עדכוני צהריים מה
יום שלישי

didush100

New member
שמעתם את יאנה? היא אמרה שההפקה

מחליטה מי יילך ןמי יישאר ושזה לא קשור לסמסים. מה שכמובן כולנו יודעים שנכון. מצחיק שהדיירים מדברים על זה חופשי בבית

didush100

New member
בואנה הברגים של אביבית לא מחוברים

תקראו לאיש מקצוע דחוף הבחורה מתפרקת

KEEK

Member
חכי.. הטלנובלה רק התחילה

אח"כ היא תריב עם רגב שלא קפץ להגנתה ותקף את קותי.. כי היא רגילה שזה מה שגברים עושים למענה. ושממנו לא תבוא הישועה, היא תבכה לערן...

ננוש9

New member
חבל ששלושה העמידו את עצמם להדחה השבוע

היא הייתה צריכה להיות על הגריל אוףףףףףףףףףף

רינתי77

Active member
היא מקרה לפסיכואנליזה במשך כמה שנים

טובות, וגם אז אין ערובה להחלמה....

KEEK

Member
אצלי היא מעוררת רק רחמים

לא יודע למה, אבל אני פשוט לא מסוגל לכעוס עליה. יש כאן אנשים שכל כך סולדים ממנה.. היא ממש מוציאה שנאה מהם. לי היא בעיקר גורמת לרחם..

sweetgood526

New member
נראה לי שיתנו את השיר לאביבית כי יאנה שרה היפ

הופ... למרות שלטעמי ליאנה יש קול יותר יפה. בבוקר איזה הבדל בין יאנה לאביבית יאנה אמרה שנראה לה שיתנו לאביבית בגלל הסגנון שנתנו לה לשיר יעשו מיקס לקול של אביבית וכנראה היא רוצה וצריכה את זה. שרי שאלה אותה למה לא אכפת לך? והיא אמרה כמובן שזה יהיה נחמד. אבל זה לא משהו משמעותי מבחינתה. מבחינתי רק שיתנו ליאנה ולקותי לרקוד קטע לבד חחחחחחחחחחחחח ויעשו את ההיפ הופ יפה...לא משנה אבל אביבית תתפוס מעצמה הרבה עם היא תצא

דנק1812

New member
חחחחח סופי הרגה אותי עכשיו במצלמת מטבח

אביבית מספרת שהיא לא רגילה שצועקים עליה שהיא גדלה בבית שבחיים לא צעקו ובגלל זה היא בוכה כל פעם שצועקים אז סופי אומרת לה בואי נתרגל שלא תבהלי פתאום היא צעקה "סתמייייייייייייי" חחחח אין האישה הזאת קורעת אותי מצחוק יש לה יציאות... ולפני זה יאנה כאילו מגנה על קותי אבל רואים שהיא כבר מריצה את הסרט בראש היא אומרת לסופי יאללה מה אביבית עושה דרמה קותי צוחק איתה הריי הוא חולה לה על התחת חחחחחח

למעלה