המצעד הלועזי השנתי שלי 2011

מאוד אוהבת את השיר הזה.

בהתחלה היו לי דיעות חלוקות כי ,אני מאוד אוהבת את המקור ובהתחלה זה נשמע לי שזה רוכב על השיר המקורי ומסרס אותו(מאוד העדפתי את המקור) אבל לאט לאט הוא גדל עליי והבנתי שלא רק שזה לא מסרס את המקור,הוא גם מוסיף לו הרבה מאוד והלחן של השיר יחד עם הווקאל של ביונסה מתמזג עם ההפקה של מייז'ור לייזר בצורה מושלמת. אני חושבת שזאת הפקה מדהימה ולהלביש אותה על לחן וווקאל של ביונסה זה מהלך חכם מאוד-כי זה יצר שיר פשט גדול. המסר אומנם מאוד נדוש,לעוס,מאוס,חסר משמעות אמיתית(בתור פמיניסטית אני אומרת את זה. השיר הזה הוא סתם מילים באויר..אני אומנם מזמזמת אותן בכיף כי אני אוהבת את השיר,אבל בתכלס אין למילים משמעות אמיתית),מאוד בנאלי וסתם בשביל תדמית. הקטע שאני הכי אוהבת בשיר זה הלחן והווקאלז בסוף!

dorooni

New member
אגב, אני חושב שהדקה הראשונה של הקליפ

טובה כמו כל השיר עצמו.

LightsOn

New member
הטקסט ענק

הוא חצוף, פרחי ואסרטיבי. ביונסה פשוט שרה כבר כמה שירים כאלה ועוד אחד באמת יוצר קצת תחושה של מיחזור. אבל אני מתעלם מזה ומתייחס לזה כאל נושא שמאוד קרוב אל ליבה ועל כן היא משקיעה בו מאמץ.

LightsOn

New member
לא יודע

זאת תופעה שקצת מרוחקת מאיתנו. אני לא יודע מה זה עושה לילדות האמריקאיות. אני אוהב את ה- hutzpa.

מה? פמיניזם?

גם בארה"ב יש לא מעט בעיות בנושא. בכל מקרה,היא לא אומרת שום דבר נוקב באמת,סתם סיסמאות באויר. בערך כמו ביוטיפול ובורן דיס וואי של כריסטינה וגאכא על קבלת השונה לכאורה. סיסמאות של העצמה וחוזק נדושות וסתמיות.

LightsOn

New member
לא פמיניזם בכלל

שירי פמיניזם בפרט. על נערות בישראל זה בטח לא משפיע. אני לא יודע כמה נערות מהברונקס מחליטות להציל את עצמן בגלל שיר כזה. ביוטיפול הוא שיר יפה ומחזק, לא משנה כמה אני שונא אותו. ו"בורן דיס וויי פאונדשיין" בשבילך!

LightsOn

New member
לא פמיניזם בכלל

שירי פמיניזם בפרט. על נערות בישראל זה בטח לא משפיע. אני לא יודע כמה נערות מהברונקס מחליטות להציל את עצמן בגלל שיר כזה. ביוטיפול הוא שיר יפה ומחזק, לא משנה כמה אני שונא אותו. ו"בורן דיס וויי פאונדשיין" בשבילך!

Music Man XD

New member
מצוין!

אחד האהובים עליי השנה. כמעט כולם בתפוז די שנאו אותו בהתחלה, ואף פעם לא הבנתי למה!

uk23

New member
מעולה. ניב המצעד שלי הולך להיות דומה לשלך פה

ושם

Music Man XD

New member
שיר מעולה!

הפרסומת של קסטרו חפרה איתו, אבל זה לא גרם לי להתלהב פחות.

למעלה