הוא שיר שבנוי טוב. הוא אולי קצת "אינפנטילי" בתקווה לשלום שהוא מעביר, אבל מבחינת לחן- הוא מקסים ואיכותי וממש לא קיטשי. נמאס לי שאנשים כאן בפורום כל כך מקובעים- וכל פעם שהם שומעים שיר על שלום ועל אחווה הם מיד פוסלים אותו. אם ישראל 02 "חנפני" אז מה אפשר לומר על אירלנד 00 או שוויץ 06? לפחות ישראל 02 לא תבניתי ושמאלצי כמו אירלנד 00 או שוויץ 06 ישראל 02- שלמות
זה ידוע שהפורום הזה אוהב להפוך את ישראל לשק החבטות של האירוויזיון. לפעמים אני חושב שנכנסתי בטעות לפורום נורווגי או איסלנדי ולא לפורום ישראלי.

למעלה