5x17

דנה1982

New member
אז ככה

פרק טוב. אין מה לעשות, יש קצת נפילת מתח אחרי שני פרקים חזקים מאוד, ואני מודה שאפילו פזלתי לכמה דקות לעבר הקנדי קראש, וזה לא קורה לי בד"כ באישה הטובה.

אבל פרק טוב, אהבתי בעיקר את השבירה של אלישה (המחשבה שאולי זה לא המקצוע הנכון בשבילה וההתחבאות במיטה) ואת הסצינה עם פיטר. סופסוף אמרה את הדברים שחיכיתי שתגיד לו בערך מהעונה הראשונה.

מייקל ג'יי פוקס! ידעתי שהוא יגיע (הפרומו לחצי השני של העונה הסגיר את זה כמובן) אבל עדיין כיף לראות אותו. הדמות שלו נהדרת!

כן, מייקל אדיר.. אני מקווה שיחיזרו את פטי (ותינוקות
) גם למרות שיהיה מוזר לראות אותה בלי העקיצות שלה ושל וויל..

עוד פרק מעולה..
קצת מוזר שאלישה ודיאן דיברו על מיזוג, מעניין מה קארי היה אומר על זה.
פין ואלישה, שמח שאין איזה מתח בינהם.. בטח ככה גם יסגרו את כל סיפור המוות של וויל..
אהבתי איך שבמהלך הפרק קארי ופיטר שאלו אותה אם היא בסדר והיא ״אני בסדר אני בסדר הלוואי שכולם יפסיקו לשאול אותי את זה״, ובסוף מה ששבר אותה זה המקרה עצמו כשהיא מתחילה לדבר על היום שהילד ימות.. והפיצוץ עם פיטר בכלל היה טוב.. מקווה שלא יהיה עוד איזה קאמבק בדרך.
קנינג חזר (טוב שלא פרסמו את זה בכל מקום אפשרי) איזה מעניין לראות אותו בלוקהרט/גרדנר, יהיה קצת מוזר בהתחשב בזה שהוא קנה את החברה של סטרן.. אבל יאללה בלגן..

איפה ג׳נבה בכל הסיפור הזה?! היא זאת שעצרה את גרנט ועכשיו היא מתכתבת במיילים עם פין?! קצת מוזר..

וסופוף קלינדה נפטרה מדמיאן, אני מניח שהוא יחזור כי אמרו שהסיפור שלה יגמר בפיצוץ..

פרק טוב

פחדתי שאחרי המוות הם יאבדו את זה, אבל עושה רושם שהם יודעים מה הם עושים (אולי הכותבים יכולים לעשות איזה קפיצה לנקמה לעזור להם קצת).
נתחיל מזה שאני אוהבת את פין, הוא מקסים ומתוק ומקווה שישאר דמות טובה ובכלל שישאר שם.
אני מקווה שדמיאן הלך לתמיד, הוא בלתי נסבל, הוא והחיוך האידיוטי שלו!

השיחה של אלישיה ופיטר הייתה אומרה להיות בפרק הראשון של הסדרה, אבל עדיף מאוחר מאשר.....
חבל שהמוות של וויל גרם לה סוף סוף להוריד את המסכה מהמערכת יחסים הזו.
מעניין מה יקרה עם דיאן, בכל אופן מקווה שדיוויד לי יאכל $%$# ! איך הוא עיצבן אותי הפרק הזה

מניח שראית את האזהרה שלי..

אני מניח שבגלל שהמוות היה מתוכן ולא החלטה של הרגע האחרון, הם כבר ידעו לאיזה כיוון הם ילכו עם כל הדמויות.. (לא ראיתי נקמה מאז הפגרה
)

גם אני אוהב את פין, מקווה שהוא יבוא לפלורק/אגוס. למרות שזה יהיה מוזר מבחינת קארי..

למעלה