בא לחדש לכם

• פותח הנושא zipc
  • פורסם בתאריך

zipc

New member
שאלה לדודו

בקיר אחד בדירתי הסיד מתפורר.כנראה בגלל רטיבות בצד החיצוני שלהקיר ומבחינה טכנית אין גישה לצד החיצוני . האם ישנו איזה שהוא חומר שניתן למרוח על הקיר מבפנים שיאטום אותו לפני צביעתו?
אשמח לקבל תשובתך.
ציפ

אודם ש

New member
מושיק, בוא לחדש לנו

הי!
אנחנו זוג בני 30 עם אפרוח בן שנה וחצי. כשעוד גרנו יחד בדירות שכורות בתל אביב- היה לנו חלום: אחרי החתונה- לעבור לגור בבית קרקע במושב או ישוב ירוק ופורח, ושם לגדל את המשפחה שלנו.
אז עשינו זאת.... שקל לשקל, הצלחנו לקנות בית חמוד בישוב קהילתי, בין משפחות צעירות כמונו.
אממה- הבית, שנבנה לפני 30 שנה, חסר פרופורציות לחלוטין בבנייתו, ואנחנו מנסים להוסיף עוד ועוד אלמנטים ש"יסדרו" אותו, אך ללא הועיל

התחושה היא של טלאי על טלאי - אביזרים, ריהוט וצבעים לא קשורים...
עד שהצלחנו להגשים את החלום- התחושה בבית מייגעת וארעית,
בוא לעשות קסם ולגרום לבית להיות מה שהוא אמור להיות....
מחכים!

מרינה73

New member
בבקשה בואו לחדש לנו- מרינה ואבי:)

שלום, שמי מרינה אני סטודנטית בת 27 ואני נשואה לאבי בן 31. בעוד כחודש וחצי אנו עוברים לדירה החדשה שלנו, הדירה בת 3.5 חדרים בבניין בן 30+ שנה. את מיטב כספנו השקענו בקניית הדירה ולשיפוץ לא נשאר:(
נשמח מאוד מאוד אם תבואו לחדש לנו ולעזור לנו להפוך את הדירה לבית החלומות שלנו.
תודה מראש, מרינה, אבי וצ'יף הכלב.

מרינה-052-8221556

Karin559

New member
בא לחדש לכם

היי. קוראים לי קארין. מאוד רוצה שתשפצו את הסלון בביתנו שמשמש מקום מרכזי ללינה של 2 אחים, פינת אוכל ולימודים. רוצה להרגיש שזה מקום שיוצר חמימות שבו כל המשפחה יכולה להיות. תודה, קארין 054-5427698

Karin559

New member
בא לחדש לכם

היי. קוראים לי קארין. מאוד רוצה שתשפצו את הסלון בביתנו שמשמש מקום מרכזי ללינה של 2 אחים, פינת אוכל ולימודים. רוצה להרגיש שזה מקום שיוצר חמימות שבו כל המשפחה יכולה להיות. תודה, קארין 054-5427698

Karin559

New member
בא לחדש לכם

למעלה