שרשור הישראלים

ani88

New member
כוונה שלי הייתה באינטרנט

אין לי יורוספורט, אז אני מסתפקת בשידורים הדלים של ערוץ 2 ומדי פעם בקטעים באינטרנט באתר של קש/ת מופיע רק קטע של גלית וסרגיי ולא של האחים

TINKERBELL 15

New member
בהצלחה היום בהחלקה...והדבר שהכי

מרגיע, הוא שהצמד הצליח לצמצם פערים (ליתר דיוק -גלית וסרגיי הצליחו) וגם אם לא תהיה מדליה יהיה מיקום מכובד! רק לא ליפול, רק לא ליפול

nitsansh

New member
הם לא צימצמו...

5 הראשונים הגדילו את הפער מהם... היחידים מ-8 הראשונים שהם עברו בריקוד מקורי הם הצמדים שנפלו מליטא, איטליה וקנדה, אבל היה להם יתרון מספיק גדול בריקוד חובה כדי להישאר לפניהם... לדעתי זה יהיה ריאלי לצפות שהם יעברו רק את הצמד מליטא... כדי לעבור את האיטלקים והקנדים הם יצטרכו שיקרה להם עוד "אסון" כמו שהיה אתמול... החמישיה הראשונה היא מחוץ לתחום... הצמדים האלה הקדימו את גלית וסרגיי בכל התחרויות בשנים האחרונות, ואין מצב שגלית וסרגיי יסגרו פער של 7 נק' בריקוד חופשי...

TINKERBELL 15

New member
גלית וסרגיי היו נהדרים היום !!! >>>

ושוב, לדעתי הם היו צריכים לקבל יותר. אגב - ראיתי שהורידו להם נקודה, אבל על מה?!! הם נפלו?!! איך שלא ראיתי?!
ויאללה, 5 הבאנים אחריהם מוזמנים או לפחות חלקם לנקוע קצת את הרגלללל...

מצטאר להרוס אבל ממש לא היו טובים

קודם כל הנקודה ירדה על זה שגלית ירדה בטעות על הברך מלאה בזמן שהיא לא היתה צריכה במצב החלפה . המהירות שלהם היתה ממש מזוויעה והתאום עוד יותר ולא שיגרתי אצלם . לפי דעתי פחדו ממקרה יום שישי בגלל מצב הקרח אחרי 8 זוגות שלא השטיחו את הקרח . הפיצו מהם יהיה באליפות העולם הקרובה ! מילה שלי . (כמו לאחר 2002)

TINKERBELL 15

New member
בזה אני חולקת עלייך ../images/Emo8.gif אתה צודק

בקשר לתיאום, פיקששו, אבל חוץ מזה - הם היו הרבה פחות דרמטיים (והיה זוג לפניהם לא זוכרת מאיזה מדינה שהיו מאוד דרמטיים) ולא דעת היה כיף להסתכל עליהם... ונקווה שכך יהיה

Smores

New member
הם יהיו באליפות העולם הקרובה?

כי נדמה לי שקראתי או ששמעתי (או ששניהם...) באיזשהו מקום שהאולימפיאדה הזו תהיה התחרות האחרונה שלהם, ושאחריה הם מתכוונים לפרוש. אני מאוד מקווה שקראתי/שמעתי לא נכון ושאפשר יהיה להנות מהם עוד קצת לפני הפרישה...

Smores

New member
מקווה שאתה צודק

ודרך אגב, מתי תערך אליפות העולם, יש לך מושג?

nitsansh

New member
אין סיבה שלא יהיו באליפות העולם

בדרך כלל, רק מדליסטים אולימפיים בסיום הקריירה לא מגיעים לאליפות העולם...

למעלה