תוצאות

MoRoSH11

New member
מסכמת פרק

אוי אלוהים, איזו מריחת זמן !
שעה וחצי תוכנית שמתוכה על חצי מהזמן אפשר היה לוותר, ופשוט להגיע לעיקר- ההודעה של כל מנטור/שופט את מי מעביר, והביצועים של השניים הנותרים בכל קבוצה.

פספסתי את הביצועים של הקבוצה של דמי, אני אולי אשלים אותם מתישהו...

ועכשיו לביצועים
הקבוצה של אל.איי- הוא העביר את ויני ואת טייט?! באמת?! אבל הוא הם כאלה משעממים בביצוע שלו אתמול .
דיוויד- אמנם לא הייתי בוחרת לו את השיר הזה, אבל זה היה אחלה ביצוע והוא נשמע טוב למדי

ג'ייסון- הוא מבלבל אותי, אני לא מצליחה להבין איזו פרסונה בימתית הוא אמור להיות.
יואו, איך מתאים לו לשיר שירים של וויטני יוסטון
(בלי קשר לאיך שהוא שר אותם).
סה"כ ביצוע לא רע בכלל, בטח יותר מהביצוע הזוועתי של אתמול...
איזו בחירה צפויה הייתה לאל.איי, אבל סבבה.

הקבוצה של בריטני. אחרי שבריטני העבירה את קרלי וביאטריס, באמת שלא אכפת לי מי יישאר ומי יעוף בין ארין ודיאמונד. חבל שאי אפשר ששניהם יעופו.
ארין|סדגש- אני לא אוהבת אותו... הוא משעמם אותי, ורק חיכיתי שהביצוע שלו ייגמר כי הוא כמעט הרדים אותי.

דיאמונד-למה כל המתמודדים נשמעים בערך אותו הדבר ולמה לכולם בחרו פחות או יותר את אותו השיר?!
אני מעדיפה את הביצוע שלה מאתמול, האובר דרמטיות שלה פה די עצבנה אותי., אבל יחד עם זאת זה לא היה ביצוע גרוע, בכלל לא. ולמה היא נראתה בסוף השיר כאילו היא סיימה לשיר בטקס יום הזיכרון?!
לא נורא שהיא עפה
.

הקבוצה של סיימון - מסכן סיימון, אני חושבת שלו יש את הבחירה הכי קשה,אבל אם אני הייתי צריכה לבחור הייתי מעיפה את אמבלם 3, שיחסית ל-3 הלהקות האחרות אותם אני הכי פחות אוהבת.
וזה כבר לא יקרה היום מסתבר. לפחות הוא העביר את ליריק 145
.

סיסטר סי- לקח לי אמנם זמן, אבל עכשיו אני אוהבת אותן וממש רוצה שהן ימשיכו בתחרות. הן מקסימות.

1432 די, אני לא יכולה עם השם שלהן
.
אמנם הרבה יותר אהבתי את הביצוע האדיר שלהן מאתמול, אבל זה לא אומר שאני חושבת שהביצוע הזה היה גרוע, להפך.
רגע, זה שיר של דמי?

יואו, הממיר שלי הפסיק לפעול בדיוק ברגע שבו סיימון אמר את מי הוא שולח הביתה :

אז סיסטר סי עפו, כן? אוף, חבל, אני חושבת שיש להן אתמול פוטנציאל.

מי עף מהקבוצה של דמי?

omer719

New member
איך את לא יודעת,

מי עף אצל דמי?
היא הייתה הראשונה בפרק תוצאות...

omer719

New member
אה פספסתי את החלק הזה

דמי העמידה את סיסי ווילי,
ואז הדיחה את ווילי. למזלה!

shaharEB

New member

לא עצוב לי שדיימונד ווילי עפו.. כי אני מעדיפה את האחרים בקבוצות שלהם..
אבל לא אהבתי שLA בחר את ג'ייסון על פני דיוויד קורי
? ממש לא במקום !
והביצוע היחיד של החמישייה, 1432, שאהבתי היה בבית של סיימון, משם הן פשוט הדרדרו..והעדפתי את סיסטר סי שהן הרבה יותר מדהימות מבחינה קולית ! ><'

אבל לא נורא אני אשרוד

Uri04

New member
אויש, נטשתי...

פשוט נורא ואיום מה שהולך שם מבחינת רמת ה"כישרון" של רוב המתמודדים. אין מצב להעיף 10 בבת אחת ולרוץ ישר אל הגמר?
עברתי ל-"דה וויס" האמריקאי. שם זאת ליגה אחרת לגמרי. אה, ואפילו יש שם סיסי משופרת ששרה באודישן את אותו שיר שסיסי שרה ולבשה בדיוק את אותה השמלה, רק הרבה הרבה יותר טובה ממנה

נראה לי שכאן אני רק אתעדכן מדי פעם בתוצאות ההדחה כאן כדיי לראות מי נשאר/מי עף ומי חווה התמוטטות עצבים בשידור חי

andre93

New member
אתה רואה דה וויס האמריקאי?

אז אם בא לך אתה יכול לדבר על העונה בפורום דה וויס

is00

New member
מי זאת הסיסי "המשופרת" ב- TV:US?

ולא רק אנדרה ישמח לראות עוד מישהו כותב על התכנית בפורום פה, גם אני אשמח. מתחיל להיות לי קצת משעמם שאני ואנדרה הם היחידים שממש כותבים שם.
בעיקר בהתחשב בכך שהעונה נראית כמו שיפור עצום מ- 2 העונות הקודמות של התכנית.

andre93

New member
אגב, פתחתי שירשור של הצעות בפורום דה וויס

ואתה יכול להמליץ שם על פינות מיוחדות שאפשר לעשות בפורום

מקווה שזה יחייה את הפורום.

Uri04

New member
אני אשמח לחזור לשם

קצת שכחתי את הפורום ההוא מאז שהגרסא הישראלית הסתיימה. הקטע הוא שרק התחלתי לצפות בעונה 3, ועוד אתם בטח כבר עמוק עמוק בפנים, אז אל תגלו לי מה יקרה

אה היא חמודה

למרות שהשנה היו בדה ווייס יותר מדי בנות דומות אחת לשנייה
והיה לי קשה להבדיל ביניהן....

snirf

Active member
מה?!
בריטני מטומטמת?

ניסיתי להימנע ככל האפשר מספויילרים כי עוד לא ראיתי את תוכנית התוצאות, אבל בעמוד של הוט כתבו בלי אזהרה

איך בריטני העיפה את דיאמונד?! היא המתמודדת הכי טובה שלה ווקאלית! ממש לא הגיע לה לעוף בשלב כ"כ מוקדם...
החלטה תמוהה ולא ברורה בעליל

סיסטרC ווילי ג'ונס-לא אכפת לי...גם ייחלתי שיעופו.
קצת חבל לי על דיוויד קורי כי כן היתה לו הופעה טובה...הגיע לוינו לעוף קודם, אבל הו וול...גם ככה הקבוצה של LA הכי חלשה

omer719

New member
לא הייתי אומר שדיימונד הכי טובה ווקלית,

אבל עדיין! היא יותר טובה מארין בוודאות, וגם כנראה מביאטריס (קרלי
).
כן בריטני עשתה שטות, היה נראה עם הפרצוף שהיא עשתה כשהיא החליטה שהיא ממש עשתה כזה הימור כשהיא מחליטה, כאילו זה ממש חמישים-חמישים כשזאת הייתה אמורה להיות הדחה לא קשה בכלל!

למעלה