עדכוני צהריים מה
יום שלישי

המשימה הזאת,זאת עוד הוכחה כמה העונה

הזאת נפילה,האח מעדיף שהם ירקדו מאשר יהיו זרוקים על המיטה,כמו שקי תפוחי אדמה.......עאלק משימה.........

KEEK

Member
חבל שהמצלמה זזה משרי

מבחינתי היא יכולה להשאר עליה כל זמן הריקוד

אמירלוי

New member
רק על שרי ויאנה

רק שילבישו אותן יותר יפה. שרי בחזרות הראשונות התלבשה יפה, עכשיו פחות.

sweetgood526

New member
שרי ויאנה רוקדות מדהים. שרי רוקדת היפ הופ הכי

טוב בגלל שפת גוף עורבנית. יאנה אבל רוקדת יותר טוב לטעמי פשוט אין לה את השפת גוף עורבנית. בשאר הסגנות שרי מכניסה גם סגנון עורבני שלא מתאים ויאנה רוקדמת בהתאם לסגנון הספציפי היא יכולה לשנות סגננות ריקוד גם שעוברים על החזרות יאנה עושה משהו שרקדנים עושים dry rehearsal

KEEK

Member
בעיני שרי בחורה דיי סקסית

כשהיא לא מדברת בקול הילדותי שלה.

רינתי77

Active member
לא רק שלך...אנחנו יודעות את זה...אבל

בעיניי יש לה פרצוף פחוס כמו של פקינז וזה ממש מונע ממנה להיות נאה. אבל היי, על טעם ועל ריח...

KEEK

Member
יש לי בעיה רצינית עם כל הנשים העונה -

כולם משדרות חוסר אסתטיקה/טיפוח משווע ואני לא מדברת על איפור או לבוש.. אני מדבר ברמה הבסיסית של ניקיון מינימלי. יאנה לוקחת את זה הכי קיצוני (הבנתי שהיא לא מתקלחת יום-יום) וגם כל השאר.. הן לא נראות נשים מסודרות ונקיות.. דיי מוזנחות.. הבלאגן עם הבגדים הזרוקים סביב המיטות שלהן מחפרן אותי וזאת ממש מגרעה רצינית לדעתי.

sweetgood526

New member
הבנת לא נכון חחחחחחחחחחח ממש ממש לא

נכון. גם שהיא מפספסת את התור שלה היא מתקלחת במים קרים חחחחחחחחחחחחחחחח הכל בגלל הערה של תמיר שאנשים לא שמעו אחר כך שיאנה באה ואמרה שהיא פיספסה אבל התקלחה במים קרים רק תמיר לא ידע אלו שיש להם בעיה עם המים יותר זה אביבית ושרי בגלל התוספות חחחחחחחחחח ואני לא רואה יותר מידי בלאגן מסביב למיטות לדעתי הן ממש לא מוזנחות אם אפשר להגיד ככה פשוט לא מתופחות...

KEEK

Member
לא יודע.. יאנה לא ממש עושה לי את זה

היא יפהפיה ללא ספק.. אבל לדעתי אין שם שום סקס-אפיל.. התשוקה של שרי בריקוד יותר מעניינת לעין

למעלה