שרשור מידע והמלצות לסופ"ש

amirra2

New member
אירלנד( 22+ )

לא סימנתי "באופן עיוור" בשל הליין הגבוה.

אין ספק שזהו ליין חריג בענף, אך לא רק בגללו בחרתי באירלנד.

ראשית על מספר מילים על הטורניר:

ישראל,מארחת בשלושת הימים הקרובים את הטורניר בהשתתפות רומניה החזקה, בלגיה ואירלנד.

הראשונה עולה לשלב הבא(מוקדמות א.אירופה) והשנייה יכולה לעלות גם היא(הסגנית הטובה).

ישראל פייבוריטית ברורה לנצח ובהפרש דו ספרתי כנראה ובכל זאת, האירים שמאומנים ע"י

מאמן ממועדון כמו ברצלונה יכולים וצריכים להחזיק את הליין.

אין לנו קנה מידה ממשי לבחון את היכולת האירית למעט מפגש מול בריטניה(הפסד מינימלי בחמישה שערים)
לפני כחצי שנה.

אותה בריטניה נוצחה ע"י ישראל פעמיים לפני חודשים אחדים בהפרשים חד ספרתיים.

אני מודע לכך שהפרש שערים עשוי להכריע את העולה מהבית וגם כמובן לביתיות(לדעתי, מינורית ומשנית).

להערכתי, האירים, שמציגים נבחרת צעירה ושאפתנית, יעמדו בליין

sinergia1

New member
אני גם חושב אירלנד 22+

בכל זאת ישראל היא לא מאריות אירופה ואומנם אירלנד אולי ניבחרת חלשה אך מה לעשות גם ישראל לא כזאת.בנוסף יש את האספקט של 3 משחקים ב 3 ימים ותיהיה חלוקת כוחות ודיי ברור שיראל עם יתרון הביתיות אמורה לעלות ואם תנצח בכל 3 המשחקים תעלה ללא קשר להפרשי השערים.
הסתכלתי קצת באתר של EHF מתי פעם אחרונה ישראל ניצחה ניבחרת חלשה בהפרש של 20 שערים ומעלה והגעתי עד לשנת 1998 שניצחנו בבית את קפריסין 9-30

Dardalon

New member
סימון עם ערך לשבת

אנדר קרנות הולנד - דנמרק יחס 2.05 גם בסינגל.

בהצלחה

דרדאלון

cristian tello

New member
קובה-קנדה

משחק ראשון במוקדמות מרכז אמריקה או היכן שזה לא נמצא לקראת המונדיאל

קנדה בבית עם קובה פנאמה והונדורס
2 עולת מכל בית(להמשך מוקדמות) ואלה צפויות להיות קנדה והונדורס

המארחת במקום ה-145 בעולם נבחרת לא מזהירה במיוחד בלשון המעטה עם ניצחון אחד בלבד ב-11 המשחקים האחרונים(על גרנאדה(ולא זאת לא הקבוצה הספרדית) באה אחרי 2 הפסדים של 5 ו 6-0 למקסיקו ולאל סלבדור(ניצחו 6-0) השחקנים כולם מקומיים נושמים את הסיגריות של פידל קסטרו
האורחים מדורגים מעל ישראל(מי היה מאמין) במקום ה-77 בעולם
האורחים נבחרת יותר טובה, שיחקה דיי טוב מול ארהב לפני כמה ימים בידידות(0-0)
האורחת נבחרת פשוט יותר טובה מורכבת ברובה משחקנים מחול בקבוצות סבירות יחסית
האורחים שרוצים לפתוח ברגל ימין את המוקדמות כדי לא להסתבך בהמשך בהחלט מסוגלים וצריכים לעשות זאת

