סיכום הפרק שהיה אתמול
|כל

פיגאודה

New member
סיכום הפרק שהיה אתמול
|כל

אז איך היה הפרק אתמול
מה דעתכם

בכללי הפרקים עוברים לי ממש מהר...נראה לי כזה קצר....או שזאת רק אני

הנה סיכום קצרצר:

גלי סיפרה לדנה על כך שהייתה עם ויצמן, דנה הייתה קצת בשוק (לא מפתיע) ואמרה לה להתרחק מויצמן, מה שבטח לא יקרה
כי עושה רושם שהיא ממש רוצה להיות איתו ושלא טוב לה בנישואים עם עידו, אפילו אין לה כוח לנסות לחזק ולשפר את הזוגיות עם עידו.
נראה שהיא הרימה ידיים לגמרי..

חברה/אישה של ויצמן, עשתה לו הפתעה וחזרה לארץ...אני לא הבנתי כל כך למה
ועדיין אנחנו לא יודעים למה בכלל הוא עזב אותה והגיע לארץ...
בטח נדע בפרק הבא.

מרינה יוצאת עם הבן של איש המאפייה של הסדרה, ככל הנראה כדי לאסוף מידע על אבא שלו, אבל יש לי הרגשה שבסוף יהיה בינהם קטע הרבה מעבר...

וירון ובן זוגו (שכחתי איך קוראים לו) החליטו לאמץ ילד מבית הנוער הגאה, שעושה להם קצת בלאגן, אבל הוא כזה חמוד לדעתי
טיפוס מאוד מיוחד,
שגורם לי לחייך, אני מקווה שהם ישאירו אותו אצלם

מה דעתכם? איך היה הפרק?

shir19948

New member
דעתי

הפרקים באמת מרגישים טיפה קצרים נהנתי מהפרק אתמול הוא שופך מעט אור על הפרטים לא יותר מדי אבל מעט לאן כול אחד התקדם מה הוא עשה בכול התקופה שלא נפגשו כאלו דברים.

אחרי שבסדרה המקורית ירון ז'תומרת תומש היה תלמיד שלמד גם בבית ספר וגם באוניברסיטה פתאום הופך להיות איזה ווירדו שכזה פחדן מרגשות שבתיכון לא הייתה לו ממש בעיה להפגין כלפי נוגה זה קצת נחמד שינוי טוב לא טוב שכזה.

ואיתי ירון הבנתם נכון ובן זוגו הלא פחות הורס יפתח את השם במציאות אני לא זוכרת מביאים את הדבר המהמם הזה שנקרא דניאל שגרם לי לאתאהב בו בשניות ספורות ברגע שיצא מהחדר במין ווסט פרווה הצהוב הזה דמות גאונית שאין כמותה. איתי התלמיד שקצת פחות השתלב שחזר מאמריקה הביתה אחרי שההורים שלו התגרשו והתחיל כקצת אווט סידר כזה נהיה חלק מקהילה גדולה מאוד. נחמד לדעת שהוא מתרגם סינית או יפנית זה נחמד.

ואיך לא... סופי חוזרת לזרועותיו של וייצמן שנופל לזרועותייה בחזרה כמו דג לרשת כי כאילו רק נפרדו לכמה ימים והם חוזרים מיד כול הפרקים הזכירו לנו שהוא עזב כי היא עשתה לו משהו הוא עזב אותה ואת הולנד כי משהו קרה ופתאום אחת ושתיים הם חוזרים אחד לשנייה כאילו כלום לא קרה. היא מיד מתחילה לפתות אותו והוא כמו ילד קטן נופל בקסמיה ומפספס את משחק הדרבי יחד עם משפחת מרקוביץ' המופלאה. שלושה מוסקטרים שנאמנים לתחושותייהם עעעעללללקקקק!!!!!! תעשו לי טובה!!!!

גלי כמובן הייתה חייבת את הכתף הרכה של חברתה מזה שנים רבות הלא היא דנה אהובתנו וגלי מספרת על רומן הסתרים שלה עם וייצמן ודנה מצידה מספרת לה כמה רע וכואב זה לפרק משפחה. כן כי זה פשוט נורא קשה לפרק משפחה של מאפיונרים סליחה על ההכללה כן אבל לא לכול מאפיונר יש אישה מהצד??? דנה בנסיונותייה העזים שמנסה להחזיר את חברתה לדרך הישר יש לומר היו נסיונות שווא. הרי גלי בעצמה אמרה שכבר אין לה כוח ושהיא לא רוצה להיות שם יותר. היא מרגישה חסרת אונים בקשר הזה עם עידו אבל לא רוצה לפגועה ביונתן . היא כאילו מדי פעם זורקת רמזים של אני עדיין פה אבל אלו מסרים פיזים בלבד המחשבות שלה נודדות וזה תמיד לכיוונו של וייצמן. אבל הוא כמו בעל מסור ואוהב נשאר שם והכי אוהב ותומך ורוצה בעולם הוא מנסה להשאיר הכול כמו שהוא בלי לדעת שהוא בכלל עושה את זה.

אין מה להגיד פרק שהרגיש מעט קצר ומעט מוזר שמעט הפך את הגלגל אבל לא ממש בנתיים אני מחכה להתבהרות הסיפור של נועה מרקוביץ' ומה לעזאזל אדי עושה??? מישהו יכול להבהיר לי את הנקודה הזו???

