עדכוני צהריים מה
יום שלישי

no nick 1989

New member
כן הוא לגמרי נראה טוב.

אני ממש לא רוצה שהוא ילך היום,אבל תחושה חזקה שזה מה שיקרה..

ננוש9

New member
מקווה מאוד מאוד שהוא לא יילך בסקרים הוא

דווקא נמצא במקום לא רע!!!!

אגדה7

New member
שאלה למומחים...

אני צופה דרך האתר של מאקו. היום למרבית ההפתעה כל חצי שעה הערוץ מתחלף ל'מאקו' וכל פעם אני נכנסת תחת שם המשתמש שלי שוב ושוב. אין אפשרות לצפיה רצופה. משהו יודע למה? עד היום צפיתי ברציפות וללא הפרעות. תודה למשיב המומחה.

poseidon111

Active member
לא מומחה,אך הם עושים רענון לדף הבית במקום

לדף השידור.לחצי על החץ לדף הקודם.זה אמור להספיק מבלי להרשם מחדש. זו תופעה שהחלה היום.

irfa

New member
כן תרענני

עד שמצד ימין ב"חשבון משתמש" רשום צפיה "כל העונה" זה מעצבן וזה לא מהיום שהוא לא מזהה ישירות את השם /ססמא גם שנכנסים עם הסרגל וזה דורש רענון היום בבוקר בכלל זה "יצא" החוצה שוב ושוב

lotaria

Well-known member
מקווה שיעל תלך.זה יטרוף שם את הקלפים.ל

לא תהיה יותר לחלקם משענת פסיכולוגית.יעל מסכסכת ומלבה שם את האש.זה המשחק, אבל הקהל בבית לא יאהב את זה.

אמירלוי

New member
יעל צלופח - הביתה

הנזק שהיא עושה ליאנה בלתי ישוער. מחזירה את האישה המוכה לבעלה המכה, פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם. במדינת דרקוניה, היא היתה יושבת על זה בכלא. תוקם ועדת חקירה של קואצ'רים דה לא שמאטה, שתדון האם האישה הזו רשאית להעניק ולו עוד עצה אחת ליצור אחד לשארית חייה. האח הגדול היה צריך לומר לה במשימת הים - "יעל - את צלופח!!"

יעל מתחברת לאנשים מתוך אינטרסים

היא יודעת שקותי חזק בחוץ.. כי הוא שרד הדחות. משתמשת במידע שנותנים לה ומעבירה אותו לדיירים אחרים.

נטע20111

New member
חברה, יעל מסוכנת בבית וגם בחוץ

המטרה אצלה מקדשת את כל האמצעים. לא רק שהיא מסוגלת למכור את אמא שלה , אלא יותר גרוע. נשמע הגיוני שהיא מוכרת את יאנה האהבלה לקותי עבור אינטרס ? כדי להשאר בכל מחיר ובמחשבה שקותי בעל הכח והשלטה בבית מה היא עיוורת , לא רואה את האלימות המילולית שהוא מפגין כלפי יאנה ? את היחס הרכושני שלו , נראה לכם שסיפורי השוק שלו מעניינים אותה ? או את סער הגרורה של יעל ? חייבת לעוף היום !!!!!

למעלה