סימון 2

cristian tello

New member
38 אמפולי-ויצ'נזה

משחק גומלין על הזכות להישאר בליגה
אמפולי העבירה אליה את ההכרעה הביתה ובביתה היא דיי אוהבת לשחק מול ויצ'נזה(נחזור לזה)
אמפולי קבוצה עם מסורת יותר גדולה מהיריבה, ירדה ליגה ב-2009 ומאז נאבקת בסרייה ב'
ויצ'נזה(אהובתי(איכשהו טיילתי באיטליה והגעתי לעיר הנחמדה הזאת בטעות והדיי נחמדה) ) תיפרד מהסרייה ב' , ויצ'נזה מאז 97 נמצאת בסרייה ב' ומדי פעם גם ירדה ועלתה בחזרה אבל לא מצליחה להתרומם, אמפולי קבוצה מספיק טובה בכדי לא להתדרדר ולרדת ליגה
הקבוצות דיי שוות ברמתן פחות או יותר, אבל אני מאמין שעכשיו במשחק הבית(למרות הסכנה של ה-0-0 עם שער החוץ) הם ינצחו וישאירו את הקבוצה ליגה, בשורות המארחת אפשר למצוא צמד חלוצים דיי טוב לסרייה ב' מאסימו מקראנה ופרנצ'סקו טבאנו
בשורות האורחת אין שמות נוצצים למעט חובבי הפוטבול מנג'ר שאולי מכירים שחקן בשם אלכס פינרדי איי שם ב-2001-2 היה הבטחה דיי גדולה מאטלנטה אם אני זוכר נכון
בכל מקרה אני מאמין שהמארחת עם מסורת יותר גדולה וטובה תביא לידי ביטוי זאת במשחק הכי חשוב שלה בשנים האחרונות משחק שיקבע את עתידה,
מאזן הבית של אמפולי ב-9 המשחקים מול היריבה 7 נצ 2 תיקו

סימון 1

cristian tello

New member
לבנון-אוזבקיסטאן עומאן-אוסטרליה

אלה משחקים במוקדמות אסיה על הזכות להעפיל לשלב הבא להתמודדות על כרטיסים למונדיאל

אלה 2 בתים של 5 נבחרות, הראשונה מכל בית עולה אוטומטי- מקומות 2 ו-3 בכל בית מתמודדים ביניהן והמנצחות מתמודדות ביניהן שוב והמנצחת מתמודדת מול מקום 5 בדרום אמריקה על הכרטיס למונדיאל, קיצר רק 1 מתוך 4 של מקומות 2-3 תזכה לשחק על האפשרות להיות במונדיאל מול נבחרת דרום אמריקאת חזקה

הבית של אוזבקיסטאן כולל אותה את לבנון את קוריאה קטאר ואיראן,
האוזבקים פתחו לא טוב את המוקדמות עם הפסד 1-0 לאיראן שלא הגיעה להם, הם היו יותר טובים במשחק כבשו שער שבוטל שלא בצדק וספגו בדקה ה-94 ברגע האחרון של המשחק
הלבנונים הפסידו 1-0 בבית לקטאר אבל שיחקו לא טוב, לא הגיעו כמעט לשום מצב הבקעה והפסידו רק 1-0
האוזבקים פיטרו את מאמנהם והביאו במקומו את המאמן המצליח של פחטיור טשקנט(הכי טובה באוזבקיסטאן) שהביא גם את הקבוצה להישגים במסגרת הליגת האלופות של אסיה ואיתו הם ינסו לצאת לדרך חדשה
האוזבקים עוד לא אמרו את המילה האחרונה והם מסוגלים עדיין לעלות מהמקום הראשון שכן הם ניצחו לא מזמן את קוריאה ויפן בחוץ
ואם לא מקום 1 אז לפחות להשיג מקום 2 שתהיה להם עוד הזמנות להעפיל למונדיאל
האוזבקים יחסרו את צמד החלוצים המוביל מקסים שצקיך(הכי בכיר) ואלכסנדר גיינריך אולם עדיין השחקנים שישחקו הם הרבה יותר טובים מהלבנונים, שווה לשים לב לבחודאר נסימוב(אומרים שכישרון טוב) האורחים עם הגב אל הקיר מול אורחת שאין לה שום סיכוי להעפיל לשלב הבא צריכה לנצח את המשחק

