היום ב-
אנשים

B o N u s

New member
לא P-:

הדירה שאני אמור להיכנס בשיפוצים והדירה שהיום אני גר בה צריך לפנות ב4 לאוקטובר ככה שאני אצטרך לגור קצת אצל סבא וסבתא אם המשפחה למשך תקופה..

נירושית

New member
איפה תגור???

אתה תגור בדירות החדשות ליד הים??? סתם כי זה המקום היחידי שאני וידעת שבונים בו דירותP:: אבי סקסי עם משקפיים נקודה.

B o N u s

New member
מה? :O

אני עוזב את ראשון. אני עובר לבית חנן. בין פלמחים ליבנה. זה מאיין מושב (-: ואני כיום גר במערב ראשון הישן. אפשר להגיד בקרייה. ישר זה הים P-: ואני נגד הבתים מול הים >< זה חוסם את האוויר ו.. ><

Rioter

New member
בתדודה שלי גרה בבית חנן O:

ולומדים בביה"ס משהו המועצה האזורית של גן רווה בלה בלה.. לא?

אנחנו יוצאים לטיולים עם גן רווה../images/Emo12.gif!

בת כמה היא?\ את יודעת באיזה תנועה היא?

Rioter

New member
../images/Emo6.gif בת 23 ומתחתנת עוד כמה חודשים XD

אבל היא גרה בבית חנן, ואח שלה (שהוא בכיתה ח') גר בגן שורק. ^^

Rioter

New member
אני חושבת שלא הבנתי את השאלה שלך :X

נוע"ל = הנוער העובד והלומד = תנועה = תנועת נוער. X:

נירושית

New member
:S

אבסללל...אבל...דודים שלי גרים לליד הים...כאילו ממש ממש מול חמש דקות הליכה.. אלל לא במול הים...בחימוש או משוP:: ואיפה ז היצור הזה??? כאילו זה עדיין בדרום נכון?? מרכז וואטאבר:]

j u l i a 1 3

New member
קיבלתי מכתב O:

אני אף פעם לא מקבלת מכתבים O: זה מ"העמותה למצויינות בחינוך"-"בית הספר התיכון למדעים ואומנויות". WTF?! "שלום יוליה, יוליה, מבין קבוצה מצומצמת ומובחרת של תלמידים נמצאת מתאימה להיות מועמדת לבית ספרנו. התיכון למדעים ואומנויות בירושלים הוקם כפרוייקט לאומי המיועד למחוננים ומצטיינים מכל רחבי הארץ בעלי יכולת גבוהה ועניין רב בלימודי מדעים ו/או מוסיקה ו/או אומנות. בשנה הקרובה תפחת כאן גם מגמת המטיינות במדעי הרוח. בית הספר משמש כבית ספר מוביל בחינוך ובהוראת תלמידים ברוכי כישרונות ומשלב העמקה במקצוע ההצטיינות והרחבה במקצועות אחרים." ובלה בלה בלה בלה... מה הם רוצים ממני?! בכיתה ד' עברתי מן מבחן כזה והחליטו שאני מחוננת. מאז כל שנה שולחים לי כל מיני מכתבים מבתי ספר וחוגים מוזרים. הם באמת חושבים שעכשיו אני אעזוב את הכל והעבור לירושלים בשביל ללמוד מדעים?!

Super Chuly

New member
פששש תכירו את יוליה ../images/Emo26.gif

החברה החדשה ב"שמינייה"... יפה לך! ליהי :)

למעלה