‫שרשור הכוונה ומודיעין 12/03

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

שתי אפשרויות

איך מגיעים מסינימה סיטי
בראשל״צ לתחנה מרכזית בפ״ת? ואיך מגיעים מהסינימה גם לרמלה?
שתי אפשרויות
1. כל אוטובוס למרכזית ראשון הישנה 10/11/20/83/85 ועוד. ומשם 164/165
2. 138/139 של קווים
לרדת בבית דגן ולתפוס 164
או לרדת באור יהודה ולתפוס 76

האופציה של אור יהודה ו76 הכי מהיר, אבל התדירות נמוכה.

לרמלה
1. שוב לתחנה מרכזית ראשון (לא משנה החדשה או הישנה) ומשם 247 של סופרבוס או 433 של אגד.

2. 138/139 לבית דגן ומשם 451/455 נראה לי שזה יוצא גם יותר זול.

olli3

New member
מנהל
מהסינמה סיטי למרכזית פתח תקווה באוטובוס?

איך מגיעים מסינימה סיטי
בראשל״צ לתחנה מרכזית בפ״ת? ואיך מגיעים מהסינימה גם לרמלה?
מהסינמה סיטי למרכזית פתח תקווה באוטובוס?
אפשר לשלב רכבת, אם לפתח תקווה עצמה (אם זה עוזר לך) ואם לתחנת ת"א מרכז ומשם בקווים 50/51.

אפשר לשלב גם את קו 173 אגד (עולים עליו ממשה דיין, ליד הסינמה סיטי - צומת הרחובות משה דיין / ברלב). מדובר בקו מהיר שנוסע על איילון עד וולפסון, ניתן לרדת ממנו ברחוב המסגר, עזריאלי ולהחליף שם לקווים 50/51 דן לפתח תקווה.

אם רוצים לנסוע עם 164 של אגד, מומלץ לעלות על 19 דן למצבה (הרצל פינת ז'בוטינסקי), לעבור לצד השני ומשם לעלות על 164. קו 19 מאד מהיר. אחריו או בעצם יחד איתו במהירות הוא קו 85 של אגד למרכזית הישנה ואחריהם כל השאר בזמנים דיי דומים.

הכל תלוי בשעת הנסיעה, כי יש שעות ש164 כבר לא תדיר וגם מסיים מוקדם יחסית.

26/126/189/289 עד לקרליבך פינת החשמונאים

מהקסטל בת”א (פנקס) לגרשון שץ 18
אשמח להכוונה מהקסטל בת”א (פנקס) לגרשון שץ 18 בסביבות שבע בערב.
תודה מראש
26/126/189/289 עד לקרליבך פינת החשמונאים
ומשם 600 מטר ברגל לאורך רחוב החשמונאים.

ayerLM

New member
איך אני מגיעה מקריית אונו לרח' אחוזה 278 רעננ

רעננה? אני צריכה את מרכז השיקום לא בית החולים

olli3

New member
מנהל
תלוי מתי ותלוי אם יש רב קו או לא.

רעננה? אני צריכה את מרכז השיקום לא בית החולים
ניתן להגיע עם 68 של קווים לצומת גהה, בתחנה שמתחת לגשר לעלות על קו 504 אגד ולרדת איתו בתחנה הסופית.

כמו כן קיים גם קו 505 אגד אשר יוצא מתל השומר בשעות אחה"צ. ניתן להחליף מקו 68 בבר אילן (שתי התחנות), בשונה מ504, כאן ניתן לדעת דיי מדוייק מתי הוא יגיע לבר אילן מכיוון שהקו מתחיל בתל השומר. לוקח לו כ10 דקות ואף טיפה פחות להגיע לבר אילן.

בשאר השעות ניתן לנסוע כך: 68 לצומת גהה, מעבר לתחנה שמתחת לגשר, המשך עם 567 אגד עד לצומת רעננה, החלפה לכל קו שנוסע להרצליה: 1/9/29/32/39/47 מטרופולין ובערב-לילה גם 247 מטרופולין. בנוסף קווים: 501/531/551/572 אגד (כולם בכיוון הנסיעה לרעננה/הרצליה). קווים 29/47/501 תדירים מאד, כל השאר בתדירות משתנה.

olli3

New member
מנהל
כל הזמנים של כל הקווים נמצאים באתר>>>

ניתן להגיע עם 68 של קווים לצומת גהה, בתחנה שמתחת לגשר לעלות על קו 504 אגד ולרדת איתו בתחנה הסופית.