אני עם המדינה שנולדתי בה
, הסימון לבנון-אוזבקיסטאן 2

עומאן-אוסטרליה
הבית שלהם כולל את שתיהן יפן עיראק וירדן, בית יחסית קל עבור האוסטרלים(הם עברו לאסיה ולא אוקיאנה איפה שהם היו והיה קשה להם להשיג כרטיס למונדיאל כי היה להם מפגש מול נציגה מדרום אמריקה) באסיה יש החיים אמנם קשים יותר אבל הסיכוי טוב יותר כי מי שמסיים מקום ראשון בשלב הזה עולה אוטומטי
משחק ראשון לאוסטרליה רוצה לפתוח ברגל ימין את המוקדמות ומי שמאיימת עלייה זאת כמובן יפן החזרה, שניצחה את עומאן במחזור הראשון 3-0, האוסטרלים עם שלל כוכביהם(באסיה זה מספיק, קיואל, ברשיאנו טים קהייל, שווארצר שלא שיחקו מול דנמרק בידידות כולם צפויים לחזור ולשחק חייבת לנצח את המשחק אם ברצונה לסיים במקום ה-1
אצל עומאן יחסרו 2 שחקנםי מאוד חשובים, פאוזי באשיר(99 הופעות 23 שערים ואחמד חדיד(75 הופ 7 שערים)
לאור החיסרון החשוב של 2 שחקנים מצויינים(אצל העומאנים בלבד) אוסטרליה חייבת לנצח ולפתוח חזק את הבית

הסימון אוסטרליה -1

n1ke

New member
יש טעות בספורט האמריקאי

טעות קטנה אולי אף אחד לא מתייחס כי כולם מהמרים רק על יורו בצדק,
אני לא ירשום את המספר כי יורידו ישר, תחפשו ותמצאו..(או תשלחו בפרטי) זה כמובן לא באנקר כי הספורט האמריקאי המתסכל הכל שם קשה, אבל היחס בעולם הפוך.

הטור שלי (דווקא לא רק יורו אולי כי אני משועמם או מכור)

שיטתי 5\4

פדרר 4+ 180
אירלנד 22+ 1.70
שערים 1 פולין-יוון 1 2.20
קרנות רוסיה - צכיה 2+ 2 1.80

אגב במועצה יחס 6 ל0-0 ביוון-פולין יותר מבעולם(דיי נדיר) הרגשה כזאת גדולה ל0-0 אני חושב גם שזה אצל הרבה, אז שווה לנסות, אני כנראה יישלח עוד טור אחר כך וישים את זה.בהצלחה לכולם.

Haim Deri

New member
אש עליך יגיבור!!!

ערך עצום ועכשיו כבר אפשר להגיד שזה קולורדו-לוס אנג'לס שנחסם הרגע..

בעולם :1.67 לל.א בוינר: 2.1

dedi22

New member
זאת דווקא אחת ההודעות החשובות של היום, כי

עם כל הכבוד ליורו, משם בד"כ לא מגיעים לזכיות מטורפות, בטח שלא בווינר- כי שם כל המידע ברור לכל העולם ובד"כ אין טעויות מועצה ( חוץ מלפעמים במחזור האחרון בשלב הבתים, טעויות מאצ').
נתונים כספיים מראים שהחודשים הכי רווחיים של המועצה זה תמיד חודשי המונדיאל והיורו. הכי רווחיים לאחר תשלום זכיות, לא סתם בכסף של הטפסים.

עדיף לחפש את הערך במשחקים אחרים, לא שראיתי משהו מיוחד בתוכניה הנוכחית ולא בבאה עד עכשיו- פרט להודעתו של N1KE

המועצה אמנם כבר לא חובבנית כמו בשנותיה הראשונות,שבהם לא חסמה משחקים ולא שינתה יחסים אבל עדיין יש לה טעויות ושווה לבדוק אותה, במיוחד בדברים שלא תמיד מושכים את העין.

בשבת הקודמת לדוגמה, היה את הולנד בידידות מול צפ' אירלנד שהגיעה בלי 7 שחקני הרכב (וגם ככה הם חלשים מאוד). היחס היה מצחיק, 1.05, אבל מישהו במועצה החליט לתת מאץ' על המשחק הזה:

6:0 נתן יחס 30 (בעולם 21)
7:0 יחס 45 (בעולם 38)
ו 8:0 יחס 80 (בעולם 67)

ברור שאף פעם אין וודאות, ומדובר בתוצאות לא שגרתיות, בטח במשחקי ידידות- אבל אחת הנבחרות הטובות באירופה מול נבחרת ב' של אחת החלשות.. אם לוקחים יחס ממוצע (בערך) של כל התוצאות הללו מקבלים בערך יחס 15 על ההשקעה- כלומר כל תוצאה של למעלה מ5:0 עד גבול של 9:0 נותן פי 15 מההשקעה, ובשביל יחס של 1.05 על המשחק עצמו + המצב של צפ' אירלנד זה היה שווה.

