6x07 - Oh Brother, Where Art Thou

revi 17

New member
6x07 - Oh Brother, Where Art Thou

אתם מצפים מהכותרת שהפרק יתמקד בג'יסון... לצערינו לא כך הדבר!

מאוחר מידי לעונה (ראבק כולה 10 פרקים) קיבלנו גושפנקה ששרה הארווי היא אכן שרה הארווי! כי חברתה מעונה 4 קלייר הופיעה בפרק... חבל שזה לא היה בשלב מוקדם יותר כי שרה פשוט בזבזה זמן מסך על מקלחות ואני כבר איחלתי בסיכום הקודם שתהייה רלוונטית... רק שיתנו "הצדקה" לנוחכותה המעיקה.
לפחות היא עוזבת!
חבל שלא לתמיד

אז במקום 8 דק של סצינות לא מעניינות בעליל על שרה/קלייר/אמילי הייתי מעדיפה איזה זיכרון ילדות של ג'יסון משהו כי אחיו רוצה לראותו!
קודוס לקנת' שלאחר איום בפרק הקודם (כרטיס הברכה מצ'רלי) חפר את הקבר כדי לקבל הוכחות שהבחור מת, עשה כמה טלפונים... וכשהבין שצ'ארלס הוא A לקח את אליסון והתחפף מרוזווד
זה ההבדל בין השקרניות לאנשים בוגרים
אמהמה רצוי היה לעדכן את המשטרה
... במחשבה שנייה הם ב-היי מטורף אז אולי עדיף לברוח!

אני לא סגורה על מונה... עדיין מציירים אותה כ"חשודה", היא זאת שהנפיקה את המידע על לסלי ועדין אין אישור מלסלי, כשאליסון התקשרה למשטרה היא נראתה מהוססת משהו ...
נראה לי צ'ארלס עדיין מפעיל אותה או שהיא יודעת את זהותו ועושה בתחתונים...

מייק ומונה
נראה לי חיכיתי לסצינה כזאת מהחילוץ!
מונה ואליסון... frenemy זהו סיפור שאני רוצה לראות לאן עוד יכול להתפתח!

ספובי
אין צורך להרחיב כי רובכם לא ממעריציהם. את הניתוח הפסיכולוגי של שלל הסצינות שלהם אתדיין בהרחבה בפורום אחר

toby: you're not going near A/charles whatever the freak name is...it's my way or the highway
spencer: fine! it's the 'high' way... the gummy bears are right there
רק אציין (כי כבר יצא לי לראות ויכוחים במקומות אחרים) טובי לא "גנב" לספנסר את הסוכריות! מנק' מבטו היא הכינה לו שקית לקחת לעבודה על החתום היה "אל תלחץ מותק ס." מיותר לציין שהיא חותמת כך את שמה "תמיד הנערה שלך ס." על לוח השבץ נא המפורסם.

ספנסר/האנה (spanna) מחליטות להוציא את השבב לבד כי הם ראו מספיק קליפים ביו-טיוב
אמילי באיזכור חביב ל-"דר' חובבן" רמז

סצינת האקשן בסוף הייתה חביבה ומן הסתם נהנתי בפרק כי הוא הכיל את רוב הדמויות שאנוכי מחבבת בסדרה!

הסרטון המשפחתי של משפחת דילורנטיס קצת עיצבן
כי הילדים נראו באותו גיל! לאן נעלם פער 8 השנים בין אליסון ו"פרדי"
שוב ליהוק גרוע! אליסון נראית כמו בת 7/8 צארלי אמור להיות 15/16 שזהו גיל השקרניות בפיילוט.

ועכשיו לתיאוריה חביבה: ג'סיקה ובנה צארלס אהבו לראות את הסרט "ארוחת בוקט בטיפאני"
כבר שיערנו ש-A משתמש בזהות 'פול וארז'ק' אבל מי שלא צפה בסרט הולי קוראת לפול בכינוי 'פרד' כי הוא הזכיר לה את אחיה. אז למי שתהה מה מקור השם פרד... מקווה שעזרתי

בגדול לא גילינו כלום בפרק
אבל: היה לנו עימות עם A, שת"פ של מונה אליסון, שקרניות שניסו להערים על A, חשיבה מחוץ לקופסא, אליסון שפועלת לפי הגיון ומודיעה למשטרה... ועכשיו כולם באותה סירה
השוטרים השקרניות והצופים ונשאלת השאלה "מי זה A/צ'ארלס? ולמה?"

