הגמדים-ענקים והחבילות

א י ו ש י

New member
../images/Emo51.gifלדמעות של מלאכים על המשלוח

איזו חמודה את!!! משלוח לנו ולקסמון אך נראה לי שאנו נזלול המון כי קסמוני עדיין תינוקי וממתקים לא אוכל אז אנחנו נחגוג כפליים
סופשבוע נפלא ושוב תודה!

גילור

New member
10SHOSH- המון תודה על שי גמד-ענק

מקסים!!! אגב, את גרה מטר מהורי
לא הייתי מנחשת בחיים שזו את. הצלחת להפתיע אותי!

10shosh

New member
אמרתי לך שתתאכזבי ......

שמחה שאהבת - את כמובן יכולה את הספר להחליף ואת את הקופסא להשליך (חסר לך
). נשיקות לנועה המקסימה - ותבואו לבקר אם אתם כבר בסביבה.... אוף החרוזים האלו הם ממש מכה
נראה לי יתקעו אצלי עד השנה הבאה

גילור

New member
להתאכזב???? נפלת על הראש???

את מדהימה!!!! תענוג להכיר מישהי כמוך!!! רווח נקי שלי!!! עכשיו ספרי קצת, בן כמה הילד שלך? מתי את צפוייה ללדת?

10shosh

New member
../images/Emo9.gif

אחחחחחחחחחח זה תמיד עוזר כדי לגרוף קצת מחמאות
ויאללה תעשי חיפוש טוב נו נקל עליך. שחר היה ביום שישי שעבר בן 2.5 ותל"מ הוא 5.5.05.

גילור

New member
אז נועה גדולה ממנו בשנה

והבייבי החדש צפוי בסוף יוני...
בקיצור...חייבים להפגש... מה את אומרת?

dafdaf

New member
קיבלתי וקיבלתי ../images/Emo77.gif

תודה לאמא לשני גוזלים על החבילה המתוקה

להילה בסגול המקסימה!

איזו מתנה נפלאה! היום אחרי שאני אשכיב את הטאליבנים שלי לישון, אני אשב לקרוא את הניתוח שעשית לי. איזה כיף לי!!!!

../images/Emo148.gif היום! סוף סוף היום

הגמדונת שלי התקשרה שהיום היא תבוא ותביא איתה את החבילה. איזה התרגשות במיוחד בשבילך סידרתי את הבית ואפילו מבחוץ...(וזה נדיר וזה מראה על כבוד! ) שבת שלום לכולם, בערב אני אספר מה הביא לי הגמדון. ותודה לאמא של עקתש על המשלוח מנות הנהדר, לא הודתי לך על גבי הפורום. הילדים נהנים מאוד, כל בוקר מחלקים אחד לשני ממתק - אבל רק אחד שישאר גם לי....

תודה לגמדה הנפלאה שלי-אפי27../images/Emo24.gif

שימחת אותי כל כך כל כך
איזה יופי, כמובן שצילמתי
ומתה להראות לכולם רק שלא מצליחה להקטין. אני אעבוד על זה - אתם חייבים לראות! (ואם יש מתנדבים מהקהל אז בכיף) אפרת יקרה, אלפי תודות ושבת שלום
יעל

../images/Emo124.gifמיכליאין עליך!!! ../images/Emo25.gif

איזה משלוחה שאני קיבלתי, בעצם אנחנו
לעידן כבר כואבת הבטן
את הסיפור נקרא בערב - והאיורים חבל"ז,
ענקי מאיתנו למאייר המדהים יואבי
שימחת אותנו כל כך, כמובן שצילמתי למזכרת והשווצה ומי שיעזור בהקטנה יזכה להתכבד! ואיזה רעיונות מקוריים וטעימים - כמה זמן שלא הרשתי לעצמי חלבה... נ.ב. - חייבת לדעת איפה קונים את הלגו הזה, אחלה רעיון - ינוצל בעתיד. הקיצר : אני מודה מודה מודה
חג שמח, יעל והמשפחה

איך שאני שמחה!../images/Emo24.gif

הלגו נקנה בטויס אר אס - אני מקווה שעידן יהנה ממנו!

קיבלתי בדואר הודעה שמחכה לי חבילה

איך שאני מתרגשת... זה יצטרך לחכות ליום ראשון. מצד אחד אין לי סבלנות ורוצה רוצה רוצה לחמוק פנימה ולקחת אותה
חחחחחח, מצד שני, זו תהיה תחילתו של שבוע נפלא עם הפתעה נעימה... אני אצטרך להיות בוגרת ולגלות סבלנות
אוףףףף
תודה לזו ששלחה, אני אעדכן כבר (כמו שאני מכירה את עצמי, כבר בדרך הביתה הפה יהיה עמוס
).

קיבלתי הודעה שהחבילה בדואר

ואני כבר סקרניתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

למעלה