אני מקווה שדניאל המהמם והצבעוני להפליא הזה יישאר לזמן רב ושהכול בסופו של דבר ימצא את מקומו בשלום ללא אסונות

פיגאודה

New member
הוא חייב להישאר

דניאל דמות מדהימה, צבעונית שמעלה חיוך על הפנים,
אפילו שהוא קצת חצוף , הוא כזה מתוק.
אני בטוחה שהוא יישאר איתנו עוד קצת, וגם הראו שבפרקים הבאים הוא יככב

עשית אחלה סיכום , כיף לקרוא

דניאל מרקוביץ'

באמת שחקן חמוד, ראיתי אותו גם בהצגה נוספת שירון כתב וביים. גם אז הוא (דניאל מרקוביץ, שמשחק בסידרה את הבן המאומץ של איתי ויפתח) קיבל תפקיד של ילד. כנראה בגלל הפנים הנעריות שלו הוא מתאים לתפקידים מהסוג הזה.
האמת, הדמות שלו בסידרה קצת מעצבנת אותי אבל כנראה שזה בכוונה כך. (ובכלל אם הוא מצליח לעצבן אותי, כנראה שהוא שחקן טוב
)
לדעתי הוא באמת יישאר איתם ומעניין לדעת איזה התפתחויות עוד יהיו איתו.

רק עכשיו הגעתי לסכם...

מה שאהבתי בפרק (וזה עוד לפני התוכן) - זה שיש עוד סיפור בסדרה, סביב עוד דמות - איתי, שעד עכשיו ראינו אותו (בסדרה הנוכחית) רק בפרק הפתיחה, מה גם שגם בסדרה של תקופת התיכון הוא לא היה בין הגיבורים הדומיננטיים מדי.

הסיפור עצמו עם איתי והחבר שלו, יפתח (אגב- השחקן הוא בועז קונפורטי) - יפה כשלעצמו. אפשר להזדהות במידה מסויימת עם כל אחד משניהם, ולהתלבט ביחד אתם האם לאמץ ילד / נער או לא. אף אחד משניהם לא מעורר יותר מדי אנטגוניזם בהתלבטות שלו, ולשניהם יש שיקולים שכל אחד יכול להקשיב להן ולהכיל אותן.

הנער עצמו (דניאל) - כדאי לשים לב לדמות: הוא עוצב בצורה ססגונית וקיצונית, אולי יותר מדי, וזה יוצר שתי אפשרויות: או שהוא ייעלם מהסדרה אחרי הפרק היחיד הזה, ויהפוך לקלישאה, או שהוא ימשיך להופיע, עד שנכיר את "החצר האחורית" שלו, ואת הסיפור שהביא אותו לכך שהוא זקוק לאימוץ, ונראה שהוא מעט יותר מורכב מהצבעוניות הקיצונית שהתסריטאים עיצבו לו.

מה לא ראינו הפעם? את המשפחה של שרון, עם הבת מאיה והפוסט-טראומה של הרומן האסור עם גיא, שיואל כבר כמעט תפס על חם. כמובן שזה אמור להתגלות, אבל אולי זה נכון לתת לנו לחכות עם זה לפחות עוד פרק, ולתת בינתיים לעוד זירות תסריטאיות להתפתח.
אולי משהו מזה יתפוצץ דרך הרומן המתפתח בין גיא לנילי (ממ"ב), ואולי אפילו דרך המרדף של אדי אחרי ירון סגל. בינתיים כדאי לשים לב איך התסריטאים מנסים להגחיך את אדי, דרך הטקס המוזר לארקדי הטווס.

החור הכי צורם בסדרה, גם בפרק הזה, הוא ההתרחשות אצל וייצמן ומרקוביץ', והפעם בעיקר אצל וייצמן. לנו, הצופים, עדיין חסר מידע בנוגע לטיב הקשר שלו עם סופי - מיהי בכלל סופי, איך הם הכירו בחו"ל, וכו'. לכן קשה לנו להתחבר רגשית להתרחשויות ביניהם בסדרה.

והחיבור בין גלי למרקוביץ' כל-כך מופרך, שכנראה רק התסריטאים מבינים אותו - ואפילו לא הדמויות עצמן. הדיאלוג בין גלי לדנה ממחיץ איך הדמויות רוצות לזעוק לתסריטאים, שזה היה בלתי סביר לחלוטין לעשות את הזיווג הזה...

פיגאודה

New member
איחרת השבוע
אבל כרגיל אחלה סיכום

גם אני עדיין לא מבינה מה הסיפור עם ויצמן וסופי,
איך הוא הגיע אליה, מה טיב הקשר בניהם, הם נשואים, חברים

בטח בפרק הבא כבר ייתנו לו פרטים נוספים לגבי הקשר הזה....

ואכן
מאוד כיף לראות את איתי... עדיין לא בדיוק הבנתי אם הוא שמר על קשר עם החברים מהתיכון

תמיד הוא נראה לי קצת פחות קשור אליהם , לא

הוא לא שמר על קשר

החברים לא ידעו שהוא הומו, ועושה רושם שהוא ויפתח הרבה זמן ביחד - דיברו על משכנתא

ללי 27

New member
בעיקר לגבי המשפט האחרון מסכימה עם כל מילה

הדמות של דניאל קצת הציקה, אבל הוא היה נחמד סה"כ.
אהבתי את העלילה של איתי ובן הזוג שלו.

העלילה של סגל ונילי משעממת. הוא נשאר כזה פוץ...

למעלה