שרשור פרק 6!

אפשר לדעת ..

איך קוראעם במציאות לשלושת הילדים מתנועת הנוער שביקשו מאורי להגיע איתם לפעולה? תודה .

idanoosh17

New member
רכבת ישראל...

טוב הייתי תקוע ברכבת ופיספסתי את הפרק, אני אשלים אותו מחר...

1אילת2

New member
איזה בזבוז זמן.

לא קורה כלום. הפרק הקודם היה ראוי לצפיה. הנוכחי- בזבוז.

"הרגשנו לגמרי לבד"

בחרתי בציטוט הזה של נמרוד בראיון טלויזיה עם גדי סוקניק על מנת לתאר תימה אחת שבלטה לי בפרק הנוכחי (ואפשר להתבית גם על תימות אחרות). אני מתכוון לבדידות. הבדידות מאד מאפיינת נפגעי טראומה בכלל ונפגעי טראומה על רקע לאומי בפרט (הרקע הוא 'לאומי' כאשר הטראומה מתרחשת בהקשר ציבורי רחב, כגון מלחמה, פיגוע טרור, שבי). רבים חשים שהציבור נטש אותם, שהם נותרו מאחור. ובפרק הנוכחי יש הרבה מזה - גלוי יותר וגלוי פחות. כולם בודדים, מרגישים מנותקים ממשהו. נמרוד אומר זאת מפורשות על ההרגשה שלהם שם בשבי. טליה, אישתו של נמרוד, מרגישה לבד עם מה שעובר עליה - וזה בא לידי ביטוי במבוכה שלה בראיון הטלויזיה בו נמרוד סיפר משהו שלא היה ידוע לה. אורי חושב שהוא מתחיל קשר חדש עם בחורה שרוצה בטובתו, אבל מתחת לפני השטח אנחנו יודעים שהיא בתפקיד ושלמעשה החיברות הזאת היא אשליה. דנה (ביתם של טליה ונמרוד) מאד מתאמצת להראות שהיא לוקחת הכל בקלות, שהיא עוטה עליה מעטה של ציניות ולגלוג, אך גם שם מתחת לפני השטח אנו מבחינים בבדידות שלה, איך אף אחד לא יודע מה קורה לה באמת. גם הבן של יקי ונורית מנסה להזמין את דוד (אורי) ונדחה, ואומר שאימו כל הזמן עצובה מאז שאורי חזר. היא בודאי בודדה, מרגישה לבד מול המדינה כולה ששונאת אותה. ונסיים בנמרוד, איתו התחלנו. נמרוד רוצה לחזור לחיים, להיות שוב חלק ממשהו ולכן הוא מצטרף למשרד הפרסום של חבר מהצבא. אבל, הוא יושב במשרד ריק וגדול, לבד, וככל הנראה הולך להיות מנוצל על ידי הבוס/חבר שלו.

עלמתי4

New member
מתי הפרק יהיה באתר?

מישהו יודע ? פספסתי בטלויזיה... זה יהיה היום?

למעלה