כמו כן קיים גם קו 505 אגד אשר יוצא מתל השומר בשעות אחה"צ. ניתן להחליף מקו 68 בבר אילן (שתי התחנות), בשונה מ504, כאן ניתן לדעת דיי מדוייק מתי הוא יגיע לבר אילן מכיוון שהקו מתחיל בתל השומר. לוקח לו כ10 דקות ואף טיפה פחות להגיע לבר אילן.

בשאר השעות ניתן לנסוע כך: 68 לצומת גהה, מעבר לתחנה שמתחת לגשר, המשך עם 567 אגד עד לצומת רעננה, החלפה לכל קו שנוסע להרצליה: 1/9/29/32/39/47 מטרופולין ובערב-לילה גם 247 מטרופולין. בנוסף קווים: 501/531/551/572 אגד (כולם בכיוון הנסיעה לרעננה/הרצליה). קווים 29/47/501 תדירים מאד, כל השאר בתדירות משתנה.
כל הזמנים של כל הקווים נמצאים באתר>>>
www.bus.gov.il

olli3

New member
מנהל
68 של קווים לצומת גהה ומשם 553 אגד.

איך מגיעים מקרית אונו להרצליה ב8 בבוקר?
אני צריך להיות שם ב8.
תודה!
קו 553 הראשון יוצא בשעה 7:00 ממרכזית פתח תקווה.

חייב לציין שאין לי מושג מה הולך בכבישים בשעות הבוקר, אני לא מגיע לאיזורים האלו אף פעם בשעות הבוקר.

בכל מקרה לא נראה לי שקו 553 של שעה 7:00 לא יביא אותך בזמן ליעד שלך.

ניתן לעלות עליו גם ממרכזית פתח תקווה ולשם ניתן להגיע עם 76 של קווים, אבל זה נשמע לי דיי ארוך, אלא אם כן ממש פקוק בגהה... ואין לי מושג מה קורה לגבי פקקים במרכז פתח תקווה בבוקר גם. אז בנוגע לפקקים המתן לתשובות נוספות.

oschlick

New member
68+553, אני נוסע בדרך הזאת כמעט כל יום

קו 553 הראשון יוצא בשעה 7:00 ממרכזית פתח תקווה.

חייב לציין שאין לי מושג מה הולך בכבישים בשעות הבוקר, אני לא מגיע לאיזורים האלו אף פעם בשעות הבוקר.

בכל מקרה לא נראה לי שקו 553 של שעה 7:00 לא יביא אותך בזמן ליעד שלך.

ניתן לעלות עליו גם ממרכזית פתח תקווה ולשם ניתן להגיע עם 76 של קווים, אבל זה נשמע לי דיי ארוך, אלא אם כן ממש פקוק בגהה... ואין לי מושג מה קורה לגבי פקקים במרכז פתח תקווה בבוקר גם. אז בנוגע לפקקים המתן לתשובות נוספות.
68+553, אני נוסע בדרך הזאת כמעט כל יום
רק שאני יורד בכפר הירוק. מקרית אונו לכפר הירוק לוקח בערך 40 דקות, אז אני מניח שלהרצליה פיתוח יקח עוד בערך עשרים דקות מהכפר הירוק, כי יש פקק רציני בכניסה להרצליה פיתוח במחלף הסירה. שאר הכבישים בדרך לא פקוקים במיוחד (מאז פתיחת כביש אם המושבות)

olli3

New member
מנהל
276 של אפיקים.

מחר בבוקר, ממרכז כפר סבא
לאזור תעשייה פארק אפק בראש העין
276 של אפיקים.
יש לרדת ממנו על כביש 5 במחלף פארק אפק. משם מדובר בהליכה של 5 דקות לכניסה לפארק אפק.

omerz5

New member
תודה, אבל מה התדירות שלו? מתי יוצא מכפר סבא

276 של אפיקים.
יש לרדת ממנו על כביש 5 במחלף פארק אפק. משם מדובר בהליכה של 5 דקות לכניסה לפארק אפק.
תודה, אבל מה התדירות שלו? מתי יוצא מכפר סבא
והאם יש אולי איזה קו מתחנת הרכבת ראש העין שמגיע לאיזור תעשייה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה