כנסו

כנסו

אז מה קורה?...מה מעסיק אתכם בימים האחרונים? הסופ"ש בדרך אלינו ואני מתכננת כמה הפתעות... נתחיל מכמה עדכוני הופעות: נינט טייב,קרן פלס ורונה קינן בערב התרמה מיוחד
וגם.. יהוא ירון בהופעת סולו, מארח ומשתף פעולה עם: עדי רנרט, הכיתה, זאב טנא ובוריס מורצינובסקי.
חוץ מזה,
שווה
להיכנס מחר לפורום חברים... מחר אני אציג את פינתנו החדשה לימי שישי
יש למה לצפות!
תבואו

עזבו אתכם שישי - לנו יש פינת יום שבת!

מסיבות טכניות שאסור לי לחשוף, פניתנו (שאתם עדיין לא יודעים את שמה) עוברת ליום שבת
אז איך זה הולך?
כל שבוע אני אחליט על ציטוט קצר (או פחות קצר..) מאחד משיריה של רונה והרעיון הוא שכל אחד יתן לו את פרשנותו האישית, כל אחד יקח אותו למקום שאליו זה מתחבר אצלו. זה יכול לבוא בצורת תמונה, ציור, עם שימוש בטקסט או בלעדיו, לכותבים שביניו - אפילו התכבתבות עם הטקסט, טקסט המשך/תשובה....ועוד דברים שלא אמרתי...זה שלכם לחלוטין וכל עוד לא פוגעים באף אחד - אז הכל מותר!
נתחיל מציטוט השבוע הראשון:
"מטח של כוכבים זה כל מה שביקשת צבעים עזים סמיכים והזיות של ניצחון"
משימת בונוס: תנו שם לפינה! - יש לי שם שמהדהד לי בראש מהתחלה, אבל אם מישהו יזרוק משהו כאן משהו מקורי, אז זה בהחלט יתפוס

פינת "הלכתי לאיבוד"

בדמיון שלי יש שורה של חיילות במדים, עומדות ליד תותחים ומפגיזות את השמיים בכוכבים, כמו מטח זיכרון או במקרה הזה: מטח נצחון.

המשך

"מטח של כוכבים זה כל מה שביקשת צבעים עזים סמיכים והזיות של ניצחון" כמה חבל שהטריפ היה רע מיאהההההעהההה

מיריתי3

New member
מממ...

גבר שרצה שיהיה לו רק טוב והרבה שמחה, רצה לנצח ולהיות באופוריה. ?? זה ממש קשה לפענח את המשפט הזה.. כתיבה קשה.

נילס15

New member
ווואי איזה אדיר! (והצעות לשם)

ומעולה שזאת פינה של סופ"ש כי אוכל להשתתף. אז קטע לא הספקתי לכתוב אבל הנה שתי הצעות לשם לפינה: 1. "מה שהלך לי לאיבוד, מישהו אחר ימצא" 2. "שירים שלא כתבתי דוהרים עכשיו אליי" דעתכן?

למעלה