אני מתחילה לחשוב שלא נגלה תשובות בכלל בעונה הזאת! יזרקו לנו ככה ב-610 סיפור ואנחנו נישאר עם מלא קצוות פתוחים

למה לא חוקרים מי דחף את אמא של טובי?
איאן (ההוא ממגדל הפעמון וזה שאוהב לצלם קטינות) טען שיש בקבצי הNAT סודות שיכולים להרוס משפחות... מהם? איפה הם? ולמה לא נחשפנו אליהם?
מה נסגר עם זיוף המוות של מונה? למה המשטרה לא יושבת לה על הזנב וחוקרת אותה יומם וליל?
יש גושפנקה שA רצח את אמא שלו? כי אם כן.. למה לא נחשפנו לחקירות המשטרה שיהיה סוג של עניין במיסתורין!
מי בחבית? (הימור שלי: אדי לאמב) למה עדיין הצופים לא נחשפו לתשובה זאת?
יש לי עוד אינספור שאלות שאני פשוט מתוסכלת מהעונה שהובטחה "כעונת התשובות" והם משחקים לי פה עם זוגות שרק מוריד את איכות המיסתורין לאופרת סבון!

חפרתי אז יאללה ביי
ונקווה ששלושת הפרקים הנותרים לא יאכזבו!

such an angel

New member
שמעי..

את מעבר ל- מ צ ו י נ ת
חוויה אדירה לקרוא את הסיכומים שלך!
ותודה שענית לי על השאלה של - למה עזאזאל היא קראה לו כבר עכשיו פרדי ?
כבר התחלתי לחשוב בראש דברים לא הגיוניים חחח

&nbsp

sparx

New member
לפחות מישהו זוכר את כל הקצוות הפתוחים..

אני כבר מזמן שכחתי הכל חח
&nbsp
תודה על המידע על "פרדי", זה שיגע אותי חח
&nbsp
גם אם טובי לקח עלק "גנב", לספנסר את הסוכריות.. אז מה? היא חברה שלו... הוא לקח נשנוש למשמרת.. מה קרה?
&nbsp
פער הגילאים בסרטון עצבן אותי ממש!!!!!!!!!!!!
אני עדיין בשוק מזה שהם העלימו את הבן שלהם מהקיום... פשוט נעלו אותו איפשהו והסתירו אותו מהעולם. חולי נפש. ועוד מילא מהעולם אבל מהילדים שלהם!
&nbsp
&nbsp

ArielaTV

New member
לגמרי מתסכל

לחשוב שנשארו עוד שלושה פרקים ל"the season of answers" ושוב פעם בנו לנו ציפיות ולא עמדו בהן.
* המלגה שהאנה קיבלה ואשלי כבר הפקידה בבנק- אם בזכות זה היא תלמד במוסד להשכלה גבוהה, ובחצי השני של העונה בטח נראה אותה בחיים החדשים שלה בתור הבחורה הבלונדינית החכמה, אז אולי זה לא בהכרח כסף שהגיע מצ'ארלס. אולי זה דווקא הגיע מבלאק ווידו, שאני מניחה שתהיה מוקד השאלות אחרי החשיפה של צ'ארלס (סתם מחשבה שעברה לי עכשיו בראש).
* אריה והבובות. בחייאת, שמישהו כבר יעשה לה איזה היפנוזה וישחרר ממנה את הסוד שמתיש אותי לראות אותה מסתירה.
* השחקנית שמשחקת את שרה סיפרה בראיון שהם באמצע צילומי החצי השני של עונה שש. אלוהים, תעשה שהיא מופיעה רק בפלאשבקים והיא לא חלק מהחיים של הבנות בגיל 23.
* הסצנה של מונה ומייק
. מצחיק, לפני כל ה"מוות" של מונה, בכלל לא אהבתי אותם בתור זוג, אבל מאז שהבנות חולצו מבית הבובות, כל כך חיכיתי לרגע הזה, ואני שמחה שהכותבים לא וויתרו עליו כמו שזה היה נראה בהתחלה.
* הסרטון. לגמרי מבואסת ומבולבלת מבחירת השחקנים, לא מבינה אם זו רשלנות נטו מבחינת הפרשי הגילאים שיש בין אליסון לבין ג'ייסון וצ'ארלס או שמנסים לגרום לנו להבין שזו לא באמת אליסון שם (מה שאומר, שגם הילדה בחלום של אליסון בפרק הכריסמס זו לא באמת היא). בכל מקרה, הסרטון באמת הציף אותי קצת ברחמים על צ'ארלס ברגע שהוא שאל את ג'סיקה מתי הוא צריך לחזור
.

הסרטון השבועי:
https://www.youtube.com/watch?v=nflTAMmwSkA

למעלה