יום רביעי-יום 53 ב
בצהרי היום

Pink Lily

New member
מה שנכון נכון ראית כמה היא אכלה מאתמול? לא

להאמין שזה נכנס לגוף שלה, איך היא לא קיבלה הרעלת שוקולד? בחור כמוהו לא יכול להחזיק אותה...

אמירלוי

New member
זה בסדר, תמיר אמר שיש לו סופר

ידחוף לה טוויקסים, קינדר בואנו ופסק זמן, היא מסודרת.

Pink Lily

New member
לגמרי למרות שבקרוב מתחיל חרם על הפסק זמן

אתם חושבים שצריך לספר את זה לאביבית? היא תעמוד בחרם? נראה לי שהיא הלקוחה הכי טובה של שטראוס עלית...

אחותינו

New member
משימת "צר בעלי חיים" - יללה שיגמרו כבר עם

סיבובי הגלגל ויתנו להם לעבור את הסיוט

juspan

New member
על מי בעצם קותי ותמיר מדברים עכשיו?

שתמיר לא מאמין שמדובר במשחק וקותי כן... מניחה שעל ערן, אבל על מה ספציפית? מה הטענה של קותי עכשיו בעקבות האירועים האחרונים?

אורחת555

New member
קותי אומר שההדחה של אביבית

לא הזיזה לערן אחרי שהיה צמוד אליה חודש וחצי והוא רואה שאצלו הכל משחק. הוא נתן דוגמא על איתם שהיה עצוב במשך יומיים מההדחה של רגב. תמיר לא מסכים עם זה...(אני מבינה את תמיר, את ערן קשה מאוד לגלות, קותי ורגב הם היחידים שעלו עליו מהתחלה)

אמירלוי

New member
קותי והמוסר המעוות

ערן הודה בעצמו שהוא לא אוהב פרידות. הודה שכשאביו נפטר, לא בכה בכל מהלך השבעה, והאסימון נפל לו רק כשקיבל את מכתב הקבלה לתואר ראשון באוניברסיטה, כשבא להרים טלפון לאביו, ונזכר שאין כבר למי להתקשר - רק אז בכה עליו. ככה הוא לוקח פרידות. מה שבאמת חשוב זה איך התנהג לאנשים לפני הפרידה, האם התייחס אליהם בכבוד, האם השתדל שלא לצער אותם. זו טיפשות לחשוב שמי שסובל יותר מלכתו של האדם, הוא גם זה שאהב והתייחס בכבוד יותר בזמן שאותו אדם באמת היה שם. קותי מתנהג כך גם עם הוריו, הוא ממרר את חייהם עד היום, בושה למשפחה, אבל ביום שהוריו ימותו, הוא יבכה ויתמסכן, כי כך הוא רגיל. קותי לא מבין שהזמן החשוב הוא כל עוד האדם הוא כאן, לא הבכי אחרי לכתו...

אורחת555

New member
לערן חסימה רגשית

הבן אדם קר כמו קרח וזה לא קשור לפרידות..אין לו רגישות לאף אחד, (גם כשהוא הכאיב לאדם בתוך נשמתו )שום דבר לא נוגע בו וגם אף אחת לא הצליחה לעורר אותו. הוא כל כולו בתוך משחק. אם יש דבר שגרם לי להתחבר לקותי זה בגלל שהוא מגלה את החולשות שלו ואת הרגשות שלו לטוב ולרע. כל אחד רואה מנקודת מבט שונה

sweetgood526

New member
יאנה נפגעה שוב מקותי שדיבר על אביבית

הוא לא מבין את הרגישות שלה בנושא. הצחיק אותי שהוא אמר ללכת לבדוק עם ירד מספר חחחחחחחחחחחחחחח

shlomy85

New member
הכל תלוי בקותי ובכמה הוא יתרגש מזה

לדעתי הוא לא יצליח לעמוד בזה מבחינתה..

sweetgood526

New member
לא אמרה כלום נכנסה שמעה ויצאה. יאנה לא מתעסקת

כנראה קותי קלט את הפרצוף שלה. יאנה לא מתעסקת יותר מידי בהדחה של אביבית ככה שבתקווה היא תעביר את זה ותדפדף...נראה לי אביבית תיהיה יותר עסוקה עם לירון וערן היא עדין לא מודעת שלירון השתלטה על ערן והמטבח חחחחחחחחח והיא יותר מתעסקת ביאנה. הכל תלוי בתגובה של קותי לכניסה בחזרה של אביבית. אם קותי ישמח יותר מידי... יאנה תפגע וזה ישחק על החששות שלה...

למעלה