ברור שזה הכל בדיעבד, אבל זה רק לצורך הדוגמה, אבל ביורו בחיים לא היינו מקבלים מצב כזה. כולם מכירים את כל הסגלים והיחסים בהתאם, שווה לחפש מציאות במקומות אחרים ולא להשתגע מהיורו- בטח לא בכל מה שקשור לווינר.

AviD88

New member
שים לב שאוסטרליה הפסידו לעומאן בסיבוב הקודם

משחקי המוקדמות באסיה בנויים מ 5 סיבובים. 2 הסיבובים הראשונים הם סיבובי נוק-אאוט סטנדרטיים (בית,חוץ) העולות משם ממשיכות לסיבוב ה-3 שהוא שלב בתים בשלב הזה ההפסד היחיד של אוסטרליה היה לעומאן בחוץ, אמנם קייהיל וברשיאנו לא שיחקו באותו משחק אבל גם 2 השחקנים של עומאן פאוזי באשיר ואחמד חדיד לא שיחקו באותו המשחק. בכל מקרה שיהיה בהצלחה!!

מוטי85

New member
קרדילנס - קליבלנד - mls -משחק 78

אין לי נתונים על המשחק , רק שברשת שמתי לב שיש ערך על האורחת , יש ירידת יחסים על האורחת . בעשרה משחקים אחרונים קרדילנס מנצחת שישה משחקים ומפסידה ארבעה משחקים , כנ"ל גם קליבלנד . המערך ההגנתי של קליבלנד יותר יציב .

הערך לפי דעתי על קליבלנד האורחת ואני איתה ועם הליין הגבוה יחסית למשחק .

זיגדון12

New member
כאוהב אוהבי בייס-בול הצעה להערב

סיניסינטי רדס - דטרויט טייגרס מעל 7.5 = 1.94
משחק פתוח אין פייבוריטית - לא הימור מהווינר - כי הוא לא מעניין
לפי חישובי - יגמר בכ - 11
------------------------------------------------
מחפש בכוח הימור בווינר
סיאטל מרינרס - לוס אנג'לס דוג'רס = 2
למרות המשחק האחרון בינהן
-----------------------------------------------
הערה לסדר בבייסבול לביתיות אין שום יתרון
הכול שאלה של מכה אחת מוצלחת
אתמול בלילה בחבטה האחרונהן בין השיקגו וויט סוקס ליוסטון אסטרוס
הבסיסים היו מלאים באסטרוס והם עשו 3 נקודות בחבטה.
ניגמר 3:8 לאסטרוס(במקרה האסטרוס הובילו - אם היה ההפך?!)
---------------------------------------------
דרך אגב הצעתי לאתמול הייתה מעל 9 - נגמר 8
זאת נפילה אבל היא לא כואבת - נקודה זה כול ההבדל
ותראה מה נקודה יכולה לעשות

cristian tello

New member
אוסטרילה כנראה נשאר רק השם, הוערכה יתר על ידי

עומאן משחקת הרבה יותר טוב וראויה לניצחון, השמות שציינתי מקודם כולם מעבר לשיאם ואף אחד לא משפיע על המשחק

cristian tello

New member
חיזוי לא נכון של מוקדמות אסיה

אוסטרליה לא הייתה שווה יותר נקודה וזה גם בלחץ שלא לדבר בכלל על יותר מגול
עומאן היו הרבה יותר טובים, לפחות יהיה לי עכשיו קצת מידע מי זאת באמת אוסטרליה העכשווית

אוזבקיסטאן היו יותר טובים והחמיצו והחמיצו וספגו בבעיטה חופשית דרדלה מ-30 מטר ולא השכילו לנצח

עימכם הסליחה, שיהיה שבת שלום

למעלה