המצעד הלועזי השנתי שלי 2011

won the game

New member
2

Adele – Set Fire to the Rain זה קרה לי כבר בשמיעה הראשונה של "21": השיר הזה כבש מיד את האוזן שלי - שוצף וגועש ובנוי מצויין. אחר כך באה לה ההתמכרות ולבסוף הוא גם יצא כסינגל לרדיו ושמחתי שהוא זוכה לאהדה מהקהל הרחב.

אורישקי

New member
אלוהי בעייניי

מדהים, מרגש, ממכר ונוגע. באת מהרגע הראשון ששמעתי אותו לא יצא לי מהראש. וזה היה ממש בתחילת הקיץ לפני הטיול שלי בהולנד-צרפת-בלגיה והוא לא יצא לי מהראש גם שם ואני זוכר שנכנסתי לחנות שוקולד שהוא בדיוק היה שם ברדיו ומה זה שמחתי

won the game

New member
שיר השנה שלי

Adele – Someone Like You מה לא נאמר על הזמרת האדירה הזאת? רק שתחלים ממה שעובר על מיתרי הקול שלה ושתפסיק לעשן, למען השם. הרגש והפשטות יחד עם הקול האדיר הופכים את השיר לענק ולמודל לחיקוי לאמנים בכל העולם. (ולראייה כמות גרסאות הכיסוי שתמצאו ביוטיוב). השיר הזה גדל עליי לאט לאט. ממש לא חשבתי שאני אגיע לסיכום השנה ואבחר בו בפער גדול על פני השאר – אבל זאת האמת. הוא הראוי מכולם. I hate to turn up out of the blue uninvited, But I couldn't stay away, I couldn't fight it. I'd hoped you'd see my face & that you'd be reminded, That for me, it isn't over.

Dr Bit

New member
ממש מוצדק

השיר הכי טוב שלה, מהבולטים של השנה, והלוואי שהשיר הזה יזכה בתואר שיר השנה בכל המצעדים הארציים בדיוק כמו שקרה עם אמינם, קיילי מינוג והבלאק אייד פיז. בכל אופן, תודה רבה על המצעד
יש לנו טעם די דומה

לא מפתיע. שני שירים מעולים.

אני עדיין חושב שהבאזז סביבה מעבר לכל פרופורציות והיא בזמן הנכון במקום הנכון (ועכשיו יתחיל ויכוח
) ושוב,אבל היא זמרת מאוד מוכשרת ושני השירים האלה יחד עם Turning Tables וRumour Has It מהטובים באלבום שלה. המצעד היה ממש פופי נשי וכיפי! לא הגבתי עם מלל יותר מדי כי אני גם מתכנן מצעד
נהנתי מאוד

למעלה