5x18

"It's time to kick some ass"

אלישה חזרה לעצמהההההה והיא בשוונג!!
אהבתי איך שהיא עלתה על הNSA, בכלל כל הכיוון של NSA היה פשוט טוב..
סופסוף אנשים מבינים שאסור להתעסק עם הפלורקס!!
קאריייי הקשוח, מוזר שהוא ואלישה לא משתפים אחד את השניה, אבל מובן למה..
קנינג אדיר.. "You're the Devil"
מעניין איך קלינדה ודיאן יפטרו ממנו.

ג׳וליוס חזר פתאום.. מסתבר שוויל היה צריך למות כדי שהוא יחזור..

וגם פתאום מתן חזר, ועדיין איפה ג׳נבה בכל הסיפור הזה?!

Nadal JR

New member
העונה הזאת מסתמנת כטובה ביותר עד כה

באמת, אין רגע דל - הכל מחושב ומבוצע לעילא עם הרבה תשומת לב לפרטים קטנים ואקטואליה - למשל הקליפים שבהם צופים החבר'ה מה-NSA, העז בפרקים הקודמים ורוסים שמשתגעים בדרכים בפרק של אתמול.

בכלל נחמד לראות סדרה של רשת (NETWORK) שלא מפחדת לגעת בתפוח האדמה הלוהט שהוא פשעי הפרטיות והמעקב שביצעה ומבצעת ה-NSA. זה לא דבר מובן מאליו בכלל.

אגב, יכול להיות שנראה את הזרע שנטעה אלישה בשיחתה עם קנינג נובט בפרקים עתידיים - עכשיו הוא על מפת ההאזנה של ה-NSA כיעד עצמאי ולא כשלוחה של אלישה. יתכן והיא תמצא דרך להשתמש בזה נגדו כשיעשה את מה שזה לא יהיה שהוא מתכנן לעשות.

צריך גם לומר כמה מילים טובות על פס הקול של הסדרה שפשוט פוגע שוב ושוב במטרה, בין אם המוסיקה הקלאסית המהירה שמלווה את העונה באופן כללי ובין אם המוזיקה המזרח-תיכונית שמלווה את קטעי ה-NSA.

שני דברים שבידרו אותי במיוחד: מלכודת ה-GO DOWN של אלישיה לקסטרו ומתיחת המכונית לפרוינדס.

בשולי הדברים, למה גרייס עדיין חיה ? איפה ג'פרי גראנט כשבאמת צריך אותו ? טוב' אולי היא תבוא לצפות במשפט שלו והוא ירביץ בה הדרן.

One can only hope...

דנה1982

New member
פרק מצוין

בפרק הקודם קצת הרגיש לי שהייתה נפילת מתח מסוימת אבל הפרק הזה היה פשוט טוב. התוספת של קנינג טובה בעיני, אבל כמובן שעוד מוקדם מידי לדעת - מחכה לראות אותו בתיק נגד פלורק-אגוס.

כל סיפור ה-NSA היה מצוין. הסצינה של פיטר בטלפון עם הסנטור הייתה גדולה, והקידה של איליי הרסה אותי מצחוק. הוא דמות ענקית!!

ואני מאוד שמחה שוויל עדיין מאוד בולט, גם בהיעדרו

Serf SaN

New member
אוי זה היה כזה מצויןןןןן

האישה הטובה זה פשוט ה40 דקות של אושר שלי בשבוע. באמת. לא משנה מה הפרקים תמיד טובים בעיניי ותמיד מעניינים אותי.
אהבתי שהם סוף סוף סיימו עם סאגת הNSA ובצורה כל כך טובה!

SG12

New member
מוכיח שזו הסדרה הטובה ביותר!!

יורדת לפרטים הקטנים, מדויקת והכי חשוב לא קיטצית!!.ומרגוליס עושה עבודה מצוינת!!!
עונה הכי טובה ללא ספק ..

למעלה